Men Solution Plus opinie, skład, działanie, recenzja

3.2/5 - (4 votes)

Men Solution Plus to suplement diety dla mężczyzn, który działa wzmacniająco na ciało, dodaje mu sił witalnych oraz wspiera budowę masy mięśniowej. Produkt poprawia również krążenie krwi oraz pobudza aktywność seksualną.

Men Solution Plus skład

Główne składniki suplementu diety to:

  • AAKG – nietypowa, bioaktywna formuła L-argininy, która odpowiedzialna jest za produkcję tlenku azotu w organizmie dzięki czemu zwiększa się ukrwienie mięśni. Zawartość tego składnika sprzyja dużo większemu i szybszemu wchłanianiu białka po aktywności fizycznej, co z kolei sprzyja beztłuszczowemu przyrostowi masy ciała aż o 30%. Dzięki obecności AAKG już po pierwszym tygodniu stosowania Men Solution Plus można zaobserwować przyrost siły i wytrzymałości siłowej. Podczas badań kontrolnych nad działaniem tego składnika, które odbyły się na dwóch grupach mężczyzn, jedna z nich dostawała placebo, druga zaś AAKG. Zaobserwowano, że w tej drugiej grupie nastąpił spadek tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnej szybszej regeneracji tkanki mięśniowej. Ponadto jedną z ważniejszych zalet stosowania AAKG jest poprawa sprawności seksualnej.
  • L-Citrulina – stanowi drugi główny składnik Men Solution Plus jest. L-Citrulina to unikalna kompozycja składników z grupy aminokwasów, sprzyjająca produkcji hormonu gazowego, który zwiększa napływ tlenu, kreatyny i innych składników odżywczych do mięśnia sercowego oraz mięśni szkieletowych.
  • L-Tyrozyna – substancja, która w bardzo skuteczny sposób wspiera metabolizm i poprawia wydajność psychomotoryczną. Odpowiedzialna jest również za zwiększenie produkcji dopaminy, lepsze dokrwienie mięśni a także pozytywnie wpływa na pracę całego organizmu.
  • Jabłczan Kreatyny – dzięki zawartości jabłczanu kreatyny w tabletkach Men Solution Plus możliwy jest beztłuszczowy przyrost masy ciała. Jabłczan Kreatyny odpowiedzialny jest także za lepszą regenerację po treningu, ogólną kondycję fizyczną i wytrzymałość mięśni.
  • Ekstrakt z buraka ćwikłowego – składnik ten przyczynia się do obniżenia ciśnienia tętniczego krwi oraz poziomu cholesterolu. Ekstrakt z buraka ćwikłowego zwiększa tempo dostarczania substancji aktywnych, które zawarte są w tabletkach Men Solution Plus oraz sprzyja lepszemu ukrwieniu mięśni. Wyciąg z buraka ćwikłowego zawiera też betainę, która stanowi niezawodny składnik wspomagający odkwaszanie i oczyszczanie z toksyn całego organizmu.

Men Solution Plus stosowanie

Eksperci zalecają stosowanie dwóch tabletek Men Solution Plus dziennie. Najlepsze rezultaty można osiągnąć, stosując jedną tabletkę rano a drugą przed snem. Zażywanie większej dawki tabletek nie wpłynie na przyspieszenie oczekiwanych efektów. Nadwyżka aminokwasów nie zostanie odpowiednio przyswojona przez organizm.

Men Solution Plus działanie

Men Solution Plus, który to suplement diety, który potęguje proces syntezy białek i aktywację ścieżki sygnałowej mTOR (enzymu, który umożliwia przybieranie na sile i masie mięśniowej), dzięki czemu możliwy jest przyrost masy mięśniowej (aż o 30%).

Ponadto unikalna formuła suplementu Men Solution Plus stanowi tzw. ,,pompę treningową”, odpowiedzialna jest za podniesienie poziomu skupienia (dzięki zawartości L-Tyrozyny) oraz zwiększenie wykorzystywania zapasów tłuszczy na tworzenie energii, wykorzystywanej podczas aktywności fizycznej.

Ponadto specjalna kompozycja aminokwasów umożliwia osiągnięcie tzw. ,,efektu rozciągnięcia skóry”, co z kolei sprzyja przyśpieszeniu procesu wzrostu i wielkości mięśni.

Men Solution Pus to suplement diety, który w bardzo szybki sposób zyskał popularność wśród kulturystów i stanowi jeden z najchętniej stosowanych środków wykorzystywanych do przyrostu masy mięśniowej . Obecnie rekomendowany jest przez dietetyków, kulturystów oraz trenerów personalnych.

Men Solution Plus skutki uboczne, przeciwwskazania

Producenci zapewniają, że ze względu na zawartą w tabletkach bioaktywną formułę opartą na kilku proporcjonalnie dobranych naturalnych składnikach nie istnieją żadne skutki uboczne stosowania Men Solution Plus.

Men Solution Plus cena, dostępność

Opakowanie 30 tabletek Men Solution Plus można było zakupić w sklepach online lub aukcjach internetowych za cenę już od 119 zł. Obecnie produkt jest trudno dostępny.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *