Spartanol opinie, skład, działanie, recenzja

4.7/5 - (4 votes)

Koniec z nieefektywnymi treningami i dietą! Spartanol to innowacyjny suplement diety w kapsułkach pomagający zadbać o sylwetkę. Do jej kształtowania nie wystarczy tylko to doskonale opracowany plan treningowy, ale również właściwie zbilansowana dieta oraz odpowiednio dostosowane suplementy.

To one wspomagają maksymalne wykorzystanie potencjału organizmu. Spartanol to unikatowy produkt oparty na specjalnie wyselekcjonowanych naturalnych składnikach, który w bezpieczny sposób przyspiesza rozrost masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej oraz potreningową regenerację organizmu.

Wpływa również na inne ważne procesy fizjologiczne. Jest to preparat uniwersalny zalecany zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych zawodników oraz profesjonalistów.

Spartanol skład

Betanina (wyciąg z buraka ćwikłowego) – substancja bogata w niezbędne dla utrzymania zdrowia pierwiastki takie jak magnez, potas, wapń i żelazo. Wykazuje działanie wzmacniające siłę i masę mięśni przy jednoczesnym zmniejszaniu ilości masy tłuszczowej.

AAKG (Alfa-ketoglutaran argininy) – składnik powstrzymujący rozkład białka, dzięki czemu mięśnie szybko się rozrastają. AAKG pomaga organizmowi w odżywianiu mięśni równocześnie maksymalizując wykorzystanie energii ze składników odżywczych. Warto również nadmienić iż składnik ten pomaga przy regeneracji mięśni oraz skutkuje zwiększeniem libido.

L-Tyrozyna – to istotny składnik preparatu, który wykazuje wieloaspektowe działanie: wspomaga pracę mięśni, podnosi ich kondycję, zmniejsza uczucie zmęczenia po wysiłku fizycznym, wspiera procesy zachodzące w mózgu, wzmacnia koncentrację, ogranicza niepożądane skutki stresu. Jest więc nieocenioną pomocą dla osoby regularnie trenującej.

L-cytrulina – to organiczny związek chemiczny pomagający usuwać toksyczny amoniak, obniżający poziom kwasu mlekowego, wspomagający metabolizm organizmu oraz prawidłowe działanie układu krwionośnego.

Jabłczan kreatyny (TCM) – najlepiej przyswajalna forma kreatyny, która pozytywnie wpływa na siłę oraz wytrzymałość mięśni. Ponadto wspiera wzrost masy mięśniowej poprzez intensyfikowanie rozwoju białek. Nie pozwala na zatrzymywanie wody w organizmie, a po treningu organizm szybciej i efektywniej się regeneruje.

Spartanol stosowanie

Producent zaleca następujące dawkowanie i sposób użycia: spożywać 1 tabletkę dziennie – bezpośrednio przed pierwszym posiłkiem lub przed treningiem, popijając szklanką wody. Aby osiągnąć najkorzystniejsze efekty należy stosować suplement przez minimum 3 miesiące, jednak każdy organizm człowieka jest inny, w związku z czym pożądane skutki mogą pojawić się w innym czasie.

Spartanol działanie

Unikalny skład preparatu zapewnia osobom go stosującym maksymalne wykorzystanie potencjału drzemiącego w organizmie. Takie oddziaływanie przynosi bowiem najkorzystniejsze efekty. Wykazuje działanie przyspieszające wzrost tkanki mięśniowej oraz eliminujące nadprogramową tkankę tłuszczową. Dzieje się to stopniowo w trzech następujących po sobie fazach. Każda z nich przygotowuje organizm do kolejnego etapu.

  • Detoksykacja – pozbycie się szkodliwych substancji odpowiedzialnych za mizerne efekty treningu oraz ogólne osłabienie organizmu.
  • Faza nastawiona na efektywne spalanie zbędnego tłuszczu.
  • Właściwa rozbudowa jakościowej masy mięśniowej.

Charakterystyczne dla Spartanolu jest to, że efektami możesz cieszyć się bardzo długo.

Spartanol skutki uboczne.

Suplement diety Spartanol może być stosowany przez każdą zdrową osobę z wyjątkiem kobiet w ciąży i karmiących piersią, osób poniżej 16-go roku życia oraz w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Jednak w każdym przypadku warto przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z trenerem lub lekarzem.

Spartanol cena

Cena preparatu waha się w granicach 109 zł – 137 zł. Produkt jest dostępny jedynie w sprzedaży internetowej.

Spartanol opinie

Stosowałeś lub stosujesz produkt? Podziel się z nami swoją opinią, dodaj komentarz poniżej.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *