Manuskin activ skład, działanie, opinie, recenzja

5/5 - (2 votes)

Manuskin activ to nowy rewolucyjny krem pomagający zwalczyć zmiany skórę, dotykające nasze ciało. Swoje działanie opiera głównie o lecznicze właściwości miodu Manuka, który wykorzystuje się również w produktach do pielęgnacji twarzy. Produkt zawiera składniki aktywne, które dzięki swojej skoncentrowanej formie działają szybko i skutecznie.

Stosując krem Maniakom activ pozbędziemy się objawów chorób bakteryjnych i grzybiczych. Głównymi cechami wyróżniającymi krem jest przede wszystkim działanie antybakteryjne, łagodzące i regeneracyjne. Dodatkowo krem zapewnia doskonałe nawilżenie skory, które utrzymywane jest poprzez odpowiedni poziom wody w organizmie. Panie z całą pewnością ucieszą się z działania przeciwzmarszczkowego i wyrównującego koloryt.

Manuskin activ skład

Skład kremu Mamuśki activ jest kluczowy w skutecznym działaniu. To właśnie dzięki wykorzystaniu składników aktywnych, doskonale radzi sobie z problemami skórnymi. Co wyróżnia ten krem? Przede wszystkim jego skład oparty jest o trzy główne składniki, są to:

Miód Manuka – jest on głównym środkiem antyseptycznym, który wykazuje również właściwości regeneracyjne i nawilżające. Jest to składnik, który zyskuje coraz większą popularność. Z łatwością możemy znaleźć wiele produktów np do mycia twarzy właśnie z miodem Manuka. Niezwykle właściwości miodu pochodzą z jego naturalnego składu.

Olej z ogórecznika jest kolejnym składnikiem przeciwbakteryjnym i przeciwzapalnym. Jednak to nie wszystkie jego cechy. Nawilża skórę utrzymując jej właściwy poziom nawodnienia. Dzięki wzmożonej regeneracji i nawilżeniu skóry powstawanie zmarszczek jest znacznie ograniczone.

D-pantenol jest kolejnym składnikiem używanym w wielu produktach dermatologicznych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jego zadaniem jest łagodzenie podrażnienia skóry wynikającego z choroby. Znacznie pobudzą skórę do jej regeneracji, gdy tkanka jest uszkodzona. Struktura d-pantenolu pozwala na przenikanie do najgłębszych warstw skóry, co znacznie wspomaga odbudowę.

Manuskin activ stosowanie produktu

Stosowanie preparatu jest bardzo proste. Wystarczy na oczyszczoną skórę nałożyć cienką warstwę kremu. Miejsca z punktowo nałożonym kremem Manuskin activ należy dokładnie rozmasować. Pozwala to na uzyskanie lepszych efektów w krótszym czasie. Krem należy stosować dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem, co utrzymuje ciągłość kuracji. Produkt należy stosować tylko punktowo. Inne zalecenia należy skonsultować z lekarzem specjalistą, który zalecił stosowanie kremu Manuskin activ.

Manuskin activ działanie

Krem Manuskin activ przede wszystkim zabija bakterie, które są czynnikiem chorobotwórczym. Zwalczenie bakterii nie pozwoli całkowicie wyeliminować choroby. Konieczne są do tego również inne składniki aktywne. Z pomocą oleju ogórecznika i d-pantenolu, skóra zostaje znacząco nawilżona w naturalny sposób, poprzez utrzymanie w niej odpowiedniego poziomu nawodnienia.

Składniki aktywne przenikają do głębszych warstw skóry, co pozwala przyspieszyć działanie produkty i poprawić efekty. Regularne stosowanie preparatu likwiduje zmarszczki, nadając skórze właściwą sprężystość.

Manuskin activ pomaga zwalczyć takie choroby jak łojotok, liszaj, trądzik czy atopowe zapalenie skóry. By uzyskać pożądane efekty produkt należy stosować przez kilka tygodni, co pozwoli w nieagresywny sposób zwalczyć chorobę. W stosowaniu kremów tego typu najważniejsza jest regularność i ciągłość kuracji. Przerywanie jej nie przyniesie zamierzonych efektów przewidzianych przez producenta.

Manuskin activ przeciwwskazania

Przeciwwskazania do stosowania kremu Manuskin activ dotyczą przede wszystkim osób z nadwrażliwością, na któryś ze składników aktywnych. Kobiety w ciąży, jak i karmiące przed rozpoczęciem kuracji powinny skonsultować się z lekarzem, by uniknąć jakichkolwiek problemów.

Cena i dostępność produktu

Produkt można zakupić zarówno na stronie internetowej producenta, jak i w aptekach. Cena za opakowanie 35 mililitrów, waha się w zależności od miejsca zakupu. Korsze tubki wyniesie pomiędzy 140, a 200 złotych.

Manuskin active opinie

Stosowałeś lub stosujesz krem? Podziel się z nami swoją opinię, dodaj komentarz poniżej.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *