Maxigra go opinie, skład, działanie, cena

2.9/5 - (40 votes)

Maxigra go to lek specjalistycznego przeznaczenia medycznego, skierowany do mężczyzn, u których występują zaburzenia erekcji (impotencja). Pomaga w uzyskaniu erekcji, a także utrzymuje ją przez cały czas trwania stosunku. Należy pamiętać, że dla uzyskania odpowiednich efektów niezbędna jest uprzednia stymulacja seksualna.

Maxigra go działanie

Lek Maxigra go należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Zawarte w nim substancje czynne (Sildenafilum) wzmacniają przepływ krwi w prąciu poprzez rozkurczenie naczyń krwionośnych. Produkt nie wywołuje erekcji, do jej wystąpienia niezbędne jest pobudzenie seksualne. Zawarty w tabletce syldenafil pomaga osiągnąć wzwód, a także utrzymać go na czas odbycia pełnego stosunku seksualnego.


UWAGA! Porównaliśmy skład, działanie, opinie na temat wszystkich tabletek na potencję dostępnych na polskim rynku. Przeczytaj wyniki naszego raportu w naszym artykule:

Tabletki na potencję, porównanie skuteczności produktów

Redakcja rekomenduje środek nr 1 na erekcję – Eron Plus.

 • Podnosi libido, dodaj energii oraz wzmacnia ochotę na seks,
 • Ułatwia osiągnięcie długiej i silnej erekcji,
 • Zapewnia obfite wytryski oraz większą ilość spermy,
 • Dostarcza niezbędnych substancji odżywczych zapobiegających nawrotom impotencji,
 • Ma naturalny skład, który nie wywołuje efektów ubocznych.

ERON PLUS – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


Maxigra go skład

Jedna tabletka leku Maxigra go zawiera następujące substancje:

Substancje czynne: 25 mg syldenafilu (Sildenafilum)

Substancje wspomagające: polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, laktoza jednowodna, powidon K-30, aspartam (E951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy, magnezu stearynian, regulacja pH: potasu wodorotlenek lub kwas solny

Maxigra go stosowanie

Lek należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza bądź informacjami zawartymi w ulotce. W calu osiągnięcia najlepszych rezultatów zaleca się rozpoczęcie kuracji od przyjmowania jednej tabletki Maxigra go dziennie. Nie należy przekraczać dziennej dawki leku. Tabletkę należy dokładnie rozgryźć, a następnie połknąć. Nie należy łączyć leku z alkoholem. Lek można przyjmować niezależnie od posiłków.

Maxigra go skutki uboczne

Maxigra go, jak każdy lek może wywoływać działania niepożądane.

W razie wystąpienia skutków ubocznych mogących zagrażać życiu lub zdrowiu należy natychmiast przerwać kurację i skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą:

 • reakcje alergiczne (trudności w oddychaniu, nagły, świszczący oddech, obrzęk twarzy i powiek),
 • bóle w klatce piersiowej,
 • przedłużające się, bolesne wzwody – jeśli erekcja nie ustaje po 4 godzinach należy zgłosić się do lekarza,
 • napady padaczkowe,
 • ciężkie reakcje skórne (w tym łuszczenie się i obrzęk skóry, pojawienie się pęcherzyków w jamie ustnej oraz na narządach płciowych),

Do najczęściej spotykanych działań niepożądanych, o delikatnym stopniu nasilenia należą:

 • bóle głowy,
 • nudności i wymioty,
 • uderzenia gorąca,
 • wrażliwość na światło,

Maxigra go przeciwwskazania do stosowania

Przed użyciem leku należy zapoznać się z treścią ulotki bądź skonsultować z lekarzem lub farmaceutą.

Nie należy stosować leku jeśli u przyjmującego występuje nadwrażliwość na syldenafil bądź którakolwiek substancję pomocniczą.

W celu uniknięcia niebezpiecznych dla zdrowia skutków ubocznych nie należy stosować leków gdy:

 • pacjent jest w trakcie leczenia środkami zawierającymi azotany bądź środki uwalniające tlenek azotu – leki powszechnie stosowane w dławicy piersiowej mogą powodować niebezpieczne obniżenie ciśnienia krwi,
 • u pacjenta zdiagnozowano ciężką chorobę serca lub wątroby,
 • po przebytym udarze lub zawale serca,
 • pacjent należy do grupy podwyższonego ryzyka degeneracji siatkówki (dziedziczne zwyrodnienie barwnikowe siatkówki),
 • pacjent ma niskie ciśnienie tętnicze,

Leku nie powinni stosować mężczyźni poniżej 18 roku życia, a także kobiety i dzieci.

Maxigra go cena

Lek Maxigra go można kupić w każdej aptece stacjonarnej i internetowej. Cena opakowania (2 tabletki do żucia) waha się w granicach 12 do 20 zł, w zależności od nałożonej marży. Czy to dużo w porównaniu do innych tabletek na potencję? Koszt kuracji przy stosowaniu 4 tabletek tygodniowo to około 160zł miesięcznie.

Maxigra go opinie

W sieci możemy znaleźć liczne, pozytywne opinie odnośnie skuteczności działania leku Maxigra go:

„Od dłuższego czasu miałem problemy z erekcją, moje małżeństwo wisiało na włosku. Wtedy kolega polecił mi tabletki do żucia Maxigra. Jeszcze nie spotkałem się z produktem, który się żuje. Podchodziłem do tego dosyć sceptycznie, ale jeśli można coś poprawić w życiu intymnym to byłem jak najbardziej na tek. Już po pierwszym użyciu poczułem się, jakbym znów miał dwadzieścia lat, a moja żona znów patrzy na mnie tak jak dawniej”.

Tomek, Koszalin

„Maxigra go odmienił moje życie. Próbowałem różnych środków, ale żaden z nich mi nie pomagał. Dopiero kolega powiedział mi, że w walce z impotencją suplementy diety to za mało. Maxigra go rozwiązała mój problem i teraz mogę na nowo czerpać radość z seksu. Ogólnie fajna ta formuła tabletek do żucia, bo można je wszędzie zabrać. Mają miętowy smak, więc nie różnią się praktycznie niczym od gumy do żucia i można je brać bez obawy, że ktoś się dowie, co bierzemy”.

Dawid, Poznań

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Opinia na temat “Maxigra go opinie, skład, działanie, cena

 • 27 sierpnia, 2017 at 11:49 am
  Permalink

  Od niedawna biorę maxigrę go, ale jestem bardzo zadowolony z działania tego leku. Jedna tabletka na kilkanaście minut przed seksem całkowicie wystarcza, żebym miał mocną i długotrwałą erekcję. Odzyskałem dzięki niej całkowitą sprawność w łóżku

  Skomentuj tę opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *