Tabletki na rzeźbę, masę, jakie odżywki wybrać?

4.9/5 - (46 votes)

Czysta masa mięśniowa to marzenie wielu profesjonalnych kulturystów, ale także cel osób, które coraz chętniej korzystają z zajęć na siłowni. Niska zawartość tkanki tłuszczowej to zasługa ciężkiej pracy, właściwego treningu i diety, pomocne okazują się również suplementy, które pozwalają osiągnąć odpowiednie efekty. Na rynku mamy dostępne tabletki na rzeźbę, różnego rodzaju odżywki, sprawdzamy, które warto wybrać, aby jak najlepiej podkreślić masę mięśniową.

Odpowiedni trening i dieta

Trening i dieta to podstawa. Jeśli nie zaangażujesz się w te dwa filary, nie osiągniesz efektów nawet, gdy zastosujesz najlepsze tabletki na rzeźbę. Warto określić nasze zapotrzebowanie na węglowodany, tłuszcze oraz białko i na tej podstawie ułożyć sobie odpowiednią dietę. Często pomoc w ułożeniu diety możemy uzyskać na siłowni, wybrać się do dietetyka, czy też wykupić rozpisanie diety na portalach internetowych.

Trening powinien odbywać się 3-4 razy w tygodniu, dopasujmy to do naszych zajęć, tak aby spokojnie realizować program treningowy. Trening na rzeźbienie mięśni powinien bazować na wolnych ciężarach – podciąganie, przysiady, martwy ciąg, wiosłowanie, najlepiej unikać ćwiczeń na maszynach. Nie należy zapominać o odpowiedniej rozgrzewce przed treningiem, a także o ćwiczeniach aerobowych po treningu – bieganie, rowerek, etc.

Tabletki na rzeźbę

Na rynku mamy wiele suplementów na masę i rzeźbę, warto jednak pamiętać, że wybór bezpiecznych suplementów jest tak potężny, że nie powinniśmy korzystać ze sterydów, które oferują szybkie efekty, ale robią spustoszenie w naszym organizmie i zagrażają naszemu życiu. Lepiej wybrać bezpieczne suplementy, które zapewnią dobry efekt bez skutków ubocznych. Warte uwagi tabletki na rzeźbę, które niedawno zaistniały na naszym rynku to Mass Extreme.

Mass Extreme na czysta masę mięśniową

mass extremeMaxx Extreme wykorzystuje opatentowaną formułę Pro Growth Active + Massive Testo Activator o udowodnionym naukowo działaniu. Jest to nowoczesny suplement dla osób, które chcą poprawić wygląd swojego ciała, pozwala szybko i skutecznie zbudować czystą masę mięśniową, według producenta stosując tabletki zyskujemy:

– szybki wzrost masy mięśniowej, efekty nawet do 96% przyrostu

– bardzo szybki przyrost siły – nawet o 147%

– wzrost liczby powtórzeń newet 4 krotnie.

– doskonała rzeźba i napompowana sylwetka.

Skuteczność działania produktu wynika z odpowiednio skomponowanych składników, których wpływ na budowanie masy mięśniowej została udowodniona podczas badań naukowych. W skład wchodzą: ekstrakt funugreek, kwas 4-amino butanowy (GABA), kwas d-asparaginowy (DAA), kwas fosfatydowy (PA), 5-deoksy-adonozylokobalamina, ekstrakt korzenia maca.

Pozytywna opinia medalisty Mistrzostw Świata w Kulturystyce

Na stronie producenta widnieje pozytywna opinia Tomasza Kornalewskiego, który od lat osiąga bardzo wysokie pozycje na różnego rodzaju zawodach kulturystycznych. Jego zdaniem Mass Extreme to obecnie najlepszy suplement na budowanie masy mięśniowej dostępny na rynku. Spośród innych odżywek wyróżnia się tym, że efekty widoczne są bardzo szybko, a składniki gwarantują przyrost masy mięśniowej i siły.

Czy tabletki maxx extreme są skuteczne?

Na forach internetowych pojawiło się wiele pozytywnych opinii na temat suplementu na masę i rzeźbę mass extreme. Do tego działanie składników suplementu zostało potwierdzone podczas badań na Uniwersytecie Tampa na Florydzie w 2013 roku. Z badań wynika, że kwas fosfatydowy, przyczynia się do stymulacji kinazyny, która odpowiada za regulacje wzrostu mięśni. Pozostałe składniki stymulują mięśnie do wzrostu, zwiększają poziom siły a także wytrzymałość.

Producent suplementu jest tak pewny, że jego produkt spełni Twoje oczekiwania, że w przypadku braku satysfakcji ze stosowania produktu oferuje zwrot pieniędzy za zakupiony suplement.

Gdzie kupić tabletki mass extreme?

Obecnie produkt dostępny jest w sprzedaży internetowej. Najtaniej można go nabyć bezpośrednio na stronie polskiego dystrybutora, unikamy wówczas prowizji, którą narzucają sklepy. Należy uważać na aukcje internetowe, które nie zawsze oferują oryginalne produkty. Kupując u dystrybutora, mamy pewność, że dostaniemy oryginalny produkt, który zagwarantuje nam obiecywane efekty.

Tabletki na masę i co dalej?

Należy pamiętać, że same suplementy nie zrobią za nas całej roboty. Tak jak pisaliśmy najważniejszy jest trening i odpowiednia dieta. Jeśli zadbamy o te podstawy i zastosujemy skuteczne odżywki osiągniemy bardzo dobre wyniki w krótkim czasie. Czy wszyscy którzy chodzą na siłownie stosują odżywki? Nie ma takiego przymusu, każdy wybiera czy ćwiczy „na sucho” czy stosuje odpowiednie suplementy. Pamiętajmy jednak, że suplementy to składniki, które odpowiednio stosowane – według zaleceń producentów nie zrobią nam krzywdy, a pozwolą zrealizować nasze cele. Jeśli poważnie podchodzimy do ćwiczeń to odpowiednia suplementacja nie tylko skróci czas osiągnięcia wymarzonej sylwetki, ale także przyniesie lepszą rzeźbę, większą siłę i lepszą kondycję.

Wiele osób uczęszczających na siłownie bardzo szybko zniechęca się z powodu braku widocznych efektów. Wynika to z źle dobranego treningu, nie stosowania jakiejkolwiek diety ora braku odpowiedniej suplementacji. Na szczęście zainteresowanie sportem, siłownią coraz to bardziej zwiększa się w naszym kraju. Jesteśmy coraz bardziej świadomi, mamy coraz więcej odpowiednich trenerów, którzy prowadzą nas podczas ćwiczeń. Odpowiednia technika jest tutaj bardzo istotna, źle wykonane ćwiczenia nie zapewnią nam efektów, a także mogą skutkować poważnymi kontuzjami.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Opinia na temat “Tabletki na rzeźbę, masę, jakie odżywki wybrać?

  • 12 października, 2017 at 2:27 pm
    Permalink

    Skład tabletek bardzo dobry, w porównaniu do innych produktów tego typu cena też jest atrakcyjna. Jeśli ktoś na poważnie myśli o treningu to na pewno warto

    Skomentuj tę opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *