Xtrasize opinie – recenzja tabletek na powiększenie penisa

4.7/5 - (6 votes)

Temat powiększania penisa staje się coraz bardziej popularny. Mężczyźni pragną pozbyć się swoich kompleksów, a coraz to nowe metody pozwalają zrobić to szybko i skutecznie. Mamy dostęp do kwasu hialuronowego wstrzykiwanego pod skórę, pompek, żeli, urządzeń, operacji i tabletek na powiększenie penisa. Dzisiaj przetestujemy Xtrasize – tabletki na powiększanie członka dostępne w sprzedaży internetowej.

Działanie tabletek

Według producenta Xtrasize, działanie opiera się na zwiększeniu chłonności i sprawności ciał jamistych, które napełniają się krwią podczas erekcji i tym samym powodują zwiększenie rozmiarów członka. Jeśli preparat pozwala na większe napełnianie się ciał jamistych co tym samym mamy do czynienia z większymi rozmiarami członka podczas erekcji.

Na opakowaniu czytamy, że produkt należy stosować 1 raz w ciągu dnia – 1 tabletka popijana wodą. Opakowanie zawiera 60 kapsułek, czyli wystarcza na 2 miesiące kuracji. Według producenta w tym czasie średnie zwiększenie penisa powinno wynieść około 3 cm długości. Maksymalne efekty można uzyskać stosując Xtrasize przez 6 miesięcy, wówczas efekt może osiągnąć dodatkowe 7,5cm długości.

Dowiedz się więcej – przejdź na stronę oficjalnego dystrybutora – Kliknij tutaj

Uwaga – produkt dostępny jedynie w sprzedaży internetowej.

Według producenta efekty stosowania Xtrasize są stałe – pozostają również po zakończeniu stosowania tabletek.

Według producenta tabletek Xtrasize, produkt nie powoduje skutków ubocznych. Należy go stosować zgodnie z zaleceniami producenta – 1 tabletka – raz dziennie, popijana wodą, stosowana po posiłku.

Rozmiar penisa a doznania kobiet

Przeprowadzono już wiele badań na temat zależności pomiędzy rozmiarem penisa a satysfakcją kobiet. Okazuje się, że większość Pań chciałaby żeby rozmiar członka ich partnera był większy. Ankiety wykazują również, że im większy członek, tym lepsze postrzeganie mężczyzny i wyższa satysfakcja kobiety podczas stosunku.

Xtrasize opinie

Przeglądając opinie na temat Xtrasize, warto brać pod uwagę moderowane fora internetowe, które zawierają opinie od realnych użytkowników, a nie spam reklamowy. Wiele for, które posiadają możliwość postowania bez rejestracji, czy nie są moderowane często są miejscem, gdzie producenci stosują sztuczki marketingowe i pozytywnie piszą na temat własnych produktów. Poniżej przedstawiamy opinie z moderowanych forów:

Opinia Marcina:

„Długo zastanawiałem się nad powiększeniem penisa. Jest to dosyć intymny temat, o którym nie mówi się głośno. Zależało mi na zachowaniu anonimowości, nie mieszkam sam i nie chciałem żeby ktoś dowiedział się o tym co robię. Analizując różne metody, stwierdziłem, że zacznę od tabletek Xtrasize, bo koszt w porównaniu z innymi opcjami nie jest wysoki, a efekty obiecujące. Po 2 miesiącach kuracji mogę stwierdzić, że rzeczywiście warto było podjąć wyzwanie, niby 3 cm różnicy, a wygląd i doznania o niebo lepsze. Szkoda, że wcześnie nie wiedziałem, że takie możliwości w ogóle istnieją.”

Opinia Adama

„Niby producent zapewnia gwarancje itp, ale w moim przypadku okazało się, że produkt nie działa. Jedyne co poczułem to może trochę silniejsze erekcję, ale mierzyłem członka zarówno przed jak i po i przyrostu nie było…”

Inne tabletki na powiększenie penisa

member xxlW ubiegłym roku na rynku tabletek na powiększanie penisa pojawił się preparat member xxl. To nowa formuła, ulepszony skład i jeszcze lepsze efekty. Member Xxl cieszy się bardzo wysokim zadowoleniem wśród użytkowników, co sprawia, że obecnie jest najlepiej sprzedającym się środkiem na powiększanie penisa.

Badania przeprowadzone na grupie 90 mężczyzn zapewniały bardzo dobre efekty. Według 70% uczestników produkt zapewnia efekty powyżej oczekiwań, 18% stwierdziło, że efekty są dobre, a jedynie 12 procent odpowiedziało, że spodziewało się lepszych efektów.

Producent tabletek na powiększenie penisa jest tak pewny swojego produktu, że zapewnia 90-dniową gwarancję satysfakcji klienta i w przypadku niezadowolenia zwraca pieniądze.

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie producenta: Kliknij tutaj.

Czy warto powiększać członka?

Jeśli mężczyzna posiada problem, ma kompleksy i rozmiar penisa nie pozwala cieszyć się udanym życiem seksualnym to z pewnością warto zainteresować się tym tematem i zwiększyć rozmiar swojego przyrodzenia. Jeśli szukasz odpowiedzi jak powiększyć penisa, to w naszym artykule poznasz wszystkie dostępne metody powiększania, wraz z oceną efektów i dokładnymi informacjami na temat możliwych skutków ubocznych.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

2 Opinii na temat “Xtrasize opinie – recenzja tabletek na powiększenie penisa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *