Maxon active opinie, skład, działanie, cena

4/5 - (5 votes)

Maxon active jest wskazany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Zaburzenia te charakteryzują się niezdolnością do osiągnięcia lub utrzymania erekcji penisa wymaganej do satysfakcjonującego współżycia seksualnego. Maxon active jest lekiem dostępnym bez recepty wpływającym rozkurczająco na mięśnie odpowiadające za przepływ krwi do penisa w czasie gotowości do reakcji seksualnej.

Zaburzenia erekcji są kłopotliwym i często wstydliwym problemem, z którym mężczyźni nie chcą zdecydować się pójść do lekarza. Właśnie z myślą o nich producent wprowadził na rynek lek, który może zrewolucjonizować leczenie impotencji. To zaburzenie dotyka mężczyzn w różnym wieku, a podłoże często tkwi w stresującym i szybkim trybie życia. Również brak aktywności fizycznej pogłębia tą niesprawność. Lek Maxon active jest dla mężczyzn doskonałym rozwiązaniem i wsparciem w najbardziej intymnych chwilach, w których chcą poczuć się sprawnymi partnerami seksualnymi.

Maxon active – skład

Każda tabletka powlekana zawiera 25 mg syldenafilu cytrynianu sildenafilu. Objętość tabletki powlekanej 25 mg zawiera 1,63 mg laktozy jednowodnej. Inne składniki: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropyloceluloza, kroskarmeloza sodowa, stearynian magnezu, krzemionka bezwodna koloidalna, Hypromellose 6cP, L, dwutlenek tytanu (E171), Macrogol 4000, dihydrat cytrynianu sodu.

Maxon active – stosowanie

Zalecana dawka to 25 mg syldenafilu, które należy przyjmować w miarę potrzeb, około godziny przed planowaną aktywnością seksualną. Produktu leczniczego nie zaleca się stosować częściej niż raz na dobę. Jeśli podczas posiłku przyjmowany jest lek Maxon active, początek reakcji może być opóźniony w porównaniu z przyjmowaniem go na pusty żołądek.
W przypadkach, w których lekarz zaleca leczenie farmakologiczne, w razie potrzeby można podawać zwiększoną dawkę 50 mg syldenafiny, około godziny przed planowaną aktywnością seksualną. W zależności od skuteczności i tolerancji leku lekarz może zwiększyć dawkę do 100 mg lub zmniejszyć ją do 25 mg.

Maxon active – skutki uboczne

Przeciwwskazania:  nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Jednoczesne stosowanie syldenafilu z lekami dla dawców tlenku azotu (np. Azotan amylu) lub azotanów w dowolnej formie. Przeciwwskazane jest stosowanie inhibitorów PDE5, w tym syldenafilu, oraz leki pobudzające cyklazę guanylatu, takie jak riocyguat, ponieważ mogą prowadzić do objawowego niedociśnienia. Nie należy stosować u mężczyzn z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dusznica bolesna lub ciężka niewydolność serca. Przeciwwskazane u pacjentów z utratą wzroku w jednym oku w wyniku zapalenia tętnicy przedniej niedokrwienna neuropatia (ang.Nonterteritic). Niezależnie od tego, czy była związana, czy nie miała związku z wcześniejszym ekspozycją inhibitora PDE5.

Maxon active to lek zawierający w swoim składzie syldenafilu (cytrynian sildenafilu) – substancję stosowaną w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn.

Maxon active – cena

Cena produktu kształtuje się od 10 do 16 złotych za 2 tabletki.

Lek Maxon active można kupić w aptekach stacjonarnych oraz internetowych.

Maxon active – opinie

Problemy z dostateczną erekcją wywoływały u mnie poczucie niespełniania się w sypialni. Wcześniej, gdy byłem młodszy, nie wiedziałem, co to znaczy niemożność zaspokojenia partnerki, teraz, gdy mam 50 lat już niestety wiem. Usłyszałem w pracy, że istnieje lek nie suplement Maxon active i wielu mężczyznom przywrócił chęć do seksu. Postanowiłem spróbować, tak działa, naprawdę działa! Po dwóch tabletkach czułem się jak Adonis, kochaliśmy się z żoną jak za dawnych lat. Dostałem tak wiele za tak niewiele, bo cena jest stosunkowo niska. – Wacław z Giżycka

Moje małżeństwo trwa już 15 lat i niestety moje zainteresowanie seksualną sferą życia zmniejszyło się drastycznie. Odczuwałem ciągle problemy ze wzwodem i popędem seksualnym, nie wiedziałem, co robić, aby nie doszło do problemów w małżeństwie. Poczytałem tu i ówdzie i kupiłem lek, wreszcie lek Maxon active. Mężczyźni to działa, uwierzcie mi, ja już nie chodzę wcześniej spać, żeby uniknąć seksu i nie czytam, żeby tylko wymigać się od bliskości z żoną. Teraz chętnie czekam na nią w sypialni, a mój penis jest twardy i gotowy do współżycia ( nie tylko jeden raz na noc!). – Filip z Wrocławia

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Opinia na temat “Maxon active opinie, skład, działanie, cena

  • 6 listopada, 2018 at 5:12 pm
    Permalink

    Po czterdziestce, to niestety bywa problem dla faceta. Tak przynajmniej wyczytałem i to mi się przytrafiło. Na początku trochę paniki, potem znalazłem w internecie informacje o maxon active. Spodobało mi się to, że na efekt jest aż taki szybki, przynajmniej według ulotki. I faktycznie w moim przypadku działa rewelacyjnie.

    Skomentuj tę opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *