Stymen opinie, skład, działanie, cena

4.5/5 - (2 votes)

Stymen jest produktem stworzonym dla mężczyzn i kobiet po osiągnięciu stanu seksualnego po 40 roku życia. Stymen skutecznie poprawia sprawność fizyczną i wpływa pozytywnie na samopoczucie. Jest on bardzo popularnym i skutecznym preparatem, który został opracowany z myślą o mężczyznach w wieku powyżej 40 lat. W ich przypadku występują niedobory prasterone należącego do grupy hormonów steroidowych i wpływających na fizyczne i seksualne możliwości. Produkt ten ma wpływ, na jakość życia seksualnego mężczyzn i kobiet. Pomaga utrzymać satysfakcję z kontaktów seksualnych bez obawy o stan zdrowia.

Uzupełniając poziom hormonów do prawidłowego stanu, opóźnia się proces starzenia. Wpływa to pozytywnie na samopoczucie, postrzeganie siebie, jako partnera seksualnego, ponieważ wzrasta libido i popęd seksualny. Ponadto odpowiedni stan prasterone to wsparcie dla układu odpornościowego, mięśni i stawów.


UWAGA! Przedstawiamy najlepszy produkt na potencję – Eron Plus!

  • Podnosi libido oraz eliminuje przyczyny zaburzeń erekcji,
  • Dodaje energii,
  • Pozwala kochać się dłużej i częściej,
  • Zapewnia silną i długotrwałą erekcję,
  • Gwarantuje niezapomniane orgazmy,
  • Nie powoduje skutków ubocznych.

ERON PLUS – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


Stymen działanie

Wspomaganie kobiety w okresie przekwitania
Podniesienie kondycji fizycznej osób po 40 roku życia
Podniesie funkcji psychicznych poprzez niwelowanie stanów niepokoju, złego samopoczucia
Niwelowanie problemów z erekcją i obniżonym popędem seksualnym
Pozytywny wpływ na sprawność układu krążenia i lepszą wydolność kory nadnerczy

Skład produktu Stymen

1 tabletka zawiera 10 mg Prasteronum (prasterone). Składniki dodatkowe to: laktoza jednowodna, krospowidon, oraz sterynian magnezu.

Jak stosować Stymen

Stymen najlepiej przyjmować podczas posiłku. Suplement zaleca się przyjmować raz dziennie rano. Dawkowanie powinno być dostosowane do stężenia poziomów prasteronu i skuteczności jego działania. Zalecana dawka początkowa u mężczyzn wynosi 10 mg / dobę (1 tabletka), maksymalna dawka 50 mg na dobę (5 tabletek). Dawkę początkową należy rozłożyć (10 mg na dobę, co 2 tygodnie), aż do uzyskania pożądanych efektów terapeutycznych. Produkt przeznaczony jest do długotrwałego stosowania, efekty są widoczne po kilku tygodniach stosowania. Zwróć uwagę na właściwości produktu opisane w ulotce przed użyciem.

Stymen skutki uboczne

Skutki uboczne możliwe po zastosowaniu Stymenu to: nadmierne łaknienie, mdłości, powiększenie prostaty u mężczyzn, hiperkalcemia ( kości uwalniają wapń we krwi, przewód pokarmowy pochłania więcej wapnia, nerki wydalają mniej wapnia i aktywują więcej witaminy D, która odgrywa istotną rolę w absorpcji wapnia). Kobiety mogą odczuć zaburzenia w cyklu miesiączkowym i pojawienie się zmian trądzikowych.

Przeciwwskazaniem do przyjmowania Stymenu jest: alergia na składniki, nowotwory jajników i piersi. Ponadto choroby w obrębie wątroby i nerek. Kobiety ciężarne i karmiące piersią nie powinny przyjmować tego preparatu.

Stymen cena

Stymen 10mg – 60 tabletek cena kształtuje się od 28 złotych do 38 złotych.

Produkt dostępny jest w aptekach stacjonarnych oraz internetowych.

Stymen opinie

Od jakiegoś czasu pożycie seksualne w moim małżeństwie było niesatysfakcjonujące. A tak naprawdę wydawało mi się, że zauroczenie minęło i pociąg seksualny gdzieś zniknął, nie znaczy to, że nie kocham żony. Wprost przeciwnie i dlatego oboje postanowiliśmy zrobić coś w kierunku poprawy tej sytuacji. Poczytaliśmy w Internecie i okazało się, że takich par jak my jest wiele. Niektórzy stosowali Stymen, który uregulował u nich poziom hormonu (prasteronu) i ich pożądanie, sprawność seksualna zaczęła wracać do normy. Mieliśmy świadomość, że trzeba przyjmować ten preparat przez jakiś czas, ale nie było z tym problemu. Minął miesiąc, jest naprawdę lepiej, dużo lepiej, zainteresowanie seksem pojawiło się i trwa.

Magda Z Tarnowa

Pożądanie w związku jest ważne, gdy maleje pojawia się problem. Gdy zacząłem odczuwać taki objaw, przestraszyłem się, że to może być koniec mojego związku. Poszedłem na kontrolne badania do lekarza i przy okazji powiedziałem o swoich odczuciach. Lekarz stwierdził, że przyczyną może być spadek hormonu – prasteron i zalecił mi przyjmowanie produktu Stymen. Biorę go codziennie już przez dwa tygodnie i muszę powiedzieć, że patrzę na moją Ewę jak na obiekt pożądania, jestem szczęśliwy.

Marian z Kluczborka

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *