Revolyn Ultra opinie, skład, działanie, efekty

4/5 - (32 votes)

Revolyn Ultra to naturalny suplement diety, którego formuła oparta jest o 7 aktywnych składników, pozwalających szybko spalić nadmiar tłuszczu w organizmie. Według specjalistów do spraw żywienia środek ten rzeczywiście wspomaga odchudzanie poprzez pobudzanie procesów lipolizy, czyli rozkładu tkanki tłuszczowej. Szczególnie uznane są ekstrakty z kawy i zielonej herbaty, które pomagają w zachowaniu szczupłej sylwetki.


African mangoUWAGA! Nasza redakcja poleca Arican Mango na skuteczne odchudzanie, produkt wybrany przez naszych czytelników numerem 1 na rynku.

 • wspomaga proces spalania tkanki tłuszczowej,
 • zapobiega odkładaniu się tłuszczu,
 • zmniejsza apetyt,
 • redukuje poziom złego cholesterolu,
 • ma w pełni naturalny skład i nie powoduje działań niepożądanych.

Dowiedz się więcej i schudnij 8-10 kg w jeden miesiąc – kliknij tutaj!


Revolyn ultra skład

Warto przyjrzeć się również liście składników, jakie zawierają się w preparacie Revolyn Ultra:

 • yerba mate- regularne zażywanie tego składnika zapobiega rozwoju miażdżycy, a ponadto wspomaga proces odchudzania. Hamuje aktywność enzymu trawiennego, a co za tym idzie przyczynia się do znacznego zmniejszenia apetytu i potrzeby spożywania dużych, obfitych posiłków,
 • resweratrol- to silnie działający antyoksydant, który zawiera się w skórce czerwonych winogron i w czerwonym winie; początkowo był on podawany zwierzętom- po miesiącu zaobserwowano u nich znaczny spadek masy ciała i mniejszy apetyt na podawane im pożywienie,
 • zielona herbata- polepsza jakość wchłaniania i trawienia pokarmu, hamuje angiogenezę i powoduje nasiloną redukcję masy ciała,
 • eleuterokok kolczasty- jego systematyczne zażywanie poprawia samopoczucie, zwiększa zdolność do pracy fizycznej, normalizuje ciśnienie krwi oraz wspomaga układ krwionośny i immunologiczny,
 • ekstrakt z owocu granatu- zmniejsza podatność na wystąpienie chorób układu krążenia, redukuje wewnątrzjelitowe pochłanianie tłuszczu, co w efekcie powoduje znaczną utratę wagi,
 • guarana- kofeina zawarta w guaranie pozwala spalać tłuszcz i kalorie, dzięki wspomaganiu wydzielaniu ciepła.

Revolyn ultra stosowanie

Revolyn Ultra najlepiej stosować dwa razy dziennie przy spożywanych posiłkach. Warto pamiętać, że działanie leku jest widoczne, dopiero gdy jest poparte odpowiednią dietą oraz aktywnością fizyczną. Należy wyeliminować ze swojego jadłospisu produkty bogate w cukry proste, węglowodany i niezdrowy tłuszcz, a następnie zastąpić je świeżymi owocami i warzywami, a także produktami pełnowartościowymi, bogatymi w witaminy i korzystne dla organizmu składniki.

Revolyn ultra skutki uboczne

Na ulotce dołączonej do opakowania znajdują się stosowne informacje o przeciwwskazaniach. Stosowania tego środka powinny się wystrzegać osoby uczulone na którykolwiek ze składników preparatu, osoby poniżej lat 12, osoby starsze, kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie wykazano jeszcze żadnych negatywnych skutków ubocznych, ale warto trzymać się zaleceń dołączonych do tego preparatu.

Revolyn ultra cena

Jak większość podobnych suplementów, Revolyn Ultra jest dostępny w sprzedaży tylko na oficjalnej stronie jego dystrybutora, co pozwala zapobiegać rozpowszechnianiu tańszych, ale za to psujących dobrą renomę tego środka zamienników. Jedno opakowanie kosztuje 150 zł- znajduje się w nim 60 tabletek, które wystarczają na miesięczny cykl suplementacji tym środkiem.

Revolyn ultra opinie

Z racji tego, że jest to produkt całkiem świeży na rynku nie zebrał on jeszcze wielu opinii na swój temat. Dostępna jest jedynie opinia na jednym z blogów o zdrowiu. Dowiadujemy się z niej, że Revolyn Ultra jest produktem, który warto zastosować z racji na wspomaganie odchudzanie. Produkt zawiera aż 7 aktywnych składników. Opinia nie jest jednak jednoznacznie pozytywna, gdyż składniki nie posiadają wysokiego stężenia. Można zobaczyć efekty, ale w połączeniu z zastosowaniem odpowiedniej diety oraz ćwiczeń.

Jak zatem widać, tabletki na odchudzanie to nie wszystko- warto dodać do tego ćwiczenia i zdrowe, regularne odżywianie- dopiero wtedy możemy oczekiwać wyraźnych rezultatów. Należy też nie zapominać, że osoby szczupłe nie powinny zażywać tego środka, gdyż może on doprowadzić do znacznego wyniszczenia organizmu, a także sporej niedowagi i spadku atrakcyjnego wyglądu.

Zobacz co na odchudzanie polecają internauci i dietetycy. Sprawdź nasz ranking tabletek odchudzających! Czy w zestawieniu tym znalazło się miejsce dla revolyn ultra?

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *