Nicorix – opinie, działanie, skład – recenzja

Rate this post

Nicorix to suplement diety, który stosowany jest w celu wspomagania procesu rzucania palenia. Nicorix blokuje receptory nikotynowe powodując stopniowe uwolnienie od nałogu jakim jest palenie papierosów. Dodatkowo produkt ten pomaga w oczyszczeniu organizmu z toksyn i trujących substancji, takich jak nikotyna.

Nicorix zaleca się wszystkim osobom, które pragną na stałe pożegnać się nałogiem palenia papierosów. Produkt dostępny jest w postaci beznikotynowych tabletek.

Nicorix skład

Nicorix w swoim składzie nie zawiera nikotyny. Wszystkie substancje są pochodzenia naturalnego. Preparat zawiera takie składniki jak:

  • wyciąg z guarany, który dodaje energii i zwiększa przemianę materii
  • zieloną herbatę, która pomaga w uwalnianiu z organizmu toksyn i substancji trujących, jednocześnie widocznie
  • poprawiając wygląd i stan zdrowia
  • korzeń kudzu, który powoduje blokowanie receptorów nikotynowych, sprawiając, że głód nikotynowy zniknie

Nicorix stosowanie

Zgodnie z opisem na opakowaniu, produkt Nicorix powinien być stosowany dwa razy dziennie po jednej kapsułce. Tabletki należy popić dużą ilością wody. Preparat Nicorix należy stosować regularnie przez okres jednego lub dwóch miesięcy, w zależności od stopnia uzależnienia.

Mimo wcześniejszego uwolnienia od nałogu należy zakończyć kurację dopiero po wskazanym okresie z uwagi na czas potrzebny do uwolnienia organizmu z nikotyny i innych toksyn. Jedno opakowanie preparatu Nicorix zawiera 60 tabletek, które wystarczają na miesiąc stosowania. Produkt dostępny jest bez recepty.

Nicorix działanie

Nicorix ma udowodnione działanie w skutecznej walce z uwalnianiem od nałogu palenia papierosów. Dzięki swoim naturalnym składnikom blokuje receptory nikotynowe, sprawiając, że nasze receptory są oszukane i znika chęć zapalenia papierosa.

W naszym mózgu istnieją receptory, które podczas palenia zostają aktywowane i wydzielają taką substancję jak dopamina, która odpowiedzialna jest za uczucie szczęścia i motywacji. Jednym słowem mózg kojarzy palenie papierosów z czymś przyjemnym i pozytywnym. Jeśli przez dłuższy czas nie sięgamy po papierosa czujemy głód nikotynowy.

Nicorix blokuje receptory nikotynowe i powoduje, że nie czujemy już tak silnej potrzeby palenia. Dodatkowo preparat oczyszcza organizm z nagromadzonych toksyn, co w efekcie pozytywnie wpływa na stan naszego zdrowia, wygląd skóry, włosów i paznokci oraz ogólne samopoczucie.

Nicorix łagodzi również objawy odstawienia papierosów, takie jak nerwowość czy dodatkowe kilogramy. Dzięki zawartej w swoim składzie zielonej herbacie oraz guaranie zwiększa przemianę materii, hamując przybieranie na wadze oraz chęć podjadania.

Nicorix przeciwwskazania i skutki uboczne

Przeciwwskazaniem do przyjmowania suplementu diety Nicorix jest uczulenie lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy również stosować większej dawki niż zalecana jest do spożycia przez producenta. Nicorix powinien być odpowiednio przechowywany i nie można przyjmować go w przypadku upłynięcia terminu przydatności do spożycia.

Suplement diety Nicorix należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci a przed jego zastosowaniem trzeba zapoznać się z treścią ulotki, dołączonej do opakowania. Z wyjątkiem wyżej wskazanych, produkt nie ma innych przeciwwskazań i skutków ubocznych.

Nixorix cena, gdzie kupić produkt

Produkt Nicorix można kupić bezpośrednio na stronie producenta, uzyskując przy tym rabaty i gwarancję zwrotu gotówki w przypadku braku widocznych efektów w stosowaniu preparatu. Jedno opakowanie Nicorixu, które wystarcza na miesiąc kuracji, można kupić w cenie 109 zł.

Trzy opakowania to już koszt jedynie 219 zł. Natomiast decydując się na zakup sześciu opakowań zapłacimy tylko 327 zł. Co ważne do ceny produktu nie doliczane są koszty przesyłki, więc oszczędzamy ma dostawie.

Nicorix można zamówić zarówno za pomocą formularza na stornie internetowej producenta jak i telefonicznie, dzwoniąc na dostępną od 8.00 do 20.00 infolinię telefoniczną.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *