Jak powiększyć penisa – Najlepsze metody w 2023

4.8/5 - (307 votes)

Jak powiększyć penisa? Zastosuj tabletki, pompki, zabiegi na zwiększenie rozmiaru. Według statystyk aż 80% mężczyzn nie jest zadowolonych z grubości lub długości członka. Pytanie jak zwiększyć penisa staje się coraz bardziej popularne, do dyspozycji mamy tabletki na powiększanie członka, plastry, zioła, urządzenia, pompki, ćwiczenia czy w końcu zabiegi chirurgiczne. Średnia długość penisa w Polsce to około 15,6 cm.

Na jakie metody powiększania penisa postawić? Przygotowaliśmy dla Państwa przegląd najlepszych metod powiększania członka, poczynając od tych najbardziej skutecznych i najwyżej ocenianych. Zobacz jak powiększyć penisa! Najlepsze sposoby na grudzień 2022!

1. Tabletki na powiększanie penisa

Połączenie skuteczności i łatwości stosowania. Kuracja polega na przyjmowaniu odpowiedniej dawki tabletek przed określony czas – przy czym dłuższa kuracja = większy efekt powiększania członka. Tabletki zapewniają dosyć szybkie efekty a przy atrakcyjnej cenie jest to obecnie najbardziej popularna metoda.

Member XXL – tabletki na powiększanie członka

member xxlMember XXL to obecnie najlepsze tabletki na powiększanie penisa dostępne w sprzedaży. Jak mówi producent jest to bezpieczny i skuteczny sposób na zwiększenie długości oraz obwodu członka. Maksymalny efekt jaki można uzyskać to dodatkowe 9 cm długości przyrodzenia. Efekt finalny zależy od początkowej długości członka – sprzed kuracji.

Efekty są widoczne bardzo szybko, według badań pacjenci uzyskują średnio 2 dodatkowe centymetry długości w czasie 3 tygodni.

Cena:

Najniższą cenę uzyskasz bezpośrednio na stronie producenta:

 

*Informacje zaczerpnięte ze strony producenta

Aktualizacja – wiadomość mailowa od czytelnika:

Droga redakcjo! Zauważyłem, że często na łamach portalu fitynka.pl poruszacie wątek tego jak powiększyć penisa. Chciałem podzielić się moimi doświadczeniami w tym temacie. Stosowałem wszystkie z możliwych metod i najlepszą z nich są zdecydowanie tabletki Member XXL. Pełna kuracja pozwoliła mi zwiększyć rozmiar z 11 cm do 18 cm! Zawsze byłem sceptycznie nastawiony do tego typu środków, ale przekonałem się, że Member XXL naprawdę działa! Dodatkowo wzrosło moje libido i nie mam problemów z erekcją. Załączam zdjęcie „przed i po”. Pozdrawiam. Łukasz. 🙂

Efekty – zdjęcie

MEMBER XXL – ZAMÓW 20% TANIEJ!  

2. Ekstendery na powiększanie penisa

Na drugim miejscu pod względem skuteczności znajdują się specjalne urządzenia o nazwie ekstender. Zasada ich działania polega na specjalnej konstrukcji i trakcji. Na penisa nakłada się specjalne urządzenia, które przy odpowiedniej regulacji rozciąga członka. Oprócz powiększenia członka można za pomocą ekstenderów korygować krzywizny penisa. Skuteczność działania została potwierdzona badaniami naukowymi.

Największą wadą jest przymus noszenia urządzenia każdego dnia przez wiele godzin, co jest po prostu niekomfortowe. Urządzenie musi być również odpowiednio obsługiwane, tak żeby nie wyrządzić sobie żadnej szkody.

Pro Long System – ekstender na powiększanie członka

pro long systemPodobnie jak w przypadku tabletek, tak samo jeśli chodzi o ekstendery na rynku mamy wiele produktów, na uwagę zasługuje Pro Long System. Przy ocenie produktu wzięliśmy pod uwagę jakość wykonania urządzania, a także skuteczność powiększania członka. Produkt został wykonany z bardzo dobrych materiałów, co przekłada się na bezpieczeństwo stosowania Pro Long System.

Badania naukowe potwierdziły, że osoby testujące produkt uzyskały średnio efekt w postaci dodatkowych 7 cm długości członka w czasie 6 miesięcy korzystania z produktu.

Cena:

Najniższą cenę uzyskasz bezpośrednio na stronie producenta:

*Informacje zaczerpnięte ze strony producenta

3. Jak powiększyć penisa – operacja.

Coraz większym zainteresowanie cieszą się również operacje powiększania członka. Operacja polega na podcięciu wiązadeł, które łączą członka z kością łonową, niestety nie daje to efektu rzeczywistego, a jedynie opuszczenie penisa, przez co penis głównie wydaje się być większy, jego długość rzeczywista zwiększa się o około 3 cm.

Wadami tej metody jest nie tylko niski wynik, ale również możliwość wielu powikłań takich jak brak erekcji lub niepełna erekcja, utrata satysfakcji seksualnej, niezdolność do osiągnięcia orgazmu.

Coraz więcej klinik oferujących taki zabieg pojawia się w wynikach wyszukiwania po wpisaniu frazy: jak powiększyć penisa.

4. Pompki do powiększenia penisa.

Mimo to, że wiele osób decyduje się na skorzystanie z pompek do powiększenia członka, z racji tego, że są one dostępne w wielu sklepach, to ich skuteczność nie jest zbyt wysoka. Okazuje się, że nieprawidłowe korzystanie z pompek lub też wybieranie urządzeń, które są niskiej jakości nie tylko prowadzi do braku efektów powiększenia, ale również może mieć skutki uboczne dla naszego członka.

bathmate

Pompka działa na zasadzie wytwarzania podcienia, droższe modele posiadają odpowiednie czujniki, które w razie utworzenia zbyt wysokiego ciśnienia posiadają blokadę. W tańszych sami musimy regulować kiedy uzyskać maksymalne ciśnienie. Działanie pompek do powiększania penisa przypomina ćwiczenia manualne na członku. Efekt nie jest natychmiastowy, trzeba ćwiczyć regularnie i długo, aby uzyskać odpowiednie efekty.

5. Jak powiększyć penisa – kwas hialuronowy

Kolejna metoda, która promują właściciele klinik urody to zwiększanie rozmiaru penisa przy pomocy kwasu hialuronowego. Okazuje się, że można wstrzyknąć pod skórę kwas i odpowiednio go uformować czego efektem jest większy rozmiar przyrodzenia. Oczywiście efekty jakie można uzyskać to 1-2 dodatkowe centymetry długości, więc nie każdego to satysfakcjonuje.

Metoda nie jest najtańsza a w dodatku należy ją powtarzać mniej więcej co roku. Kwas hialuronowy niesie też ze sobą ryzyko problemów z potencją, a to już nie jest błahostka, bo po co nam większy członek jeśli nie będziemy mogli się nim posługiwać.

6. Masturbacja a rozmiar penisa

Podobnie jak ćwiczenia rozciągające przyrodzenie, tak samo masturbacja czy częste stosunki seksualne są wstanie w pewnym stopniu przyczynić się do zwiększenie długości członka. Oczywiście rezultaty nie są tu spektakularne, bardziej możemy mówić o milimetrach a nie centymetrach, jednak jest to jedna z domowych metod zwiększania, którą testują osoby z mniejszym budżetem. Opinie przeważnie nie są najlepsze, dlatego lepiej skorzystać z innych opcji na rozszerzenie penisa.

7. Wizualne sztuczki na pogrubienie penisa

Zastanawiasz się jak powiększyć penisa? Nasze oczy widzą to co podpowiada im mózg, łatwo je oszukać, wystarczy skorzystać z wizualnych sztuczek, a członek będzie wydawał się grubszy oraz dłuższy. Najprostszym sposobem w takim wypadku jest depilacja miejsc intymnych – penisa. W takim wypadku brak włosów sprawia, że widoczna jest większa część naszego przyrodzenia i członek wydaje się znacznie większy niż w przypadku, gdy zasłaniają go włosy łonowe.

8. Nakładki na wydłużenie członka

Jeśli szukamy jednorazowego, okazjonalnego rozwiązania na zwiększenie długości członka, możemy skorzystać ze specjalnych nakładek, które są mocowane do penisa w stanie wzwodu. Nakładki przypominają zwykłego członka, w którym jest otwór na nasze przyrodzenie. W taki sposób bardzo szybko możemy uzyskać penisa o dowolnych rozmiarach. Nakładki posiadają również różne wypustki i kształty, co pozwala na korzystanie z różnych zabaw z naszą partnerką.

9. Dieta na długie przyrodzenie

Czy istnieje dieta na powiększanie penisa? Mimo tego, że istnieje wiele legend na ten temat, do tego momentu nie potwierdzono, aby istniała dieta na powiększenie członka. Oczywiście jeśli przykładowo przytyjemy to w porównaniu z naszym ciałem penis wydaje się mniejszy, natomiast w przypadku gdy jesteśmy bardziej szczupli, może on robić wrażenie większego, jest to oczywiście jedynie efekt wizualny.

Problem „Covidowego penisa”

Jak wiemy po przejściu infekcji korona-wirusa pacjenci skarżą się na różnego rodzaju powikłania powstałe na skutek choroby. Jak donoszą urolodzy częstym powikłaniem po chorobie jest ograniczenie przepływu krwi w penisie, co skutkuje zaburzeniami erekcji oraz zmniejszeniem rozmiaru penisa o nawet kilka centymetrów.

Rozmiar penisa

Statystyki podają, że przeciętna długość penisa w stanie erekcji dla Europejczyka to 16cm. Jeśli natomiast chodzi o obwód – grubość penisa, to średnia wynosi 12,5cm.

Ciekawostką jest, że rozmiar członka w stanie spoczynku nie ma wpływu na to jaki będzie jego rozmiar podczas erekcji. Przeważnie jest tak, że penis mniejszy w stanie spoczynku zwiększa długość o więcej procent niż penis, który posiada większy rozmiar w stanie spoczynku.

Jeśli chcemy przekonać się jaki mamy rozmiar penisa, należy go odpowiednio zmierzyć. Można do tego wykorzystać linijkę, centymetr czy miarkę. Zaczynamy mierzyć przykładając urządzenie pomiarowe do naszej kości łonowej i mierzymy odległość do końca członka. Pamiętajmy aby pomiar wykonać w pełnej erekcji.

Powiększanie penisa to możliwe, ale po co?

Czy warto powiększać penisa? Czy rozmiar ma dla nas aż takie duże znaczenie? W większości przypadków mężczyźni są bardzo wyczuleni na sprawy związane z seksem, zadowoleniem partnerki, własną męskością. Od wieków mężczyźni przechwalają się rozmiarem penisa i wiadomo, że w tych przechwałkach większy jest lepszy. Pozostaje tutaj kwestia ile centymetrów jest dla mężczyzny satysfakcjonujące – 10, 15, 20? A może jeszcze więcej? Nie powinniśmy popadać w stereotypy i trzymać się norm. Jeśli rozmiar penisa nam nie odpowiada, sprawia, że wstydzimy się zbliżenia z partnerką czy ogólnie nie jesteśmy w stanie zaspokoić partnerki, warto taki problem rozwiązać. W obecnych czasach operacje plastyczne, udoskonalanie ciała jest na porządku dziennym. Możemy zrobić wszystko, aby być szczęśliwymi.

Powiększanie penisa cena

Cena powiększania penisa zależy od tego jaką metodę wybierzemy. Jeśli chodzi o operacyjne powiększanie penisa, koszty mogą wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. Cena jest znacznie niższa w przypadku urządzeń do rozciągania penisa, tak zwanych ekstenderów, wówczas koszt to około 1000-2000zł. Najtaniej kupimy natomiast tabletki na powiększanie penisa, których ceny zaczynają się od 150zł za opakowanie. Już jedno opakowanie jest w stanie zapewnić nam dodatkowe centymetry długości a do tego również powiększanie grubości penisa.

Powiększenie penisa o ile?

Jeśli mamy problem małego członka możemy go rozwiązać. O ile możliwe jest powiększenie naszego przyrodzenia i jak powiększyć penisa? Wszystko zależy od rozmiarów początkowych penisa. Jeśli w momencie, gdy mamy mniejszego członka efekty końcowe będą mniejsze niż w przypadku gdy zaczynamy powiększenie penisa, który przed kuracją był większych rozmiarów. Oczywiście każdy organizm jest inny i każdy inaczej reaguje na kuracje powiększające członka. Tak czy inaczej nie musimy borykać się z kompleksami. Możemy w pełni cieszyć się z seksu i nie mieć żadnych obaw przed zbliżeniami z naszą wymarzoną partnerką.

Powiększenie penisa a sprawność członka

Wiele osób myślących o powiększeniu penisa zastanawia się czy po kuracji powiększania członek będzie równie sprawny jak przed, czy nie będzie problemów z erekcją lub odczuciami przy stosunku z partnerką. Jeśli nie chcemy stracić naszej sprawności seksualnej musimy odpowiednio dobrać metodę powiększenia. W przypadku powiększenie chirurgicznego mogą wystąpić pewne skutki uboczne, jak problemy z potencją, możliwość wystąpienia problemów z nakierowaniem członka w odpowiednie miejsce czy dyskomfort.

Jeśli chodzi o metodę, która nie zmieni naszej sprawności seksualnej i nie ma żadnych skutków ubocznych zaleca się tabletki na powiększenie penisa. Ta metoda jest całkowicie bezpieczna i nie wpływa na potencję, odczucia czy inne sprawy związane ze stosunkiem.

Artykuł „jak powiększyć penisa” inspirowany źródłami:

 • https://en.wikipedia.org/wiki/Penis_enlargement
 • Small, Meredith F., What’s Love Got to Do With It? The Evolution of Human Mating, 1995, Anchor Books (ang.)
 •  Penis Size Study Shows Women Want One Thing For Flings, Another For Long Relationships | HuffPost, www.huffingtonpost.com (ang.).
 • Camurdan AD., Oz MO., Ilhan MN., Camurdan OM., Sahin F., Beyazova U. Current stretched penile length: cross-sectional study of 1040 healthy Turkish children aged 0 to 5 years. „Urology”. 70 (3), s. 572-5, wrzesień 2007. DOI: 10.1016/j.urology.2007.04.051. PMID: 17905119 (ang).

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

34 Opinii na temat “Jak powiększyć penisa – Najlepsze metody w 2023

 • 7 listopada, 2018 at 11:03 am
  Permalink

  Czytałem dosyć dużo na temat powiększania, ale ten artykuł całkowicie wyczerpał temat. Teraz już wiem co mam zrobić

  Skomentuj tę opinię
 • 1 sierpnia, 2018 at 11:00 am
  Permalink

  Z własnego doświadczenia powiem, że nie ma co testować pompek i ćwiczeń na wydłużenie penisa. Lepiej od razu zastosować tabletki i to te z 1 miejsca bo są najbardziej skuteczne

  Skomentuj tę opinię
 • 12 lipca, 2018 at 9:35 pm
  Permalink

  Długo zgłębiałem temat powiększenie penisa zanim zdecydował się rozpocząć kurację na sobie. Wiedza to podstawa i jeśli ją mamy nie damy się nabrać na różne sztuczki i chwyty marketingowe. Dla mnie najważniejsze było to, żeby metoda była bezpieczna dla mnie i nie powodowała zaburzeń wzwodu, ponieważ jest to najczęstszy skutek uboczny niektórych metod zwiększania. Zebrane informacje pozwoliły mi wytypować tabletki Member xxl jako najlepszą opcję dla mnie. Nie zawiodłem się, niedrogo osiągnąłem szybki i dosyć spory efekt. Jestem z niego bardzo zadowolony.

  Skomentuj tę opinię
 • 29 czerwca, 2018 at 6:21 pm
  Permalink

  Ja raz byłam z takim kolesiem, który strasznie bał się przy mnie rozebrać, coś tam kombinował, gasił światło itp. Jak we mnie wchodził to czułam, że nie jest zbyt długi, może i miał dobrą technikę, ale strasznie ciężko było mi dojść.

  Skomentuj tę opinię
 • 21 maja, 2018 at 6:57 am
  Permalink

  Chciałbym zwiększyć rozmiar przyrodzenia o jakieś 5cm, chodzi mi głównie o długość, bo na grubość jest ok. Co myślicie, jaka metoda powiększenia okaże się w moim przypadku najlepsza? Proszę o poradę

  Skomentuj tę opinię
 • 15 maja, 2018 at 10:32 am
  Permalink

  Po miesiącu kuracji member xxl mogę przyznać, że efekty są bardzo dobre. To produkt, którego szukałem

  Skomentuj tę opinię
 • 25 kwietnia, 2018 at 1:22 pm
  Permalink

  Albo tabletki albo pompki, reszta to raczej nie ma sensu, tabletki na powiększanie członka są na rynku od dawna, więc nie ma co szukać innych opcji

  Skomentuj tę opinię
 • 19 kwietnia, 2018 at 10:23 am
  Permalink

  Ja stawiam na tabletki na powiększanie członka, nigdy nie dałbym sobie zrobić operacji w takim miejscu, choćby nie wiem co 😉 a tabsy są ok

  Skomentuj tę opinię
 • 4 kwietnia, 2018 at 11:10 am
  Permalink

  Polecam…sprawdzone przez chłopaka…zawsze miał kompleks choć ja tak nie uważałam… Sam natknął się na tą stronę i zaczął stosować a ja tylko widziałam i czułam efekty. Polecam

  Skomentuj tę opinię
 • 5 marca, 2018 at 5:29 pm
  Permalink

  Zamówiłem ten środek member xxl na próbę i teraz zamawiam kolejne opakowanie, co do efektów, bo chyba to interesuje każdego najbardziej to u mnie po miesiącu – jedno opakowanie poszło 2cm długości, grubości nie mierzyłem, bo bardziej chodziło mi jednak o długość.

  Skomentuj tę opinię
 • 20 lutego, 2018 at 3:55 pm
  Permalink

  Powiększanie penisa stało się możliwe dzięki nowoczesnej technologii i rozwojowi nauki, to dla każdego faceta duża szansa na życie bez kompleksów. Jak dla mnie to kwestia gustu, ale za duży członek to też nie jest raczej dobry pomysł, ze wszystkim trzeba zachować umiar.

  Skomentuj tę opinię
 • 12 lutego, 2018 at 2:43 pm
  Permalink

  Porównałem sobie xtrasize i member xxl i lepszy skład, ma member, opinie o nim też są lepsze, tak, że jak ktoś będzie zamawiał to warto wziąć to pod uwagę

  Skomentuj tę opinię
 • 30 stycznia, 2018 at 4:29 pm
  Permalink

  Do tabletek na powiększanie nie byłem przekonany, ale postanowiłem przetestować, no bo nic nie miałem do stracenia. Jedno opakowanie przyjęte i według mojego mierzenia przyrost członka to 2cm.

  Skomentuj tę opinię
 • 16 stycznia, 2018 at 3:57 pm
  Permalink

  Pro long system z tego zestawienie to zestaw dobrej jakości, miałem okazję z niego korzystać żeby zniwelować krzywiznę penisa. Z tego co mówił mój lekarz, wydłużanie za pomocą tego urządzenia również jest możliwe.

  Skomentuj tę opinię
 • 4 stycznia, 2018 at 11:27 am
  Permalink

  Korzystałem już z tabletek tylko innej firmy też niby polecanej. Kapuikem 2 opakowania. Nic nie uległo zmianie wiec mi się wydaje to jedną wielką ściemą.

  Skomentuj tę opinię
 • 3 stycznia, 2018 at 9:45 pm
  Permalink

  Jest wielu niedowiarków, ale wystarczy poznać budowę członka, który składa się z ciał jamistych. Rzeczywiście można zwiększyć ich pojemność przez co rozmiar członka się powiększa. Tabletki na powiększanie penisa to dobra opcja – według mnie.

  Skomentuj tę opinię
 • 20 listopada, 2017 at 11:24 am
  Permalink

  No jeśli polecacie te tabletki member xxl na powiększanie penisa to spróbuję zamówić, mam nadzieję że efekt jakiś będzie. Kasa może nie duża, ale jak się już coś stosuje to wypada żeby działało.

  Skomentuj tę opinię
 • 15 listopada, 2017 at 9:58 am
  Permalink

  Member xxl jak najbardziej polecam. Niedrogi, a efekty bardzo dobre. W porównaniu do innych metod nie ma żadnej konkurencji.

  Skomentuj tę opinię
 • 5 listopada, 2017 at 9:54 am
  Permalink

  Zapytałem znajomego urologa jak powiększyć penisa najlepiej, co wybrać, jaką metodę, powiedział że mogę przetestować tabletki, bo efekty powinny być ok, a nie będzie efektów ubocznych, zobaczymy co z tego wyjdzie, przetestuję i dam znać.

  Skomentuj tę opinię
 • 25 października, 2017 at 4:07 pm
  Permalink

  Powiem Wam Panowie, że rozmiar nie ma dla nas tak wielkiego znaczenia, bardziej od długości lubię grube członki, wtedy stosunek jest znacznie bardziej przyjemny…

  Skomentuj tę opinię
 • 3 października, 2017 at 1:58 pm
  Permalink

  Czytałem dużo o pompkach, ale jednak to nie dla mnie, można sobie uszkodzić penisa. Tabletki są bardziej intymne i jednak nie trzeba ćwiczyć godzinami

  Skomentuj tę opinię
 • 15 września, 2017 at 11:18 am
  Permalink

  No wiadomo, że tabletki to najlepsza opcja bo i cena jest atrakcyjna i można uzyskać dobre efekty. Co jak co ale już na operację bym się nie zdecydował, bo można mieć później duże problemy z erekcją.

  Skomentuj tę opinię
 • 12 września, 2017 at 11:47 am
  Permalink

  Zastanawiałem się jak powiększyć członka, bo brakuje mi do szczęścia jakieś 2 no może 3 centymetry. Wtedy będę mógł bez kompleksu spotykać się z moją partnerką w bardziej intymnych sytuacjach, czy tabletki w tym wypadku to dobre rozwiązanie?

  Skomentuj tę opinię
 • 22 sierpnia, 2017 at 3:43 pm
  Permalink

  No niby ten kwas hialuronowy to dużo zachodu, bo trzeba co jakiś czas powtarzać zabieg, ale z tego co wiem to efekty raczej nie są duże. Sam już jestem skołowany co najlepiej wybrać

  Skomentuj tę opinię
 • 21 sierpnia, 2017 at 2:51 pm
  Permalink

  Powiem Wam, że jestem miło zaskoczony. Dowiedziałem się o tabletkach member xxl tutaj. Myślałem, że to jakaś ściema, wiadomo, że producenci prześcigają się w reklamach i tak dalej, no ale postanowiłem spróbować i zamówiłem opakowanie. W końcu nie są to duże pieniądze, a jednak producent obiecuje dużo. Produkt stosuję od dwóch tygodni i rzeczywiście odnotowałem przyrost. Będę Was dalej informował jaki wynik osiągnę przy dłuższym stosowaniu.

  Skomentuj tę opinię
 • 17 sierpnia, 2017 at 6:23 pm
  Permalink

  Rozmiar może nie jest w życiu najważniejszy, ale jednak jakieś minimum musi być, żeby stosunek mógł się w ogóle odbyć i żeby zaspokoić partnerkę. Mógłbym spróbować każdej metody, aby tylko uzyskać efekt, ale jeśli chodzi o operację, to nigdy nie dałbym się tam pokroić

  Skomentuj tę opinię
 • 10 sierpnia, 2017 at 8:53 pm
  Permalink

  Tabletki to teraz najlepsza opcja jeśli chodzi o cenę, efekty i dyskrecję. Wcześniej zastanawiałem się nad operacją, ale możliwe powikłania mnie odstraszyły. Mnie udało się powiększyć członka o 4 cm, co jest dla mnie świetnym wynikiem.

  Skomentuj tę opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *