Somatodrol na masę mięśniową, opinie, skład, cena

Spis treści wpisu - kliknij aby rozwinąć

4.5/5 - (2 votes)

Osoby ćwiczące na siłowni i chcące widzieć efekty tych treningów, powinny sięgnąć po suplementy, które pozwolą na przyrost masy mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej. Jednym z takich suplementów jest somatodrol. Jest on jednym z najlepszych tego typu produktów na rynku.

Co to jest somatodrol i jakie ma działanie?

Somatodrol jest suplementem, który pozwoli na szybki przyrost masy mięśniowej, jednocześnie redukując tkankę tłuszczową. Krótko mówiąc, jest on przeznaczony dla osób intensywne ćwiczących na siłowni i mających problemy z wyrobieniem masy mięśniowej. Mogą go brać zarówno doświadczone osoby oraz takie, które dopiero zaczynają przygodę z siłownią.

Kompleksy, które są w nim zawarte podnoszą testosteron oraz przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki temu mięśnie zaczynają się odznaczać, a więc są dużo bardziej widoczne. Ciekawostką jest to, że działania swojego produktu pewny jest producent, który zwraca pieniądze każdemu klientowi, który nie zauważy żadnych efektów po dłuższym stosowaniu. Warto jednak dodać, że samo stosowanie produktu nie pomoże. Należy przy tym regularnie ćwiczyć na siłowni oraz prowadzić zdrową dietę.

Somatodrol skład

W skład somatodrolu wchodzi beta alanina, L-arganina, która pobudza produkcję hormonu wzrostu. Ponadto w produkcie możemy również znaleźć Alfa-ketoglutaran arganiny, który odpowiada za rozszerzanie się naczyń krwionośnych, co w efekcie pozwala ćwiczyć przez dłuższy czas z większą intensywnością oraz kwas asparaginowy. W składzie produktu znajdują się jeszcze składniki, które odpowiedzialne są za szybkie spalanie tkanki tłuszczowej. Są to kofeina bezwodna, guarana, pieprz kajeński oraz witaminy B3, B6 i B12.

Jak stosować Somatodrol?

W somatodrolu znajduje się bardzo dużo składników, a co za tym idzie, przez cały cykl należy trzymać się zasad dawkowania. Produkt sprzedawany jest w kapsułkach. Najlepiej jest spożywać 1-2 kapsułki dziennie. Jedną rano, kilkanaście minut przed śniadaniem, drugą zaś kilkanaście minut przed treningiem. Każdą kapsułkę należy popić dużą ilością wody. Jedną porcję można podzielić na dwie.

Skutki uboczne i przeciwwskazania do stosowania Somatodrolu

Zażywanie somatodrolu nie niesie za sobą skutków ubocznych, bowiem zawiera on składniki, które są dobrze znane ludzkiemu organizmowi. Przed rozpoczęciem cyklu, osoby, które cierpią na jakieś dolegliwości zdrowotne, powinny skontaktować się ze swoim lekarzem czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do stosowania produktu. Może się również okazać, że osoba chcąca go zażywać, jest uczulona na któryś ze składników. Warto więc najpierw to sprawdzić.

Cena oraz dostępność Somatodrolu

Somatodrol sprzedawany jest najczęściej w opakowaniu z 60 kapsułkami. Jedno opakowanie wystarczy więc na miesiąc. Cena detaliczna wynosi 89.99 zł. Istnieją również zestawy ze 180 kapsułkami (3×60 kapsułek) oraz z 360 kapsułkami (6×60 kapsułek). Ceny tych zestawów wynoszą kolejno 184 zł oraz 368 zł. Na rynku można również dostać zestaw somatodrolu z cerberusem, który wzmacnia jego działanie. Taki zestaw ze 120 kapsułkami kosztuje 137 zł. Somatodrol jest bardzo popularnym produktem, przez co jest dość łatwo dostępny. Można go kupić w sklepach internetowych, bądź w sklepach stacjonarnych, w którym sprzedawane są odżywki. Ponadto produkt można zamówić na stronie producenta, co byłoby najrozsądniejszym wyborem, ponieważ na rynku znajduje się dużo podróbek, które mają odmienne działanie i mogą zaszkodzić zdrowiu.

Somatodrol opinie

Opinie na temat somatodrolu są na ogół pozytywne, wiele osób twierdzi, że jest on tak mocny jak metanabol. Oczywiście, jak przy każdych produktach, da się znaleźć również opinie negatywne, jednak to te pozytywne stanowią większość. Osoby, które zażywają produkt chwalą go za szybkie działanie.

Pierwsze efekty widać już po 2-3 miesiącach. Jego działanie jest zgodne z opisem, czyli zwiększa się masa mięśniowa, zaś redukuje tkanka tłuszczowa, przez co mięśnie szybko zaczynają być widoczne. Somatodrol działa nie tylko na amatorów, ale również na kulturystów. Cenią sobie oni ten produkt oraz przyznają, że po jego zażyciu, wyniki ulegają poprawie.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *