Clavin opinie, skład, działanie, cena

4/5 - (6 votes)

Clavin to suplement diety wzbogacony o sprawdzone i naturalne składniki, które sprawiają, że mężczyzna mający problem z potencją i szybką, stałą erekcją może w końcu stać się aktywny seksualnie. Produkt ten wpływa na znaczną poprawę potencji, erekcji oraz na dłuższy i lepiej odczuwalny stosunek płciowy. Jego działanie oparte o aktywne substancje zawarte w składzie jest zagwarantowane przez producenta jako niezwykle skuteczne i odnoszące wyraźne efekty już po miesiącu stosowania.


Uwaga! Redakcja poleca numer 1 na libido i erekcję – Eron Plus! Suplement diety, dzięki któremu Twoje życie erotyczne znowu nabierze pikanterii!

Eron Plus:

  • podnosi libido oraz apetyt seksualny,
  • zwalcza przyczyny zaburzeń erekcji,
  • dodaje witalności,
  • zwiększa intensywność orgazmu oraz intensyfikuje doznania!
  • naturalny skład – produkt nie wywołuje efektów ubocznych.

ERON PLUS – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


Clavin skład

Do jego składników należy L-arginina oraz epimedium sagitatum (wyciąg z liści)- obydwie substancje znacząco wpływają na przyspieszenie erekcji, wzrost poziomu testosteronu we krwi oraz wzrost potencji seksualnej i pożądania, które od teraz z pewnością stanie się większe i bardziej długotrwałe. Ze względu na fakt, że są to składniki zupełnie naturalne, zmniejsza się ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych (w tym zawału serca i chorób układu krążenia). L-arginina poprawia również wydolność organizmu oraz zdolność do wysiłku fizycznego, dzięki czemu od teraz stosunek nie będzie już krótkim, urywanym aktem. Znacząco wpływa także na podniesienie poziomu tlenku azotu, a co za tym idzie doprowadza do szybszej i bardziej efektywnej erekcji. Ekstrakt z suchych liści epimedium sagitatum zapewnia większą popędliwość seksualną oraz wzrost poziomu pożądania.

Clavin stosowanie

Kapsułki należy zażywać doustnie- najlepiej 4 na raz, od 1 do 4 godzin przed mającym się odbyć stosunkiem. Suplement ten nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Należy przechowywać go w chłodnym, suchym miejscu, poza dostępem dzieci zgodnie z zaleceniami producenta zawartymi na jego oficjalnej stronie.

Clavin przeciwwskazania

Oczywiście należy pamiętać, że preparat ten nie jest odpowiedni dla każdego. Osoby nadwrażliwe na jakikolwiek składnik tego leku, osoby po 65. roku życia, a także osoby niepełnoletnie powinny wystrzegać się zażywania tego leku. Nie można również zapominać, że choć lek ten posiada substancje aktywne o złagodzonym działaniu, nie można łączyć go z innymi środkami (szczególnie lekami przeciwzakrzepowymi, czy innymi środkami wspomagającymi potencję). Nie wykazano jeszcze żadnych skutków ubocznych zażywania Clavinu, ale tak jak w przypadku wszystkich środków na potencję dostępnych bez recepty należy przestrzegać informacji zawartych w ulotce dołączonej do opakowania.

Clavin cena

Lek ten jest dostępny w sprzedaży w każdej aptece- zarówno internetowej, jak i stacjonarnej, a także na oficjalnej stronie producenta. Jedno opakowanie zawierające około 30 kapsułek kosztuje mniej więcej 70 zł (w zależności od rodzaju dystrybutora, od jakiego zamierzamy kupić lek). Jest on dostępny bez recepty, lecz należy przestrzegać wszelkich zaleceń, jakie znajdują się na ulotce zamieszczonej do opakowania bądź znajdujących się na oficjalnej stronie producenta.

Clavin opinie

Clavin zdążył zebrać już garść różnorodnych opinii na swój temat. Jedni zachwalają jego działanie, drudzy zaś nie są zadowoleni z efektów, jakie przynosi ten suplement diety. Oto niektóre z nich:

M.Dąbrowski napisał:

,,A mi pomógł, nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Nie mówię, że jest idealnie, ale przynajmniej już sobie wstydu przed żoną nie robię.”

Anonim napisał:

,,NIE KUPUJCIE TEGO, NIE DZIAŁA I DO TEGO CHOLERNIE DROGI. ZA DROGI. SZKODA, ŻE SZYBCIEJ NIE PRZECZYTAŁEM JEGO OPINII.”

Damian napisał:

,,Próbowałem wielu środków, ale największe i widoczne efekty miałem właśnie po tym.”

Jak widać zatem nie jest to suplement niezawodny- być może jest to spowodowane faktem, że zawiera tylko dwa aktywne składniki o bardzo zbliżonym do siebie działaniu, które nie wystarczają, aby podnieść odpowiednio poziom testosteronu we krwi. Warto oczywiście przed samym zażyciem leku skonsultować się z lekarzem, który powie nam o ewentualnych konsekwencjach, a także przeciwwskazaniach zdrowotnych dotyczących suplementacji tym właśnie środkiem. Należy nade wszystko zachować zdrowy rozsądek i nie zażywać niczego na własną rękę, gdyż takie działanie może przynieść więcej szkód niż zysków.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *