Turbo spalanie Ewy Chodakowskiej – trening dla każdego?

4/5 - (4 votes)

Wiele Polek śledzi poczynania trenerki, która stała się celebrytką – Ewy Chodakowskiej. Popularność treningów przekłada się na lepszą kondycje i zdrowie ćwiczących – o ile treningi są prawidłowo wykonywane. Analizowane przez nas turbo spalanie jest jednym z kilku zestawów ćwiczeń proponowanych przez Ewę Chodakowską, pozostałe to między innymi skalpel, killer, secret, mood look, rewolucja oraz extra figura.

W przypadku turbo spalania, jak sama nazwa wskazuje mamy do czynienia z zestawem ćwiczeń, które mają za zadanie spalić jak najwięcej tłuszczu w krótkim czasie. Zarazem jest to trening zalecany dla osób, które miały już do czynienia z aktywnością fizyczną z racji na trudność wykonania poszczególnych sekwencji. Dla osób początkujących zalecany jest trening skalpel.

Zasady turbo spalania

Trening turbo spalanie to nic innego jak trening interwałowy, czyli wykonujemy ćwiczenia bez przerwy ze zmianą intensywności – szybkości ich wykonywania. Podczas ćwiczeń angażujemy praktycznie wszystkie partie mięśniowe naszego ciała, z dużym naciskiem na mięśnie brzucha. Cały trening trwa 45 minut. To jakie efekty uzyskamy zależy od tego czy podejdziemy do niego sumiennie i dokładnie odtworzymy ruchy Ewy Chodakowskiej. Nie jest to trudne, ponieważ zestaw ćwiczeń jest dostępny na płytach, dzięki czemu możemy oglądać trening i w tym samym czasie powtarzać ćwiczenia.

Jeśli chodzi o przygotowanie do wykonywania tego treningu potrzebujemy przede wszystkim dobrej kondycji fizycznej, gibkość czy nasze rozciągnięcie nie ma tu dużego znaczenia.

Trening należy wykonywać 2-3 razy w tygodniu, najlepiej co drugi dzień, wówczas jeden dzień ćwiczymy i jeden pozostawiamy na regenerację naszego organizmu.

Efekty turbo spalania

Jakie efekty daje turbo spalanie Ewy Chodakowskiej? Jeśli przykładamy się do treningów i wykonujemy je regularnie to po miesiącu wykonywania ćwiczeń powinniśmy dostrzec dosyć duże zmiany w naszym ciele. Nie tylko uzyskujemy spalanie tłuszczu, ujędrnienie naszego ciała, ale również wzrost tkanki mięśniowej. Panie nie powinny przejmować się tym, że urosną im bicepsy, ponieważ to że mięśnie się rozrastają jest niewidoczne, ale sprawia, że jesteśmy bardziej sprawni, mamy więcej siły itp.

W przypadku konkretnych danych to osoby, które stosują turbo spalanie po miesiącu uzyskują od 3 do 5 centymetrów mniej w obwodzie brzucha i około 3 kg mniej masy ciała. Jeśli chodzi o sam trening, bez zmian w diecie oraz bez suplementacji, jest to dosyć ciekawy wynik.

Ćwiczenia zapewniają nam także lepszą kondycję, wytrzymałość, a także bardzo dużo hormonów szczęścia – endorfin. Mimo tego, że trening początkowo wydaje się bardzo trudny, stopniowo nabierzemy wprawy i uzyskamy odpowiednią kondycję do tego, żeby wykonywać go w całości i w odpowiednim tempie.

Turbo spalanie opinie

Przeglądając fora internetowe i wypowiedzi osób, które decydują się na stosowanie programu ćwiczeń przekonujemy się, że przeważnie na ten rodzaj treningu decydują się kobiety. Do tego praktycznie każdy podkreśla to, że turbo spalanie jest trudne dla początkujących osób i bardzo łatwo zniechęcić się do tych ćwiczeń , bo ciężko wykonać je w całości.

Mimo dużego stopnia trudności ćwiczeń osoby, które regularnie je wykonują chwalą się dosyć dobrymi osiągnięciami oraz bardzo pozytywnie odnoszą się do zmian, które zachodzą w ich ciele. Turbo spalanie to z pewnością bardzo dobry sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów.

Oczywiście mimo to, Ewa Chodakowska kieruje swoje ćwiczenia głównie do kobiet, mężczyźni z całą pewnością mogą i powinni wykonywać ten zestaw ćwiczeń jeśli chcą zrzucić zbędne kilogramy.

Jeszcze lepsze efekty?

african mangoJeśli chcemy jeszcze bardziej zwiększyć efekty naszych treningów z Ewą i zrzucić w ciągu miesiąca nawet 10 kg to warto zainteresować się takim produktem jak African Mango. Produkt przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie przebojem wszedł na pierwsze miejsce pod względem sprzedaży.

Fenomen Afrykańskiego Mango polega na skutecznym wspomaganiu odchudzania. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej co doskonale współgra z turbo spalaniem Ewy Chodakowskiej. Do tego produkt podkręca metabolizm, spala tłuszcz z okolic brzucha, hamuje apetyt i wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn.

Nasza redakcja poleca Afrykańskie Mango, które działanie zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.

Dowiedz się więcej na temat odchudzania z African Mango – Kliknij tutaj!

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Opinia na temat “Turbo spalanie Ewy Chodakowskiej – trening dla każdego?

  • 24 września, 2018 at 10:58 am
    Permalink

    A tam, dla mnie te wszyskie treningi to przereklamowane, bez diety itp to mało można na nich osiągnąć

    Skomentuj tę opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *