Permen King na potencję, opinie, skład, działanie

3.4/5 - (8 votes)

Permen King to suplement diety, który znacznie poprawia jakość erekcji i wyzwala niesamowicie silne pożądanie zwłaszcza wśród mężczyzn, mających problem z aktywnością seksualną. Jest on oparty o naturalne ekstrakty, umożliwiające szybsze wywołanie erekcji, a także znacznie większą sprawność seksualną oraz gotowość na spontaniczny seks bez konieczności zażywania żadnego preparatu godzinę przed mającym się odbyć stosunkiem.

Zobacz też nasze porównanie składu i skuteczności popularnych tabletek na potencję:

Tabletki na potencję, porównanie skuteczności produktów


Uwaga! Nasza redakcja poleca środek nr 1 na erekcję! Suplement diety Eron Plus.

Dlaczego Eron Plus?

 • podnosi libido oraz wzmaga ochotę na seks,
 • zapewnia silną i wielką erekcję,
 • zwiększa głębię doznań oraz siłę orgazmów,
 • zapewni obfite wytryski,
 • ma naturalny skład i nie powoduje efektów ubocznych.

ERON PLUS – dowiedz się więcej!


Permen King skład

Środek ten zawiera podwójną dawkę L-argininy, która w organizmie jest prekursorem tlenku azotu, jaki z wiekiem ulatnia się z naszego ciała. Warto zadbać o jego odpowiedni poziom, jeśli zależy nam na lepszej i bardziej długotrwałej erekcji. Oprócz zażywania jej w postaci kapsułek, warto zadbać o spożywanie odpowiedniego jedzenia, w którym jest zawarta (ryby, sery, owoce morza, wołowina).

Ponadto w składzie Permen King znajdziemy także tribulus terrestris (buzdyganek naziemny), który wyzwala pożądanie i zwiększa sprawność seksualną. Wpływa on także na zwiększenie poziomu testosteronu, pomaga w krążeniu krwi i zapewnia większą syntezę tlenku azotu.

Panax ginseng (żeń-szeń właściwy) to substancja odpowiedzialna za poprawę tempa wywoływanej erekcji, a także jej jakości. Wydziela on odpowiednie hormony w nadnerczach oraz przysadce mózgowej, co zapewnia właściwy stopień relaksacji, ale także wyzwala odpowiednie pokłady energii. Warto nadmienić, iż jest on odpowiedzialny za rozszerzenie naczyń krwionośnych i poprawę krążenia, co znacznie usprawnia osoby posiadające problemy z aktywnością seksualną.

Ostatnim składnikiem tego produktu jest żurawina wielkoowocowa, która hamuje rozwój patogennych bakterii w układzie moczowym i usprawnia jego działanie.

Permen King stosowanie

Rekomendowana dzienna dawka permen king to 2 tabletki, które należy przyjmować o stałych porach, popijając dużą ilością wody. Według producenta poprawa ma nastąpić po 6-8 tygodniach stosowania tego suplementu i jest to niejako minimalny czas kuracji, mający zapewnić widoczne efekty.

Permen King przeciwskazania

Warto oczywiście pamiętać o przeciwwskazaniach, jakie występują przy niektórych przypadkach. Permen king nie powinny stosować osoby uczulone na którykolwiek ze składników preparatu, osoby powyżej 65. roku życia, osoby chorujące na nadciśnienie i mające problem z prawidłowym funkcjonowaniem układu krążenia. Ważne jest, aby nie łączyć tego leku z żadnymi środkami przeciwzakrzepowymi, gdyż obecna w nim L-arginina wzmaga lepkość krwi, a żeń-szeń podnosi jej ciśnienie. Należy zachować też odpowiednią dozę ostrożności przy łączeniu tego leku z środkami moczopędnymi, które ograniczają potas w organizmie. Podczas zażywania suplementu niezwykle istotna staje się kontrola ciśnienia oraz ilości spożywanej kawy.

Należy także wspomnieć o negatywnych skutkach zażywania tego lekarstwa, do których należą:

 • bezsenność,
 • skoki ciśnienia,
 • pobudzenie, nerwowość,
 • zwłóknienie mięśnia sercowego,
 • przerost lewej komory serca,
 • zwiększone ryzyko zawału.

Permen King cena

Produkt można kupić w każdej aptece stacjonarnej i internetowej, jak i na oficjalnej stronie producenta. Jedno opakowanie, które starcza na miesięczną suplementację zawiera 30 tabletek i kosztuje około 30 zł. Jest to cena całkiem przystępna, jak na lek o sprawdzonym działaniu i szerokim gronie zwolenników.

Permen King opinie

Przez czas funkcjonowania tego suplementu na rynku zdążył on już zebrać pewne opinie na swój temat. Oto jedna z nich:

Anatol888 napisał:

,,Po dwóch tygodniach stosowania (dwie tabletki na dobę, jedna rano i jedna wieczorem) efekt jest znakomity i zaskakujący. Myślałem, że to będzie tylko wzmocnienie samej erekcji, a tymczasem okazało się, że bardzo pomaga na przedłużenie stosunku i kontrolowanie ejakulacji. Wcześniej osiągnięcie silnej erekcji wymagało mocnego podniecenia, a to miało zdecydowany wpływ na przedwczesne zakończenie. Teraz silna erekcja jest możliwa dużo wcześniej (tzn. dużo więcej czasu przed szczytowaniem), a przez to długość stosunku jest wielokrotnie dłuższa. W zasadzie pomimo silnej erekcji całkowicie kontroluję moment wytrysku i sam mogę decydować o długości zbliżenia. ”

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *