Zytax opinie, skład, działanie, cena

Spis treści wpisu - kliknij aby rozwinąć

4.7/5 - (19 votes)

Zytax to jeden z wielu dostępnych środków na potencję. Ma działanie podobne do słynniejszej Viagry, natomiast wyróżnia go zastosowanie naturalnych składników, które doskonale działają na libido i potencję, bez skutków ubocznych. Skład Zytaxu został skomponowany tak, by dostarczać energię oraz pomóc uporać się z problemem erekcji, wszystkim mężczyznom, bez względu na wiek.

Zamów najtaniej – bezpośrednio od oficjalnego dystrybutora – kliknij tutaj

Zytax skład

Jak podaje producent środka Zytax, składa się on tylko i wyłącznie z naturalnych składników, takich jak żeń – szeń, Tribulus Terrestris i L-arginina. Są to środki znane od dawna i stosowane w medycynie naturalnej. Ich działanie zostało dobrze poznane i wielokrotnie przebadane.

Zawarte w korzeniu żeń- szeń ginsenozydy, powodują zwiększone uwalnianie w organizmie tlenku azotu, który jest odpowiedzialny za rozkurczanie się naczyń krwionośnych i napływ krwi do penisa. Dlatego żeń-szeń w znaczący sposób wpływa na wielkość erekcji oraz ułatwia jej uzyskanie. Medycyna dalekiego wschodu wykorzystuje tę właściwość od ponad 4000 lat.

Tribulus Terrestris to łacińska nazwa rośliny znanej od wieków w medycynie chińskiej i indyjskiej. Jej inna nazwa to Buzdyganek naziemny. Jest to zioło, które podnosi poziom hormonów anabolicznych, w tym testosteronu. Od lat stosowany w leczeniu prostaty, a także w zaburzeniach erekcji.

L-arginina jest sztucznym wytworem argininy, aminokwasu, który występuje naturalnie w organizmie ludzkim, ale jego ilość zmniejsza się z wiekiem. L-arginina sprzyja produkcji białek, w tym białek kurczliwych włókienek mięśniowych. Preparat zawiera najwyższą, dopuszczalną ilość L- argininy na polskim rynku.
Dzięki takiemu składowi zwiększa się napływ krwi do penisa, powodując większą i silniejszą erekcję. Skutkiem dodatkowym jest wzrost witalności oraz popędu.

Zytax stosowanie

Preparat Zytax jest w pełni bezpiecznym i skutecznym suplementem, który można używać według potrzeb, nawet codziennie. Jego przyjmowanie jest bardzo proste i polega na przyjęciu jednej lub dwóch kapsułek na godzinę przed stosunkiem. Efekt będzie utrzymywał się przez dwie godziny od momentu przyjęcia preparatu.
Preparat można przyjmować według potrzeb, nawet codziennie.

Zytax skutki uboczne

Preparat został poddany wielu badaniom naukowym, z których wynika, że zawiera on tylko naturalne, bezpieczne składniki w dopuszczalnych dawkach. Z tego powodu nie powoduje on żadnych działań ubocznych oraz nie niesie zagrożeń zdrowia. Pomaga nie tylko wzmocnić popęd seksualny, ale również dodać energii do życia i poprawić wydajność mięśniową.

Nie znaleziono również żadnych przeciwwskazań do stosowania preparatu Zytax przez mężczyzn w żadnej grupie wiekowej. Mogą go przyjmować także osoby z nadciśnieniem tętniczym i chorobami układu krążenia Nie ma przeciwwskazań do stosowania preparatu po spożyciu alkoholu. Nie powoduje to skutków ubocznych ani nie wpływa na skuteczność preparatu.

Zamów najtaniej – bezpośrednio od oficjalnego dystrybutora – kliknij tutaj

Zytax cena

Zytax jest niemożliwy do kupienia w aptekach, natomiast można go zamówić na stronie producenta, bez recepty. Każde opakowanie zawiera 60 tabletek. Koszt jednego opakowania to 117 złotych, za dwa opakowania plus 1 opakowanie gratis zapłacić trzeba 234 złote. Za 349 złotych można zyskać, aż 6 opakowań, w promocji 3 opakowania regularnie plus 3 opakowania gratis.

Koszt jednej kapsułki to 1,62 złote. Zamawiając lek, nie płaci się już za przesyłkę. Zamówienia można składać telefonicznie lub za pomocą formularza na stronie producenta. Zostaną dostarczone kurierem, w dyskretnym opakowaniu.

Zytax opinie

Na temat Zytaxu istnieje wiele opinii, z czego ponad 90% to opinie pozytywne. Niemal 96 mężczyzn na 100 badanych wyraża pozytywną opinię o preparacie. Zytax to środek, który nie zna ograniczenia wiekowego. Mogą stosować go zarówno młodzi, jak i starsi wiekiem mężczyźni.

Według lekarzy i naukowców jest to jeden z bezpieczniejszych środków, dostępnych obecnie na rynku. Preparat ceniony jest za skuteczność, bezpieczeństwo stosowania i długotrwałe działanie. Niektórzy narzekają na ich zdaniem wygórowaną cenę.

Zamów najtaniej – bezpośrednio od oficjalnego dystrybutora – kliknij tutaj

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *