Man pride opinie, skład, działanie, recenzja

Rate this post

Man Pride to maść w formie żelu o delikatnym odczuciu chłodzącym, która dzięki unikalnie skomponowanym składnikom pomaga walczyć z problemami zaburzeń erekcji u mężczyzn. Preparat Man Pride to produkt, który może być bezpiecznie stosowany w sytuacjach, gdy narzekasz na słaby, nieregularny, krótkotrwały wzwód. Żel Man Pride działa dwutorowo.

Wnikając wgłąb skóry penisa, rozszerza naczynia krwionośne, pozwalając uzyskać efektywniejszy wzwód, umożliwiający odbycie długiego stosunku seksualnego. Działanie zewnętrzne pomaga wzmocnić doznania seksualne.

Przyjemne odczucie chłodzenia sprawia, że współżycie przebiega z intensywniejszymi doznaniami. Stosując regularnie Man Pride można trwale wzbogacić swoje życie erotyczne, ciesząc się każdym zbliżeniem bez stresu, że nie sprostasz zadaniu.

Man Pride skład

Producent produktu Man Pride potwierdza, że żel jest złożony z kompozycji dziewięciu ziół i aminokwasów, wzbogaconych w zestaw witamin. Działanie preparatu opiera się więc na naturalnych składnikach, których połączenie działa efektywnie na zwiększenie libido i poprawę jakości życia seksualnego. Zawarty w Man Pride ekstrakt z guarany działa pobudzająco, silniej niż kofeina.

Dzięki zawartości tego składnika, żel wpływa na wysoki poziom energii, witalności, a dodatkowo poprawia jakość krwi i wspomaga walkę z odkładającą się tkanką tłuszczową. Kolejnym składnikiem preparatu jest żeń – szeń, który poza działaniem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, podnosi poziom testosteronu we krwi, obniżając jednocześnie współczynnik zawartości glukozy.

Żeń – szeń pomaga zniwelować skutki stresu, mogące wpływać na problemy z erekcją. Man Pride zawiera w składzie wyciąg z łopianu afrykańskiego, który działa antybakteryjnie, antygrzybiczo i przeciwzapalnie. Składnikiem, który działa typowo od zewnątrz jest cynk.

Stosowany również w kosmetologii składnik, znacznie poprawia stan cery, przyczyniając się do efektu chłodzącego na skórze. Cynk w żelu Man Pride znakomicie chłodzi, potęgując doznania podczas stosunku. Działanie składników, zawartych w żelu Man Pride wzmacnia stężony aminokwas: cytrulina.

Man Pride stosowanie

Produkt Man Pride jest maścią w formie przezroczystego żelu, przeznaczoną do stosowania miejscowo. Aplikacja maści gwarantuje efekty już po kilku sekundach. Regularne stosowanie Man Pride przed stosunkiem seksualnym, wpływa na zwiększenie popędu oraz lepszą jakość zbliżeń.

Chłodzący efekt, jaki odczuwalny jest po nałożeniu żelu na prącie, wzmaga doznania w niedługim czasie od aplikacji. Man Pride działa na przedłużenie możliwości seksualnych. Nałożony żel działa pozytywnie na ukrwienie.

Man Pride przeciwwskazania

Każdy lek lub produkt medyczny może powodować skutki uboczne lub może stanowić pewne ryzyko dla użytkownika. W przypadku produktu Man Pride mamy do czynienia z dużym bezpieczeństwem stosowania, dzięki zawartości wyłącznie naturalnych składników.

Jeżeli jednak występuje nadwrażliwość na którykolwiek ze składników żelu, należy zaniechać stosowania. Podobnie, w przypadku pojawienia się reakcji uczuleniowej na skórze. Man Pride to produkt, przeznaczony dla mężczyzn. Przechowywać należy go w suchym, chłodnym, zacienionym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Man Pride nie wywołuje szeroko pojętych skutków ubocznych dzięki naturalnemu zestawowi wyciągów roślinnych, witamin i aminokwasów.

Man Pride cena

Produkt medyczny Man Pride można nabyć drogą sprzedaży wysyłkowej. Maść dostępna jest na stronie internetowej producenta oraz w wielu serwisach, zajmujących się sprzedażą suplementów diety i odżywek. Kupując w sprawdzonym sklepie internetowym, można uniknąć ryzyka nabycia podróbki.

Man Pride to produkt, którego cena, zależnie od sklepu internetowego, waha się pomiędzy kwotą 99 zł, a nawet blisko 190 zł. Warto więc poszukać najkorzystniejszej opcji, aby niepotrzebnie nie przepłacać.

Produkt Man Pride nie należy do najtańszych, jednak jego skład unikalnie działa na problemy większości mężczyzn, czego dowodzą dane, informujące o jego skuteczności u 9, na 10 stosujących go panów.

Man pride opinie

Stosowałeś lub stosujesz produkt? Podziel się z nami swoją opinią. Dodaj komentarz poniżej.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *