Oligo dx – żel na cellulit, recenzja produktu

5/5 - (1 vote)

Oligo DX jest przełomowym żelem przeznaczonym do leczenia cellulitu, po upływie zaledwie 1 tygodnia stosowania efekt jest widoczny. Pierwszą rzeczą, która jest zauważalna natychmiast po rozpoczęciu leczenia przez Oligo DX jest to, że trzeba częściej niż dotychczas oddawać mocz, który zmienia barwę na ciemniejszą informując, że organizm eliminuje toksyny i składowane tłuszcze. Innymi słowy, cellulit po prostu zaczyna się topić z doskonałym wynikiem i ciągle efekt poprawia się tydzień po tygodniu.

Niezależnie od tego, jakie składniki znajdują się w ulubionym kremie nie wpływają one na cellulit, jeśli nie mogą dostać się do podskórnej warstwy skóry, gdzie występuje cellulit. Wszystkie aktywne składniki w Oligo DX są pakowane w nanosomy, mikrosfery organicznej, które są 200 razy mniejsze niż ludzkie komórki. Nanosomy łączą się z błonami komórkowymi i penetrują do najgłębszych warstw skóry, aby uwolnić aktywne składniki.

Najważniejsze cechy żelu Oligo DX: przyjemny do użycia, świeży i super skoncentrowany usuwa tłuszcz bez konieczności wykonywania masażu. Ma działanie oczyszczające, detoksykujące i jest hipoalergiczny. Wprowadzając ten żel do pielęgnacji skóry można mieć pewność, że nabierze ona gładszego, zdrowszego wyglądu. Prawie 89% użytkowniczek doświadcza szybkiego i skutecznego zmniejszenia cellulitu, a ponad 90% użytkowniczek nadal z niego korzysta.

Skład żelu Oligo DX

Niektóre substancje, takie jak ekstrakt z bluszczu i kofeiny, przyczyniają się do odprowadzania płynu międzykomórkowego, a tym samym zmniejszają wzdęcie, co powoduje, że rozluźnienie cellulitu jest szybko widoczne. Kwas salicylowy może pomóc złuszczać warstwy martwych komórek z powierzchni skóry i ułatwiać jej penetrację głębiej. Gliceryna jest powszechnym środkiem poślizgowym i nawilżającym, a karnityna jest stosowana w stymulowaniu mikrokrążenia w celu usuwania nadmiaru płynów i sprzyja regeneracji skóry.

W skład produktu wchodzi:

 • Woda
 • Gliceryna
 • Glikol butylenowy
 • Lecytyna
 • Hydrocotyl
 • Ekstrakt liści skrzypu polnego
 • Ekstrakt z bluszczu
 • Wyciąg z morszczynu pęcherzykowatego
 • Karagen (z czerwonych wodorostów)
 • Kofeina
 • Karnityna

Hydrocotyl powoduje, że skóra staje się gładsza i znika pomarszczona skóra.

Skrzyp polny działa wzmacniająco na naczynia krwionośne, blokuje gromadzenie tkanki tłuszczowej.

Bluszcz przyspiesza przemianę materii i poprawia krążenie obwodowe.

Morszczyn pęcherzykowaty wspiera proces rozkładu hydrolitycznego trójglicerydu co prowadzi do rozkładu tkanki tłuszczowej i nasilenie jego dysymilacji.

Kofeina wpływa na lepsze krążenie i przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej.

Karnityna posiada możliwość transportowania kwasów tłuszczowych i przekształcenie ich w energię

Jak stosować żel na cellulit Obligo DX?

Żel jest przeznaczony do wnikania głęboko w warstwy skóry, więc nie ma potrzeby masowania, jak w przypadku wielu podobnych produktów. Efekty są zauważalne po 12-15 godzinach, więc żel musi być stosowany tylko raz dziennie.

Skutki uboczne lub przeciwwskazania do stosowania

Składniki są głównie syntetyczne. Kobiety w ciąży i karmiące powinny unikać stosowania tego żelu.
Oligo DX powoduje zmiany w kolorze moczu i częstość oddawania moczu. Producent podaje, że zostały przeprowadzone badania, które potwierdzają bezpieczne stosowanie żelu przez ludzi.

Cena i gdzie kupić produkt – żel niwelujący cellulit Oligo DX

Żel Oligo DX – cena za 150 ml wynosi 129 złotych, produkt dostępny na stronach internetowych dystrybutorów.

Na stronie producenta można zakupić żel Oligo DX w następujących cenach:

1opakowanie – 188.88 zł

3 opakowania – 510.00 zł (-10%)

6 opakowań –   906.62 zł (-20%)

Oligo dx opinie

Próbowałam wielu różnych produktów, a na koniec mogę powiedzieć, że ten żel jest tym, czego potrzebuję. To nie jest przykry zapach, dobrze się wchłania, a jedna tura trwa 3 tygodnie, ja używałam codziennie po wieczornym prysznicu. Więc potrzebowałam 2 opakowań Oligo DX, aby pozbyć się widocznego cellulitu. Bardzo ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami, i nie używać żadnych płynów kosmetycznych i kremów podczas stosowania tego żelu. Efekt gwarantowany.

Gośka z Zielonki

Poszukując kremu albo żelu na pozbycie się cellulitu, zwróciłam uwagę na żel antycellulitowy Oligo DX, podobał mi się jego naturalny skład. To był dobry pomysł, szybko zaczęłam zauważać zmianę w wyglądzie mojej skóry, która nabierała jędrności i ładnego koloru. Po dwóch miesiącach po cellulicie nie ma śladu.

Gabi z Przemyśla

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *