Amlan forte opinie, skład, cena, działanie produktu

4.9/5 - (38 votes)

Suplement diety Amlan forte to prosta i zdrowa utrata wagi, innowacyjne działanie wyciągu owoców Amla, znanych głównie pod nazwą agrest indyjski. Siła tego owocu w postaci kapsułek w stężeniu 10: 1 z 100% naturalnym ekstraktem sprawia, że jest to jedyny niezwykle wydajny środek dostępny dla każdego.


African mangoUWAGA! Nasza redakcja poleca Arican Mango na skuteczne odchudzanie, produkt wybrany przez naszych czytelników numerem 1 na rynku.

African Mango:

 • wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej,
 • wspiera proces oczyszczania organizmu z toksyn,
 • hamuje apetyt,
 • zmniejsza poziom złego cholesterolu,
 • ma naturalny skład niepowodujący efektów ubocznych.

Dowiedz się więcej i schudnij 8-10 kg w jeden miesiąc – kliknij tutaj!


Właściwości i sposób działania Amlan forte

 • Zwiększa metabolizm
 • Zmniejsza chęć podjadania
 • Zmniejsza poczucie głodu
 • Regulacji poziomu cukru we krwi
 • Zmniejsza poziom cholesterolu
 • Przyspiesza utratę wagi
 • Spala tkankę tłuszczową

Owoce Amla, rośliny o łacińskiej nazwie Phyllanthus emblica, to niezwykły krzew, który pozwala na optymalne dawki najwyższej, jakości, naturalnych przeciwutleniaczy, których działanie opiera się głównie na detoksykacji i poprawie ogólnego stanu zdrowia. Efektem ekstraktu jest podniesienie standardu życia, poprawy zdrowia, i przyspieszenie odchudzania.

Amlan Forte jest jednym z najprostszych i najszybszych sposobów na piękne, szczupłe ciało, o którym każdy marzy. Jest to możliwe do osiągnięcia, bez drakońskich diet i intensywnych ćwiczeń.

 

Skład produktu Amlan Forte

Amlan Forte to unikalny, 100% naturalny wyciąg pochodzący z najwyższej, jakości owoców indyjskiego agrestu. W procesie wydobywania ekstraktu nie traci żadnych istotnych składników. Amlan Forte gwarantuje na rynku najcenniejsze wyciągi, dbając o najwyższe standardy w celu uzyskania go w optymalnych warunkach.

Warto podkreślić, że w jednej kapsułce tego specyfiku znajduje się aż 400 mg wyciągu z owocu amla. Jest to niezwykle duża dawka uderzeniowa, która zapewni szybkie i długotrwałe efekty.

Wpływ stosowania Amlana Forte to nie tylko świetne korzyści związane ze zmniejszeniem masy ciała, ale również korzyści zdrowotne, dzięki wyjątkowo wysokim stężeniom witamin i substancji czynnych wpływających na zdrowie całego organizmu.

Ponieważ wspaniałe efekty są również zasługą wielu cennych witamin i minerałów, regulujących poziom różnych substancji w organizmie. Wszystko, dzięki brakowi niepotrzebnych dodatków lecz działanie w 100% w zgodzie z naturą.

Jak stosować Amlan Forte?

Amlan Forte jest innowacyjnym preparatem w postaci łatwych do połknięcia kapsułek, które umożliwiają tysiącom ludzi osiągnięcie celu, czyli pożądanej utraty wagi. Kapsułki Amlana Forte są pełne zdrowia, energii i niemal magicznego działania.

Zaleca się stosowanie 2 kapsułek dziennie. Dla uzyskania najlepszego efektu należy przyjmować kapsułki w trakcie lub bezpośrednio po posiłku, popijając wodą. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej dawki.

1 opakowanie zawiera 60 kapsułek (kuracja na jeden miesiąc). Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera:

 • 800mg ekstraktu z agrestu Amla

Skutki uboczne

Produkt Amlan Forte nie powoduje efektów ubocznych. Nie powinny jednak stosować tego suplementu kobiety w ciąży, matki karmiące, osoby uczulone na którykolwiek składnik preparatu oraz dzieci poniżej 18 roku życia.

Cena i gdzie kupić Amlan Forte?

Produkt Amlan Forte nie jest dostępny w aptekach, można go zamówić poprzez stronę internetową producenta lub przez apteki internetowe z suplementami na odchudzanie.

Cena suplementu zależna jest od ilości kapsułek i wynosi: (ceny u producenta)

1 opakowanie – 60 tabletek – 70.00 Złotych

2 opakowania – 120 tabletek – 100 złotych

Opinie na temat produktu Amlan Forte

Ewa 20 lat, schudła 12 kg w ciągu trzech miesięcy

Całe moje nastoletnie życie, było pełne po prostu tłuszczu, moja waga i sylwetka spędzała mi sen z powiek. Po skończeniu liceum postanowiłam zmienić swoje życie. Po pół roku stosowania Amlan Forte, mogę robić to, co wszyscy rówieśnicy, wreszcie chodzę na wypady z przyjaciółmi i dobrze bawię się na dyskotekach. Wyglądam super.

Lilka 57 lat, schudła 9 kg w ciągu 2 miesięcy

Jako młoda dziewczyna zawsze miałam idealną figurę. Po okresie menopauzy zaczęłam przybierać na wadze, ale w moim wieku wydawało się to normalne. Prawdopodobnie nigdy bym tego nie zrobiła, gdyby nie to, że moje cztery wnuczki zapytały mnie tego lata: „Babciu i czemu masz taki wielki brzuch?” Potem zdecydowałem się przyjmować. Amlan Forte. Bez drastycznych zmian diety, dodając do codziennych obowiązków krótki spacer udało mi się stracić 9 kg! Nie sądziłam, że kobieta w moim wieku może wyglądać tak dobrze.

Zobacz co na odchudzanie polecają internauci i dietetycy. Sprawdź nasz ranking tabletek na odchudzanie! Czy w zestawieniu tym znalazło się miejsce dla amlan forte?

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *