Simplic – jak przygotować koktajl

Spis treści wpisu - kliknij aby rozwinąć

5/5 - (2 votes)

Simplic, czyli suplement diety wspomagający odchudzanie, to koktajl wzbogacony naturalnymi składnikami przyspieszającymi metabolizm, zmniejszającymi łaknienie oraz przyswajanie kalorii z pożywienia. Dodatkową korzyścią płynącą z użytkowania preparatu jest pochłanianie tłuszczów i cukrów, czyli największych wrogów smukłej sylwetki. Simplic wspiera zrównoważony poziom glukozy we krwi oraz przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. Oprócz właściwości odchudzających preparat niweluje zmęczenie i dodaje energii. Zapewnia uczucie sytości na dłużej i energię.

Skład Simplic

Podstawowymi składnikami preparatu są białko, współodpowiedzialne za budowanie masy mięśniowej oraz proszek z opuncji figowej, który odgrywa jedną z najważniejszych ról w procesie odchudzania. Działanie proszku wpływa na odczuwaniu mniejszego apetytu oraz zmniejsza procent kalorii przyswajanych przez organizm. Przyspiesza metabolizm tłuszczów. Kolejnymi składnikami Simplic są błonnik, kwas foliowy, niacyna, kwas pantonenowy oraz witamina B6.

Simplic dostępny jest w kilku wariantach smakowych: ciasteczko, truskawka czy tradycyjnym waniliowo-śmietankowym, dzięki czemu posiłki mogą być atrakcyjnie urozmaicone.

Sposób przygotowania

Aby przygotować Simplic do spożycia, wystarczy posiadać shaker lub butelkę, w której można wymieszać produkt. Pierwszą czynnością jest uzupełnienie pojemnika wodą (200 ml), dlatego najlepiej sprawdzi się shaker z miarką i zamknięciem. Po wlaniu wody, należy dosypać zawartość saszetki (30g) i zamknąć pojemnik. Całość energicznie potrząsać przez około pół minuty, aż do całkowitego połączenia składników płynnych z suchymi. Następnie otworzyć przygotowany pojemnik i wypić zawartość bezpośrednio po wymieszaniu.

Co jeszcze?

Simplic to smaczna przekąska, która może stanowić oddzielny posiłek lub  zdrowy dodatek w menu w ciągu dnia. Oprócz dostarczania niezbędnych składników odżywczych, działa odchudzająco – dzięki czemu zawiera kilka korzyści jednocześnie. Cena jednej saszetki wynosi 5,50 złotych.

Simplic opinie

Jeśli wpiszemy do wyszukiwarki hasło simplic opinie, lub opinie na temat preparatu simplic otrzymamy bardzo dużo wyników. Jak interpretować komentarze, które znajdujemy w internecie? Czy wszystkie są prawdziwe. Przeglądając wypowiedzi widzimy, że niektóre wychwalają simplic pod niebiosa, a inne wprost mieszają produkt z błotem. Jak się do tego odnieść?

Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to w jakim miejscu znajduje się konkretna opinia. Jeśli jest to strona, forum z moderacją, gdzie nie jest akceptowany tak zwany spam, to mamy większą pewność, że opinia będzie rzetelna, niż czytając wpis w miejscu, gdzie nie ma żadnej moderacji.

Obecnie najlepszym sposobem na poznanie prawdziwych opinii na temat suplementów na odchudzanie jest wypytanie się naszych znajomych. Tabletki na odchudzanie, koktajle, proszki są coraz bardziej popularne i coraz więcej osób je stosuje.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *