Climax control na przedwczesny wytrysk, opinie, cena, skład

4.6/5 - (112 votes)

Climax control to sprawdzony produkt, który jako jeden z nielicznych ma niezwykle skuteczne działanie na przedwczesny wytrysk. Climax control jest dostępny bez recepty, a jego skład zawierający naturalne ekstrakty na bazie ziół i roślin nie wykazują żadnych skutków ubocznych podczas stosowania. Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży internetowej.

Strona producenta i możliwość zamówienia produktu: kliknij i przejdź

Climax control skład

Jak już zostało wspomniane produkt jest w 100% bezpieczny i nieinwazyjny dla zdrowia. Receptura została opracowana przez naukowców, którzy prowadzili liczne badania nad naturalnymi składnikami tego suplementu. W składzie Climax Control znajdziemy:

 • Sarsaparilla– kolcorośl porównywany do żeń-szenia ze względu na jego mnogość zastosowań w medycynie. Wspomaga on erekcję i pozwala zatrzymać wzwód na dłużej,
 • Winian L-karnityny– naturalny aminokwas, który odpowiada za syntezę acetylocholiny. Często powodem przedwczesnego wytrysku jest niedobór właśnie tego związku- powoduje on rozszerzenie naczyń krwionośnych przy jednoczesnym obniżeniu ciśnienia krwi, co sprawia, że członek dłużej pozostaje w gotowości,
 • Tribulus terrestris– ta roślina występuje jako afrodyzjak i główny składnik wielu leków na potencję. Wspomaga ona produkcję nadtlenku azotu, który zwiększa ukrwienie penisa, a dodatkowo wzmacnia popęd seksualny i wydłuża czas odbywanego stosunku.

Climax control stosowanie

Climax Control należy zażywać codziennie przynajmniej 2 tabletki przed i po posiłku. Ważne jest, aby popijać ten lek dużą ilością wody. Widoczne efekty tej suplementacji widać dopiero po 3-4 tygodniach, ale jak twierdzi większość użytkowników tego leku warto jest przeczekać tak długi okres, by móc potem do woli cieszyć się dłuższym stosunkiem (nawet do 30 minut dłużej).

Climax control przeciwwskazania

Dzięki swoim naturalnym składnikom Climax Control został zaliczony jako lek całkowicie bezpieczny, toteż nie wykazano żadnych przeciwwskazań ani skutków ubocznych, jakie mogą wystąpić podczas jego zażywania. Rośliny zawarte w kapsułkach dodatkowo usprawniają pracę organizmu i poprawiają jego ogólną wydolność. Należy jednak zapoznać się z wszelkimi zaleceniami dołączonymi wraz z ulotką do opakowania bądź skonsultować się z farmaceutą. Produkt jest dostępny bez recepty, ale dla własnego dobra warto wcześniej dowiedzieć się o ewentualnych konsekwencjach.

Climax control cena

Wybierając zakup poprzez oficjalną stronę producenta, możemy liczyć na naprawdę atrakcyjne oferty oraz promocje. Chcąc przeliczyć dzienny koszt suplementacji, czyli dwóch tabletek, jest to 3,74 zł. To niewiele jak na wysoką skuteczność tego suplementu. Standardowe opakowanie zawiera 60 kapsułek. Jeśli produkt się nie sprawdzi, producent gwarantuje natychmiastowy zwrot pieniędzy. Climax Control jest dostępny również w niemal wszystkich aptekach internetowych i stacjonarnych, w dodatku bez konieczności uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Climax control opinie

Climax Control został już nieco rozpowszechniony na rynku, a co za tym idzie zyskał pokaźną ilość opinii na swój temat. Oto niektóre z nich:

Opinia Bartka (31 lat):

,,Odkąd pamiętam zawsze miałem problemy z wytrzymywaniem w łóżku dłużej niż 10 minut. […] W sumie efekty mogłem sprawdzić dopiero po 2 miesiącach od rozpoczęcia suplementacji, ale było warto. […] Dodatkowo seks przynosi więcej przyjemności, a dziewczyna mówi, że takiego kochanka jeszcze nie miała.”

Opinia Marty (29 lat):

,,[…] Po 5 dniach brania tabletek stanął na wysokości zadania. Stosunek się stopniowo wydłużał i teraz potrafimy się kochać nawet przez pół godziny.”

Po tak wnikliwej analizie widać zatem, że Climax Control to zdecydowanie najlepszy lek na przedwczesny wytrysk i zbyt krótki czas stosunku. Trzeba także przyznać, że jak na suplement diety cieszy się naprawdę nieposzlakowaną opinią. Pomimo jego złagodzonego działania należy stosować się do wszystkich zaleceń zawartych w ulotce dołączonej do opakowania bądź znajdujących się na oficjalnej stronie producenta. Nie należy przesadzać także z przedłużaniem suplementacji tym preparatem- wystarczy umiar i zdrowy rozsądek, a od teraz stosunek stanie się o wiele przyjemniejszy. Nie czekaj i zamów swój suplement właśnie dziś- bądź zawsze gotowy, aby stanąć na wysokości działania.

Przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk jest jednym z najczęściej spotykanych zaburzeń seksualnych. Zaburzenie polega na na braku możliwości doznania satysfakcji obojga partnerów. Może występować nawet zaraz po wprowadzeniu członka do pochwy lub przed tym. W takim wypadku mężczyzna wpada w kompleksy, jego samoocena jest bardzo niska a problemy się pogłębiają. Warto w takim przypadku jak najwcześniej zacząć leczenie przedwczesnego wytrysku.

Przyczyny przedwczesnego wytrysku

Bardzo często problem przedwczesnego wytrysku występuje u młodych mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoje życie seksualne. W takim przypadku przed zbliżeniem z partnerką pojawia się silny stres i podniecenie seksualne, co prowadzi co szybkiego wytrysku. Dopiero po pewnym czasie uczymy się jak panować nad pobudzeniem i długością odbywanego stosunku.

Bardzo pomocne w takim przypadku są regularne, częste stosunki, które eliminują stres, choć w przypadku większych problemów, domowe sposoby na przedwczesny wytrysk mogą okazać się niewystarczające.

Jak przedłużyć stosunek?

– zastosować sprawdzone tabletki na przedwczesny wytrysk – Climax control

– nie stosować używek, które negatywnie wpływają na naszą świadomość – alkohol, narkotyki

– zwolnij tempo jeśli odczuwasz zbliżający się wytrysk

– stosuj grę wstępną, która pozwoli przedłużyć stosunek

– zrelaksuj się, weź ciepłą kąpiel lub prysznic przed stosunkiem

– wybieraj pozycje, w których sam kontrolujesz intensywność stosunku

– regularnie uprawiaj seks.

Alternatywne produkty, metody na przedwczesny wytrysk

Tabletki typu Climax control to dosyć wygodne rozwiązanie, ponieważ zapewnia nam możliwość dyskretnego stosowania, łykamy jedynie tabletki, o których nikt nie musi wiedzieć. Do tego stosowanie tabletek pozwala nam na odzyskanie odpowiedniej sprawności i po pewnym czasie możemy je odstawić. Tak czy inaczej mamy do dyspozycji także inne metody na przedwczesny wytrysk, takie jak:

Prezerwatywy na przedwczesny wytrysk

Wiele producentów oferuje modele prezerwatyw, które posiadają w środku gumki specjalny środek znieczulający penisa. Wystarczy je założyć (odpowiednią stroną) i środek powinien zacząć działać dosyć szybko. Niektóre modele posiadają również specjalne wypustki, które odpowiadają za zwiększanie wrażeń odczuwanych przez partnerkę. Minusem tego rozwiązania jest fakt, że ich działanie nie jest najmocniejsze, a w przypadku osób, a do tego prezerwatywa nie jest stosowana przez wszystkie pary.

Żel, spray na przedłużenie wytrysku

W różnego rodzaju sklepach z akcesoriami intymnymi mamy do dyspozycji specjalne żele czy spray-e, które stosuje się bezpośrednio na członka przed stosunkiem. Ich działanie podobnie jak środka zawartego w prezerwatywach na przedwczesny wytrysk jest znieczulające, co przekłada się na możliwość wykonania dłuższego stosunku. Plusem tego rozwiązania jest to, że żel czy spray może być stosowany również w przypadku, gdy stosunek odbywa się bez prezerwatywy. Minusem jest fakt, że produkty musimy stosować przed każdym stosunkiem, co przekłada się na brak spontaniczności.

Data aktualizacji wpisu: 20.05.2019

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

14 Opinii na temat “Climax control na przedwczesny wytrysk, opinie, cena, skład

 • 14 maja, 2019 at 4:52 pm
  Permalink

  Przed zastosowaniem klimaxa nie mogłem w pełni zadowolić swojej partnerki. Po było znacznie lepiej 😉 tyle jest on lepszy od żeli itp, że nie trzeba go stosować bezpośrednio przed stosunkiem.

  Skomentuj tę opinię
 • 15 lipca, 2018 at 3:39 pm
  Permalink

  Na początku byłem niepewny, ale było warto! Mój stosunek przedłużył się nawet do 25 minut.

  Skomentuj tę opinię
 • 20 lutego, 2018 at 4:17 pm
  Permalink

  Kupiłem climax control przez internet, wszystko ok, paczka dyskretna, co do samego stosowania nie ma problemów. Efekty pierwsze już po kilku dniach, ale już tak naprawdę poprawa u mnie nastąpiła po miesiącu brania tabletek.

  Skomentuj tę opinię
 • 29 stycznia, 2018 at 7:34 pm
  Permalink

  Opinie na temat climax control sprawiły, że postanowiłem go przetestować. Wcześniej stosowałem prezerwatywy ze środkiem znieczulającym, ale komfort ich stosowania jest bardzo niski. Przy climax control jestem bardzo zadowolony, przyjemność nie jest w żaden sposób zaburzona a do tego można kontrolować kiedy chce się dojść do finału.

  Skomentuj tę opinię
 • 16 stycznia, 2018 at 4:18 pm
  Permalink

  Jak dla mnie climax control warty swojej ceny. Wcześniej stosowałem prezerwatywy o grubszych ściankach ze specjalnym środkiem na przedwczesny wytrysk, ale stosunek w nich był bardzo mało przyjemny. Climax działa spoko, odczucia są niezmienione, może jest nawet bardziej przyjemnie no i można to robić znacznie dłużej

  Skomentuj tę opinię
 • 20 listopada, 2017 at 9:03 am
  Permalink

  To będzie jedyna negatywna ocena tych tabletek w Internecie. Na mnie tabletki nie podziałały ani trochę. Dałem im szansę dwa razy – rok temu zamówiłem jedno opakowanie na próbę i po miesiącu nie było żadnych efektów. Jakiś czas temu kupiłem trzy opakowania, bo myślałem, że może za krótko to brałem. Ale zaraz skończy się drugi miesiąc brania tego produktu i nadal nie widać żadnych efektów. W Internecie jest zawsze 100% tylko pozytywnych komentarzy, a to też nie pachnie prawdą. Nie polecam tabletek Climax Control – jest to strata czasu, pieniędzy, a co najważniejsze: nadziei na wyleczenie się.

  Skomentuj tę opinię
 • 18 października, 2017 at 4:19 pm
  Permalink

  Po miesiącu stosowania produktu mogę powiedzieć, że warto było. Moja dziewczyna stwierdziła, że stałem się znacznie lepszym kochankiem i oczywiście nie wie, że stosowałem climax control, bo się jej nie przyznałem, ale jest bardzo zadowolona z długości naszych stosunków. Do tego możemy kochać się mocniej, bardziej intensywnie, a taki seks lubi praktycznie każda kobieta.

  Skomentuj tę opinię
 • 3 października, 2017 at 11:45 am
  Permalink

  Wcześniej kupowałem prezerwatywy opóźniające wytrysk, ale jednak seks w nich nie był zbyt komfortowy, ścianki są grube co znacznie obniża komfort współżycia. Climax control działa dużo lepiej, bo niezależnie od tego cze seks jest w prezerwatywie czy bez, środek nie pogarsza komfortu.

  Skomentuj tę opinię
 • 21 września, 2017 at 9:34 pm
  Permalink

  Climax control to chyba najlepsze i najprostsze rozwiązanie na problem z szybkim wytryskiem, jak dla mnie ważne że bez recepty i można zamówić w dyskretnej przesyłce.

  Skomentuj tę opinię
 • 21 sierpnia, 2017 at 10:56 am
  Permalink

  Rzeczywiście warto zastosować climax control, bo szybko radzi sobie z problemem przedwczesnego wytrysku. Wcześniej myślałem, że nie da się zrobić nic. W interenecie znalazłem różne opinie na temat tego produktu, ale jednak warto czasami zaryzykować.

  Skomentuj tę opinię
 • 7 sierpnia, 2017 at 3:11 pm
  Permalink

  Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka, im więcej treningu tym możliwe jest odbywanie dłuższych stosunków, trenować aż się znudzi 😉

  Skomentuj tę opinię
 • 5 lipca, 2017 at 7:21 pm
  Permalink

  To temat trochę tabu, ale jednak wielu facetów ma z tym problem. Warto coś z tym robić, bo cierpi i facet i jego partnerka. Sam nigdy nie powiedziałbym, że przytrafi mi się problem z przedwczesnym wytryskiem. Na szczęście climax control mi pomógł i wszystko jest jak dawniej.

  Skomentuj tę opinię
 • 12 czerwca, 2017 at 7:17 pm
  Permalink

  Oceniam tabletki climax control na piątkę. Nie spodziewałem się, że już w pierwszym dniu stosowania produktu będzie widać efekty – dłuższy seks. Polecam

  Skomentuj tę opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *