Potenga na potencję – opinie, skład, recenzja

5/5 - (1 vote)

Każdy mężczyzna lubi dominować oraz mieć powody do dumy. Tak samo jest w łóżku podczas współżycia. Mężczyzna lubi pokazać, że jest wspaniały i stać go na bardzo wiele. Niestety czasami jego mechanizm może niespodziewanie go zawieść. Dzieje się tak w przypadku zaburzenia erekcji i ze zbliżenia seksualnego niestety wtedy nic nie wychodzi.

Nie jest to fajne dla mężczyzny, ponieważ czuje się wtedy poniżony, nieatrakcyjny, często zaczyna unikać zbliżeń, a czasami nawet zdarzają się przypadki, że popada w depresję. Najczęściej również przestaje mu się układać w związku, gdyż jest poddenerwowany i wszystko go irytuje.

Niekiedy przez te problemy dochodzi do zdrad, a czasem nawet do rozpadu związku. Obecnie mamy jednak sposób aby temu zaradzić, ponieważ mamy wiele różnego rodzaju suplementów, które poprzez ich zażywanie umieją sobie z tym problemem doskonale poradzić. Jednym z takich środków na problemy z erekcją jest Potenga.

Potenga działanie

Potenga jest to środek, który stosuje się w zaburzeniach erekcji, czyli wtedy, gdy penis nie chce się unieść, albo kiedy nie chce się odpowiednio długo utrzymać. Wzwód jest bowiem następstwem pobudzenia ośrodka erekcji w rdzeniu kręgowym. Następuje wówczas rozszerzenie tętnic, a ciała jamiste prącia wypełniają się krwią.

Potenga skład

W jego skład wchodzą jedynie naturalne składniki takie jak:

– wyciąg z buzdyganka naziemnego – zwiększa poziom testosteronu, działa stymulująco na popęd seksualny, wspomaga podniecenie seksualne oraz zwiększa wytrzymałość i siłę,

– witaminy i minerały – zbilansowany zestaw mikroelementów i witamin uzupełnia ich niedobory poprzez wpływanie na poprawę samopoczucia i stanu zdrowia,

– L-arginina – ma działanie regeneracyjne, wpływa na poprawę kondycji organizmu, poprawia odżywianie mięśni i przepływ do prącia krwi, rozszerza naczynia krwionośne przez co ułatwia dopływ krwi do członka oraz umożliwia erekcję, a także sprawia, iż penis robi się wrażliwszy na doznania,

– maca – wzmacnia organizm, podnosi libido, dodaje energii oraz poprawia wytrzymałość, jak również pozytywnie wpływa na kondycję psychofizyczną,

– wyciąg z dyni i palmy sabalowej – jest źródłem fitosteroli regenerujących komórki nabłonka gruczołu krokowego oraz pobudzających pobudzają jego działanie wydzielnicze, jakie jest związane z wytwarzaniem płynu nasiennego. Fitosterole również ulgę w łagodnych rozrostach prostaty utrudniających oddawanie moczu.

Potenga stosowanie

Potengę należy przyjmować codziennie po dwie tabletki, ponieważ nie trzeba wtedy wcześniej planować współżycia. Tabletki popijamy wodą. Najlepsze efekty są jednakże widoczne dopiero po około siedmiu tygodniach od zaczęcia stosowania preparatu. Mimo tego nie zaleca się przekraczania stosowania zalecanej dziennej dawki, gdyż i tak nic to nie da. Lek ten mogą stosować wyłącznie osoby pełnoletnie w różnym przedziale wiekowym.

Potenga jak działa?

Wzmacnia oraz przedłuża erekcję o co najmniej trzydzieści minut. Eliminuje zaburzenia związane z potencją. Naturalny skład Potengi sprawia, iż działają one niemalże natychmiastowo po wprowadzeniu do organizmu, a efekty widoczne są już po zastosowaniu jednej tabletki.

Potenga przeciwwskazania, skutki uboczne

Nie powoduje reakcji niepożądanych ani żadnych skutków ubocznych. Nie należy jednakże spożywać alkoholu w zbytnio dużych ilościach, ponieważ może wtedy nie działać tak jak powinien.

Potenga cena, gdzie kupić produkt

Potengę można kupić w każdej aptece, ponieważ jest on sprzedawany bez recepty. Również można ten suplement diety zamówić przez internet. Cena waha się w granicach około 140 złotych za opakowanie.

Potenga jest więc w 100% bezpiecznym lekiem, który można kupić samemu, bez konsultacji z lekarzem. Nie musimy się więc bać, że możemy mieć jakieś niepożądane skutki oraz objawy, ponieważ jest w zupełności nie szkodliwy dla naszego organizmu. Stosując Potengę mężczyźni z powrotem poczują się męscy i pewni siebie, a dodatkowo będą mieć gwarancję, że penis ich nie zawiedzie i będą mogli przenieść się w świat doznań.

Potenga opinie

Stosowałeś lub stosujesz tabletki potenga na potencję? Podziel się z nami swoją opinią, dodaj komentarz poniżej.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *