Penigra opinie, skład, działanie, cena

4/5 - (16 votes)

Tabletki Penigra są stosowane, jako doustna terapia w leczeniu zaburzeń wzwodu, znanego również, jako impotencja męska. Suplement jest zdecydowanie najlepszym generycznym cytrynianem sildenafilu na rynku wytwarzanym przez znanego producenta. Penigra zawiera cytrynian syldenafilu, który jest wybiórczym inhibitorem specyficznej fosfodiesterazy typu cyklosporynowego typu monofosforan guanozyny.

Tabletki Penigra mogą pomóc wielu mężczyznom z zaburzeniami erekcji i utrzymywać erekcję, gdy dochodzi do pobudzana seksualnego. Ponadto rozluźnia gładkie mięśnie obecne w ściankach naczyń krwionośnych i pomaga zwiększyć przepływ krwi w określonych obszarach ciała.


UWAGA! Poznaj wybór czytelników! Najlepszy środek na potencję – Eron Plus.tabletki na potencję

  • zwiększa potencję oraz eliminuje przyczyny zaburzeń erekcji,
  • wzmacnia apetyt seksualny,
  • zapewnia silną i długotrwałą erekcję,
  • gwarantuje lepsze doznania,
  • ma naturalny skład i nie wywołuje efektów ubocznych.

ERON PLUS – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


Penigra skład

Składnikiem aktywnym obecnym w tabletkach Penigra jest cytrynian syldenafilu. Jest on stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji i nadciśnienia płucnego. Zwiększa przepływ krwi do penisa, rozluźniając mięśnie naczyń krwionośnych penisa. Pomaga uzyskać erekcję tylko wtedy, gdy dana osoba jest stymulowana seksualnie.

Ponadto produkt ten posiada w swoim składzie: wyciągi z takich owoców jak: guarana, bocznia piłkowana, muira puama (drzewo potencji), palma sabałowa oraz cynk.

Penigra Stosowanie

Tabletkę Penigra należy przyjąć około pół godziny do jednej godziny przed planowaną aktywnością seksualną. Maksymalna zalecana dawka wynosi 100 mg raz na dobę. Efekt medyczny trwa około 4 godzin.

Penigra jest szybko wchłaniana. Maksymalne stężenia w osoczu osiągane są w ciągu 30 do 120 minut po podaniu doustnym na czczo. W przypadku zażywania leku po ciężkim lub wysokotłuszczowym posiłku, szybkość wchłaniania jest zmniejszona, ze średnim opóźnieniem w czasie osiągnięcia maksymalnego stężenia wynoszącym 60 minut i średnim zmniejszeniem stężenia 29%. Może pomóc w erekcji, seksualnie podekscytowanie.

Penigra skutki uboczne

Działania niepożądane są zazwyczaj łagodne lub umiarkowane i zwykle nie trwają dłużej niż kilka godzin. Najczęstszymi działaniami niepożądanymi podczas stosowania leku Penigra są: ból głowy, zakażenie dróg moczowych, nieprawidłowe widzenie, niestrawność, ból pleców, bóle mięśni, zaczerwienienie, katar. Te działania niepożądane odzwierciedlają zdolność hamowania PDE5, powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwykle ustępują po kilku godzinach. Ból pleców i bóle mięśni mogą wystąpić po 12 do 24 godzinach od podania leku, a objaw po upływie 48 godzin zazwyczaj ustępuje.

Rzadziej występującymi działaniami niepożądanymi są przejściowe zmiany widzenia koloru (takie jak kłopoty z różnicą między niebieskimi a zielonymi obiektami lub ich zabarwieniem), oczy są bardziej wrażliwe na światło lub niewyraźne widzenie.

W rzadkich przypadkach mężczyźni stosujący inhibitory PDE5 (doustne leki przeciwdrgawkowe, włącznie z tym lekiem) zgłaszały nagłe zmniejszenie lub utratę wzroku w jednym lub obu oczach. Nie jest możliwe ustalenie, czy zdarzenia te są powiązane bezpośrednio z tymi lekami, z innymi czynnikami, takimi jak wysokie ciśnienie krwi czy cukrzyca, lub z ich kombinacją. W rzadkich przypadkach mężczyźni zgłaszali erekcję trwającą wiele godzin. Należy natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli pacjent ma erekcję trwającą dłużej niż 4 godziny.

Penigra cena

Cena tego suplementu diety waha się miedzy 60 -70 złotych w zależności od sprzedającego.

Suplement Penigra dostępny jest w aptekach stacjonarnych oraz internetowych.

Penigra opinie

Ostatnio sporo pracowałem, więc gdy nadszedł weekend mieliśmy z żoną spędzić upojne chwile we dwoje. No i klapa, nie osiągnąłem odpowiedniego wzwodu i ze współżycia nici. Nie tylko żona była zawiedziona, ale ja również sam sobą. Postanowiłem następnego dnia pójść do apteki i zakupić wspomagacz. Farmaceutka doradziła mi suplement Penigra, ponieważ zawierał dużo naturalnych wyciągów z owoców. Przyjąłem i po godzinie seks był niesamowity, już dawno nie było tak cudownie, intensywnie i długo.

Michał z Gniezna

Jesteśmy ze sobą od 3 lat i zamierzamy się pobrać, jednak wydawało mi się, że mój chłopak nie ma ochoty na seks ze mną. On mówił, że jest zmęczony i spada mu libido. Przejrzałam, więc różne strony internetowe w poszukiwaniu suplementu, który może pomóc i na pewno nie zaszkodzić. Wybrałam Penigra, dałam mojego facetowi, poczytał zaakceptował i odkąd go przyjmuje, już nie mówi, że jest zmęczony. Przeciwnie to teraz on ma częściej ochotę na seks niż ja.

Monika z Wałcza

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *