Pompka do penisa – co wybrać?

Pompka do penisa – co wybrać?
4.9 (98.57%) 14 votes

Pompka do penisa to jedna z wielu dostępnych obecnie metod powiększania penisa. Takie rozwiązanie jest często wykorzystywane z racji na to, że rozmiar penisa zwiększa się natychmiast po jej użyciu. Oczywiście pompki do penisa posiadają również swoje wady, które dokładnie przeanalizowaliśmy. W artykule przedstawiamy najlepsze pompki do penisa dostępne na rynku.

Przede wszystkim jeśli zdecydujemy się na powiększenie penisa przy pomocy pompki, dokładnie przeanalizujmy jak jest zbudowana, czy jest bezpieczna, posiada odpowiednie certyfikaty. Chińskie zabawki z sex shopu nie zawsze są dobrze wykonane, a przy pompkach mamy do czynienia z wysokim ciśnieniem, więc istnieje ryzyko uszkodzenia penisa.

Zastanawiasz się jak powiększyć penisa? Oprócz pompek do dyspozycji są także tabletki na powiększenie członka, ekspandery, zabiegi chirurgiczne oraz powiększania za pomocą kwasu hialuronowego.

Pump Master

Pump MasterDosyć popularna pompka do penisa w przystępnej cenie, tu przeceniona z 300 na 149zł – sprawdź. Urządzenia składa się z plastikowego cylindra, rurki oraz pompki próżniowej. To co wyróżnia pompkę Pump Master to wbudowany miernik ciśnienia, dzięki czemu nie doprowadzimy do uzyskania zbyt dużego ciśnienia, które może doprowadzić do uszkodzenia penisa.

Pompkę można stosować zarówno w przypadku problemów z potencją jak również powiększaniem penisa. Jeśli chodzi nam o powiększanie zaleca się stosowanie pompki codziennie przez około 10 minut. Maksymalnie można stosować pompkę przez 30 minut w ciągu dnia. Codzienne wykonywanie ćwiczeń za pomocą pompki powoli pozwalają powiększyć członka do większych rozmiarów.

Dowiedz się więcej o Pump Master – kliknij tutaj

Bathmate Hercules

Bathmate HerculesPompka do penisa, która kosztuję 600zł, obecnie dostępna w promocji – 329zł – sprawdź. Produkt z wyższej półki, cechuje się znacznie lepszą jakością wykonania i bardziej zaawansowaną technologią. Producent obiecuje uzyskanie 8 dodatkowych centymetrów w czasie 3 miesięcy stosowania pompki.

W odróżnieniu od innych pompek, Bathmate Hercules działa również w środowisku wodnym, co zapewnia bardziej komfortowe wykorzystywanie pompki oraz lepsze efekty stosowania urządzenia. Aby pompka była skuteczna należy korzystać z niej codziennie.

Dowiedz się więcej o Bathmate Hercules – kliknij tutaj

Pompka do penisa skutki uboczne

Według urologów mechaniczne powiększanie penisa nie jest do końca bezpieczne i w przypadku dużego powiększania mogą pojawić się problemy z erekcją. Wiele osób, którzy korzystają z pompek do powiększania penisa wspomina także o dyskomforcie, bólu oraz puchnięciu penisa. Wiąże się to z korzystaniem z pompek, które może być zarówno prawidłowe jak i błędne.

W większości przypadków podczas ćwiczenia na pompkach należy stosować odpowiednie nawilżenie penisa, przez co redukuje się pewnego rodzaju dyskomfort.

W przypadku mniej inwazyjnych i bardziej bezpiecznych metod powiększania penisa bardzo popularne są tabletki na powiększanie penisa. Sprawdź też nasz artykuł – jak powiększyć penisa, gdzie opisaliśmy wszystkie dostępne obecnie metody powiększania penisa.

Dlaczego mężczyźni stosują pompki?

Pompki to dosyć znane urządzenia z sex shopów czy też filmów dla dorosłych, dlatego też ich sprzedaż jest dosyć wysoka. Oczywiście wysokiej klasy urządzenia nie mogą się równać z tymi zabawkami za 20zł, dlatego też warto zastanowić się nad zakupem tak żeby po pierwsze nie zrobić sobie krzywdy, a po drugie osiągnąć jakiekolwiek efekty.

Czy rzeczywiście warto powiększać penisa?

Jest to dosyć drażliwy temat, ponieważ od wieków rozmiar penisa jest bardzo istotny dla mężczyzn, to swojego rodzaju wyznacznik męskości. Kwestia rozmiarów jak również potencji czy też odpowiedniego czasu stosunku to bardzo ważne kwestie, które jak tylko facet może, stara się poprawiać.

2 thoughts on “Pompka do penisa – co wybrać?

 • Październik 24, 2018 at 7:28 pm
  Permalink

  Ja zastanawiałem się nad pompkami, ale nie miałem tyle kasy, postanowiłem sprawdzić tabletki i udało się, dodatkowe 4 cm w 2 miesiące. Tabsy konkretnie te – link

  Reply
 • Sierpień 1, 2018 at 10:57 am
  Permalink

  Takimi urządzenia to trzeba wiedzieć jak się posługiwać, nie każdy ma na tyle rozumu, żeby to opanować ;_

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *