Slimberry – Hit czy kit na odchudzanie? Recenzja

Slimberry – Hit czy kit na odchudzanie? Recenzja
4.9 (97.65%) 17 votes

Ostatnio aktualizowano: Sty 27, 2019 @ 7:58 pm

Slimberry to jedne z nowszych tabletek na odchudzanie, które cieszą się dosyć dużą popularnością. Sprawdzamy czy rzeczywiście warto je stosować i skąd wzięła się ich popularność. W oczy rzuca się zapewnienie producenta – schudnij 2,5 kg w ciągu 24 godzin. Czy to tylko tekst reklamowy czy rzeczywiście da się schudnąć w tak krótkim czasie?

Co obiecuje producent slimberry?

Postulaty producenta na stronie sprzedażowej:

– 2,5 kilograma mniej w ciągu doby

– 18 kg mniej w ciągu miesiąca

– metabolizm przyspieszony o 50%

– zmniejszenie wchłaniania tłuszczów do organizmu

– usunięcie 97,8 % cellulitu

– likwidacja bólu głowy, złego samopoczucia i bezsenności

Czy producent nie przesadza? Czytając takie zapewnienia powinniśmy się zastanowić czy obietnice nie są oby zbyt optymistyczne? Czy ktoś nie nam po prostu wcisnąć “kitu”?

Slimberry opinie z forów

Nie oceniamy jeszcze produktu, przyjrzyjmy się jeszcze opiniom na temat produktu z forów internetowych. Niestety opinii nie ma zbyt wiele. Pierwsze jakie widzimy po wpisaniu do wyszukiwarki frazy “slimberry forum” mamy na forum kafeteria. Oczywiście jest to forum bez moderacji, nie trzeba się nawet rejestrować żeby napisać wypowiedź, więc autentyczność wpisów może pozostawiać wiele do życzenia.

slimberry opinie kafeteria

Widzimy tu dwie pozytywne opinie, ale czy do końca rzetelne? Przyjrzyjmy się jak to wygląda na moderowanym forum, gdzie użytkownicy muszą się zarejestrować aby odpowiadać.

slimberry opinie forum moderowane

Widać tu, że opinie nie są już tak dobre jak wcześniej. Czy to kolejny znak, że coś jest nie tak ze slimberry? Czy nie są to cudowne tabletki na odchudzanie, tak jak reklamuje je producent? Oczywiście ciągle nie skreślamy tych tabletek, drążymy dalej i przyglądamy się jaki skład mają tabletki slimberry.

Co znajdziemy w składzie produktu?

Nazwa wskazuje nam, że znajdziemy tu jagody, ale co więcej? Niestety producent nie podaje dokładnych informacji o składzie, co powinno wzbudzić nasze podejrzenia. Na stronie sprzedażowej napisano, że skład to 2 składniki – aronia oraz błonnik.

slimberry składCzy aronia to silny spalacz tłuszczu? Co mówią badania? Przede wszystkim to bogactwo witamin oraz antyoksydantów. Jeśli chodzi o konkretne testy przeprowadzono je na szczurach na Uniwersytecie Hokkaido a wyniki omówiono w Journal Of Oleo Science. Wyniki wskazały, że aronia ma znikomy wpływ na wspomaganie procesu spalania tkanki tłuszczowej, natomiast spożywanie aronii ma korzystny wpływ na nasze zdrowie. Pierwszy składnik nie daje szans na takie odchudzanie jakie gwarantuje producent.

Czy drugi składniki okaże się czynnikiem wpływającym na sukces preparatu? Oczywiście błonnik jest każdemy dobrze znany – reguluje pracę jelit, pomaga oczyścić organizm z toksyn, natomiast bez ćwiczeń i diety nie zapewnia utraty wagi i spalania tłuszczu.

Podsumowując – skład produktu – aronia oraz błonnik nie zapewnią nam skutecznego odchudzania.

Jak dawkować produkt?

Problemem jest to, że na stronie producenta – sprzedażowej znajdujemy bardzo mało informacji, dlatego nie wiemy do końca co dostaniemy kupując produkt. Dopiero po zakupie okazuje się, że należy stosować 2 tabletki dziennie, co oznacza że opakowanie 30 tabletek wystarcza nam na dwa tygodnie stosowania produktu.

Ile kosztuje miesięczna kuracja?

Przy dawkowaniu które zaleca producent, 2 tabletki dziennie zużywamy 2 opakowania tabletek na miesiąc kuracji. Na stronie sprzedażowej widzimy promocję – opakowanie przecenione z  317 na 137zł. Oczywiście jest to kolejny chwyt marketingowy, który ma zachęcić nas do nabycia produktu.

Cena 137zl jest oczywiście stała, korzystając z takiej opcji mamy 274zł za miesiąc kuracji tabletkami, które według naszej recenzji nie są w stanie przynieść efekty w postaci spalenia tkanki tłuszczowej, zrzucenia zbędnych kilogramów i tak dalej.

Czy istnieją skuteczne tabletki wspomagające odchudzanie?

Tak naprawdę nie ma “złotej tabletki” dzięki której w ciągu jednego dnia, czy tygodnia schudniemy i będziemy mogli objadać się do woli. Odchudzanie powinno łączyć dietę, ćwiczenia a tabletki na odchudzanie mogą skutecznie wspomagać ten proces. Wśród tabletek na odchudzanie, które są obecnie dostępne na rynku i posiadają dobry skład, na uwagę zasługuje african mango.

Nasza redakcja poleca Arican Mango na skuteczne odchudzanie, produkt african mangowybrany przez naszych czytelników numerem 1 na rynku.

African Mango:

  • aktywnie wspomaga proces odchudzania,
  • zapobiega magazynowaniu się tkanki tłuszczowej,
  • pomaga zmniejszyć poziom złego cholesterolu,
  • likwiduje napady głodu.

Dowiedz się więcej i schudnij – kliknij tutaj!

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

2 Opinii na temat “Slimberry – Hit czy kit na odchudzanie? Recenzja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *