Tabletki na potencję, porównanie skuteczności produktów

4.9/5 - (56 votes)

Tabletki na potencję są przeznaczone jedynie dla starszych osób? Nie – badania wskazują, że co czwarty mężczyzna boryka się z zaburzeniami erekcji. Statystyka podaje, że problemy z potencją dotyczą jednego na pięć zbliżeń, oznacza to, że praktycznie każdy mężczyzna prędzej czy później spotka się z tym problemem. Oczywiście aktualne Tabletki na potencję pozwalają w prosty sposób pozbyć się tego intymnego problemu i cieszyć się z dobrej kondycji nawet w starszym wieku.

Problemy z erekcją to bardzo delikatna sprawa, żaden mężczyzna nie chce, aby coś takiego go spotkało, a gdy już spotka, pojawia się wstyd, brak pewności siebie, zażenowanie. Dlaczego nie sięgnąć po tabletki na potencję i rozwiązać problem? Przy każdym kolejnym stosunku pojawia się większy stres i problemy się pogłębiają, aż do całkowitej rezygnacji z życia seksualnego. Czy rzeczywiście tak łatwo stracić pewność siebie?

Tabletki na potencję – zestawienie najlepszych

Top1 – Polecamy:

Eron Plus

tabletki na potencjęEron Plus zajmuje pierwsze miejsce w naszym zestawieniu tabletek na potencję z racji na najsilniejszy skład i skuteczne działanie. Osoby stosujące tabletki zwracają uwagę na szybkie działanie produktu. Środek wyróżnia się na tle konkurencji z racji na jego formułę.

Produkt to 2 rodzaje tabletek. Pierwsze stosujemy codziennie aby usunąć przyczynę problemów z erekcją. Drugie – Eron Plus Before to kapsułki, które zażywamy bezpośrednio przed stosunkiem i które odpowiadają za bezpośrednią stymulację erekcji. To jedyny produkt na rynku, który posiada taką formułę.

Efekty stosowania produktu są odczuwalne natychmiast – silniejsza oraz dłuższa erekcja. Przeprowadzone badania wykazały, że 85% osób stosujących tabletki poleca produkt. Jest to bardzo wysoki procent zaufania w związku z tym, że przyczyny zaburzeń erekcji są bardzo zróżnicowane.

Produkt posiada naturalny skład, dlatego jego stosowanie jest bezpieczne.

Top 2 tabletek na potencję:

Vigrax

potencjaVigrax to kolejny produkt na potencję, który cieszy się dużym zaufaniem wśród mężczyzn. Produkt ma za zadanie poprawę ogólnego stanu naszej potencji. Aby uzyskać odpowiedni efekt tabletki stosujemy dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

Stosowanie vigrax poprawia krążenie wewnątrz-organiczne a także równowagę mikroelementów. Efekty stosowanie preparatu są zauważalne po około 7 dniach.

W związku z naturalnymi składnikami można stosować produkt przy spożywaniu alkoholu. Vigrax zapewnia trwałą oraz silną erekcję, a także pozwala na odbycie długiego stosunku.

Vigrax nie jest dostępny w aptekach stacjonarnych możemy go kupić tylko i wyłącznie za pośrednictwem Internetu.

Top 3 tabletek na potencję:

Permen King

Permen King to tabletki na potencje, które są bardzo mocno reklamowane w telewizji. Preparat również posiada naturalny skład, dostaniemy go w aptekach bez recepty.

Pacjenci chwalą sobie stosowanie tych tabletek na potencję, ale zauważają, że aby uzyskać odpowiednie efekty trzeba go stosować przez dłuższy czas. Wyraźne efekty stosowania Permen King są zauważalne po mniej więcej 6-8 tygodniach od rozpoczęcia stosowania produktu.

Permen King to mocniejsza wersja tabletek Permen, gdyż posiada ona podwójną dawkę L-argininy. W składzie znajdziemy również żeń-szeń oraz Tribulus terrestris.


Problem ze wzwodem polega na niemożliwości uzyskania pełnej lub częściowej erekcji, co uniemożliwia odbycie normalnego stosunku seksualnego. Problem może występować przed stosunkiem lub erekcja może zanikać w czasie stosunku i uniemożliwiać jego ukończenie. Badania wskazują, że na świecie problemy z potencją dotykają 50 milionów mężczyzn, w Polsce jest to 1,5 miliona mężczyzn.

Zestawienie tabletek na potencję

Nasze zestawienie tabletek na potencję powstałą z myślą o wszystkich, którzy posiadają problem dotyczący potencji. Problem ten nie musi dotyczyć samego braku erekcji, ale również erekcji niepełnej. Dla każdego mężczyzny niemożliwość zadowolenia partnerki to bardzo duże obciążenie psychiczne. Powodów, które mogą powodować takie problemy jest coraz więcej  – stres, używki, szybkie tempo życia, predyspozycje genetyczne, wiek. Nie należy się jednak poddawać, nawet największe problemy da się rozwiązać stosując dobre tabletki na potencję.

Dlaczego takie tabletki na potencje?

Tabletki na potencję zawarte w rankingu posiadają wiele zalet. Leki i suplementy posiadają najlepszy stosunek ceny do jakości – są tanie oraz skuteczne i bezpieczne, nie posiadają skutków ubocznych. Zdarza się tak, że na rynku pojawiają się środki, które nie dają odpowiednich efektów, a do tego są także niebezpieczne dla zdrowia pacjenta. Należy pamiętać, żeby nie kupować leków na potencję z nieznanych źródeł. Na rynku, portalach aukcyjnych, bazarach, portalach ogłoszeniowych pojawia się wiele podróbek, o niewiadomym składzie, których należy kategorycznie unikać.

Coraz częściej zdarzają się, że z powodu zażycia tabletek niedopuszczonych do obrotu w naszym kraju wielu mężczyzn umiera lub spotyka się z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. W rankingu znajdują się jedynie legalne środki, dopuszczone do sprzedaży, bezpieczne dla zdrowia oraz skuteczne. Skuteczność tabletek na potencję potwierdzają badania kliniczne.

Wszystkie suplementy oraz leki na potencję, które znajdują się w zestawieniu wyróżniają się:

* Skutecznością – to najważniejsze w przypadku problemów z potencją, każdy chce jak najszybciej pozbyć się problemu. Za skutecznością przemawiają przeprowadzone badania kliniczne, odpowiedni skład preparatów, a także zadowoleniu użytkownicy. Łatwo to sprawdzić czytając pozytywne opinie na forach i portalach internetowych.

* Bezpieczeństwem stosowania – jeśli stosujemy leki i suplementy zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania, produkt jest skuteczny, a do tego nie powoduje u nas skutków ubocznych. Skutki uboczne mogą nas spotkać wówczas, gdy stosujemy większe dawki aniżeli są zalecane, popijamy tabletki alkoholem lub nie przestrzegamy przeciwwskazań do stosowania preparatów.

* Ceną – prezentowane specyfiki posiadają bardzo atrakcyjne ceny, co sprawia, że są dostępne dla każdego, kto boryka się z problemami z potencją, nie uszczuplając naszego domowego budżetu.

Niestety często jest tak, że wielu mężczyzn całkowicie rezygnuje z życia intymnego, zamiast kupić odpowiednie tabletki na potencję. Należy uświadomić sobie, że lekarstwa na ten problem nie są żadną ujmą. Problem z erekcją to bardzo częsta dolegliwość, która dotyka wielu mężczyzn na całym świecie. Nie musimy całkowicie rezygnować z tych przyjemności.

Często jest tak, że wstydzimy się poprosić o dany lek w aptece. Dzisiejsza technologia pozwala nam zamówić odpowiednie środki na potencję w aptece internetowej czy prosto od producenta. W takim wypadku dostajemy produkt dyskretnie zapakowany do domu czy do paczkomatu. Nawet nasi domownicy nie muszą zorientować sie, że coś takiego kupiliśmy i stosujemy tabletki na potencję.

Leki na potencje to środki dla mężczyzn, ale w przypadku problemów z erekcją problem ma również partnerka. Nie należy podchodzić o tego nerwowo, ponieważ wszystko da się łatwo rozwiązać. Nie należy też zwlekać długo i czekać aż nasze problemy się pogłębią a pożycie w ogóle ustanie. Im szybciej zaczniesz zażywać suplementy na potencję, tym szybciej wrócisz do dawnej sprawności.

Seks nie jest najważniejszy w naszym życiu, ale w udanym związku jest nieodłączonym elementem. Nie musimy z niego rezygnować nawet w starszym wieku. Środki na potencje, które są zawarte w naszym zestawieniu pozwolą pozbyć się problemów z potencją niezależnie od tego jaki problem je wywołał. Szybko odzyskasz pewność siebie i możliwe, że będziesz bardziej sprawny w łóżku niż przed wystąpieniem pierwszych problemów, pozwól sobie zaskoczyć swoją partnerkę.

Skuteczne tabletki na potencję

Obecnie jest tak, że wiele osób przekonuje się do leków na potencję, gdyż są one skuteczne, bezpieczne i posiadają niską cenę, dlatego są coraz bardziej dostępne dla każdego z nas. Coraz więcej mówi się także o zaburzeniach erekcji. Mężczyźni są coraz to bardziej uświadomieni i wiedzą co zrobić, gdzie się udać, co kupić aby pozbyć się problemów z potencją. Zaburzenia wzwodu mogą spotkać każdego z nas, niezależnie od wieku czy statusu społecznego, najważniejsze jest to aby wiedzieć ja szybko pozbyć się tego problemu.

Czy tabletki na potencję pomogą?

Nie należy się załamywać w momencie wystąpienia problemów z erekcją. Jeśli przydarzy się nam to jeden raz, nie znaczy to jeszcze że mamy już problem z potencją. Może to być tylko jednorazowa niedyspozycja. Jeśli problem będzie się powtarzał, wówczas możemy skorzystać z suplementów lub leków na potencję bez recepty. Jeśli zastosujesz się do wskazań na ulotce unikniesz działań niepożądanych i szybko pozbędziesz się problemów.

Przeczytaj również:

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

14 Opinii na temat “Tabletki na potencję, porównanie skuteczności produktów

 • 15 października, 2020 at 6:50 am
  Permalink

  Nigdy nie wiadomo, co pomoże akurat nam. Pomijam te rzeczy typu viagra i im podobne. Brałem sam, niby było ok ale jak przestałem to było gorzej niż wcześniej. Niestety, szybki efekt, w naszym problemie, to złudne. sprawdzałem, mówię **uj, kupię Ereko, najwyżej stracę. Ale się nie zawiodłem. U mnie podziałało.

  Skomentuj tę opinię
 • 5 lutego, 2018 at 1:21 pm
  Permalink

  Vigrax stosowałem przez miesiąc i wrażenia są ok, w sumie problemy zniknęły, więc co mam dodać, polecam

  Skomentuj tę opinię
 • 16 stycznia, 2018 at 3:59 pm
  Permalink

  Na początku moich problemów stosowałem permen, efekty były takie sobie, bo czasami pomagało, a czasami wzwód zanikał nawet podczas stosunku. W moim przypadku lepiej sprawdził się eron plus, z tego co się zorientowałem ma więcej składników, większą dawkę substancji no i dodatkowe tabletki, które łyka się przed stosunkiem.

  Skomentuj tę opinię
 • 5 stycznia, 2018 at 8:45 am
  Permalink

  Wiecie co? Zawsze myślałem, że problem z potencją nigdy nie nie spotka i nie będzie dotyczył. Pierwszy problem miałem rok temu w wieku 28 lat – masakra. No ale co robić, nie mogłem w tym wieku zakończyć współżycia, trochę się podłamałem, ale potem zacząłem łykać tabletki no i na szczęście wszystko wróciło do normy. Tabletki pobrałem 2 miesiące i odstawiłem, od roku jest ok

  Skomentuj tę opinię
 • 16 grudnia, 2017 at 3:23 pm
  Permalink

  Powiem tak, vigrax nigdy nie widziałem reklamy w telewizji, ale skład ma dobry i przy stosowaniu efekty są ok. Nie zawsze warto sugerować się reklamami, bo tylko bogaci producenci tabletek mają na to kasę.

  Skomentuj tę opinię
 • 21 listopada, 2017 at 9:22 pm
  Permalink

  Stosowałem wcześniej viagrę, ale powiem Wam, że niby wszystko ok, no ale cena taka, że wydawałem ponad tysiac złotych miesięcznie na nią. Przestawiłem się na suplementy i miesiąc to niecałe 100zł a efekty podobne.

  Skomentuj tę opinię
 • 20 listopada, 2017 at 11:22 am
  Permalink

  Tabletki na potencję nie zawsze są konieczne, czasami przyczyna leży gdzie indziej. Warto wybrać się do lekarza po diagnozę, wyleczyć się i pewnie problemy z potencją miną

  Skomentuj tę opinię
 • 11 listopada, 2017 at 4:32 pm
  Permalink

  Tabletki na erekcję permen są dobre, ale trzeba za długo czekać na efekty. W przypadku erona efekty są już od 1 dnia stosowania – mega przewaga

  Skomentuj tę opinię
 • 19 października, 2017 at 8:43 am
  Permalink

  Fajna formuła jest tego eron plus – dwa rodzaje tabletek dostajemy w zestawie. U mnie sprawdziły się bardzo dobrze. Wcześniej stosowałem braweran, ale erekcja nie była pełna. Po eronie jest ok

  Skomentuj tę opinię
 • 25 września, 2017 at 12:48 pm
  Permalink

  Zgadzam się, że warto stosować Eron Plus, taką formułę ma tylko ten produkt. Testowałem kilka rozwiązań, ale bez efektów, a eron pomógł mi praktycznie po kilku dniach stosowania.

  Skomentuj tę opinię
 • 10 września, 2017 at 8:46 pm
  Permalink

  Czy ktoś słyszał o tabletkach ereko? Podobno są dobre, ma ktoś z nimi jakieś doświadczenia?

  Skomentuj tę opinię
 • 8 września, 2017 at 3:21 pm
  Permalink

  Zawsze myślałem, że na potencję najlepiej stosować viagrę, ale jak zobaczyłem ile ma skutków ubocznych to po prostu zwątpiłem. Lepiej wybrać bezpieczniejsze rozwiązania, które do tego są tańsze. Viagra to może była dobra 20 lat temu.

  Skomentuj tę opinię
 • 5 września, 2017 at 10:47 am
  Permalink

  Testowałem kilka tabletek na erekcję, na początku permen king, bo reklamowali go w telewizji no i można dostać w aptece bez recepty. Ogólnie poczułem poprawę sytuacji, ale czasami nie do końca wszystko było tak jak należy. Z tego co mogę polecić to vigrax, który jest znacznie silniejszy, przynajmniej dla mnie.

  Skomentuj tę opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *