Keto actives – opinie, skład, działanie – recenzja

4/5 - (12 votes)

Coraz więcej mówi się o zdrowym odżywianiu. Dietetycy prześcigają się w nowych rozwiązaniach jedzeniowych dla swoich klientów. Dobrym przykładem jest tutaj dieta ketogeniczna, która w swoich założeniach posiada wiele zastrzeżeń. Jej główną cechą jest eliminacja spożywanych węglowodanów. Produkt Keto actives jest dedykowany dla osób, które się odchudzają a szczególnie dla tych diecie ketogenicznej.

Kilka informacji na temat Keto Actives

keto avtives 1Keto Actives to suplement diety, który jest odpowiedzialny za wspieranie kontroli wagi ciała podczas odchudzania. Jego główne działanie to:

 • wspomaganie metabolizmu lipidów
 • dodaje energii do działania
 • przyspiesza spalanie tłuszczu
 • hamuje apetyt
 • pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu
 • pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy

KETO ACTIVES – 50% – ZAMÓW NAJTANIEJ

Skład Keto Actives

W składzie Keto Actives znajdziemy jedynie naturalne składniki – bez żadnej chemii, dlatego stosowanie produktu jest całkowicie bezpieczne. Skład produktu to:

 • ForsLean
 • Clarinol
 • Cla
 • Chrom
 • ekstrakt z korzenia ashwagandhy
 • ekstrakt z gorzkiej pomarańczy
 • Naturalna kofeina bezwodna
 • ekstrakt z papryki rocznej
 • ekstrakt z pieprzy czarnego BioPerine

Jak działa produkt?

Keto Actives został tam zaprojektowany, aby wspomagał proces odchudzania. Zawarte w nim składniki  – ostre przyprawy, wyciąg z gorzkiej pomarańczy to skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo korzystnie wpływają na utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu oraz glukozy we krwi.

Naturalne składniki preparatu mają również dobry wpływ na regulację poziomu cukru we krwi. Keto Actives pomaga panować nad napadami głodu, dzięki czemu łatwiej wytrwać na diecie.

U osób, które dodatkowo ćwiczą czy włączają podczas odchudzania jakąkolwiek aktywność fizyczną produkt dodaje energii, pomaga walczyć ze zmęczeniem.

Keto Actives – opinie

W celu znalezienia realnych i rzetelnych opinii przejrzeliśmy moderowane fora internetowe. Z wypowiedzi internautów wynika, że produkt keto actives cieszy się wysokim zaufaniem wśród osób na diecie ketogenicznej. Komentarze są w większości pozytywne, a użytkownicy są zadowoleni z działania preparatu.

Zamów Keto Actives bezpośrednio od producenta – Kliknij tutaj!

Gdzie kupić najtaniej?

Polecamy kupowanie produktu jedynie na oficjalnej stronie dystrybutora, wówczas będziemy mieć pewność, że produkt jest oryginalny, a jego stosowanie przyniesie efekty, o których piszemy. Producent zapewnia także 90-dniową gwarancję satysfakcji – jeśli produkt nie spełni naszych oczekiwań możemy ubiegać się zwrotu pieniędzy.

cena keto actives

Na stronie producenta mamy do wyboru trzy pakiety:

– 1 sztuka za 169zł – opcja najmniej opłacalna

– 3 sztuki za 338zł – dostajemy 1 opakowanie za darmo

– 6 sztuk za 507zł – dostajemy 3 opakowania za darmo >polecamy<

Polecamy wybór pakietu 6 sztuk – pakiet będzie odpowiedni na cały okres naszego odchudzania. W tym wypadku płacimy tylko 84,5zł za jedno opakowanie, czyli oszczędzamy aż 50%.

Przejdź na stronę producenta i zamów Keto Actives

Dieta ketogeniczna- na czym polega

Kalorie pochodzą z jedzenia i dzielą się na białko, tłuszcze i węglowodany. Są to główne makroskładniki, z których organizm czerpie wszystko co jest najpotrzebniejsze. Dieta ketogeniczna polega na wyeliminowaniu węglowodanów i zastąpieniu ich tłuszczami.

Oczywiście nie trzeba całkowicie eliminować cukrów, a można je po prostu znacznie obniżyć. Z tego powodu ułożenie takiej diety jest bardzo trudne, ponieważ poza makroskładnikami organizm musi przyjmować również mikroskładniki.

Odpowiednio ułożony jadłospis pozwoli przyjąć odpowiednie ilości wszystkich składników, a człowiek będzie zadowolony i uśmiechnięty.dieta ketogeniczna

Dieta ketogeniczna- jak działa

Jej głównym zadaniem jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy. Jest to stan metaboliczny, podczas którego wzrasta stężenie ciał ketonowych, czyli:

– kwasu 3-hydroksymasłowego,

– kwasu acetooctowego,

– acetonu.

Jeśli chce ktoś schudnąć na diecie ketogenicznej to musi być oczywiście w ujemnym bilansie kalorycznym, czyli jego ciało musi zużywać więcej kalorii, niż jest dostarczane z pożywienia. Wysokie spożycie tłuszczy ma prowadzić do szybszego spalania tego składnika z organizmu przez co waga będzie malała.

Opis makroskładników

1. Tłuszcze

Wiele osób myśli, że jedząc ten składnik będzie się tyło. Jest to oczywiście błędne spostrzeżenie, ponieważ tyje się od dodatniego bilansu kalorycznego i to on jest wyznacznikiem. Jeśli tłuszcze przyjmowane są w nadmiernej ilości to tak, będzie widać na wadze wyższe cyferki. Także nie warto bać się tego makroskładnika, ponieważ jest on potrzebny do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu.

2. Węglowodany

Są to organiczne związki chemiczne, które składają się z atomów węgla, wodoru i tlenu. Inną dość popularną nazwą zamienną są po prostu cukry. Węglowodany dzieli się na:

– cukry proste,

– cukry złożone.

Wszystko zależy od tego, jaka jest ilość jednostek cukrowych w cząsteczce. Chemiczne nazwy węglowodanów są dość trudne do zapamiętania i lepiej stosować ogólną nazwę.

3. Białko

Jest to makroskładnik, który zajmuje drugie miejsce w ludzkim ciele pod względem ilości. Wyprzedza go tylko woda. Odgrywa on w ludzkim ciele bardzo wiele ról, przez co jest on bardzo istotny i nikt chyba jeszcze nie wymyślił diety z ograniczeniami nałożonymi na białko. Odpowiada on za transport substancji, wytwarzanie enzymów, regenerację komórek i budowanie nowych. Co ciekawe jego nadmiar nie odkłada się w tkance tłuszczowej, a ludzkie ciało po prostu się go pozbywa.

Czy można samemu przejść na dietę ketogeniczną

Mając bardzo dużą wiedzę, odpowiedź brzmi „tak”. Jednak bardzo mało osób może powiedzieć, że wyczerpało temat w jakiejś dziedzinie. Osoby, które nie mają bardzo dużej wiedzy powinny udać się do dietetyka, który ułoży wszystkie makro i mikroskładniki odpowiednio pod daną osobę.

Diety muszą być bardzo zindywidualizowane, ponieważ każdy człowiek jest inny i niektórzy mają niedobory tego składnika, a inni innego. Przejść na dietę ketogeniczną można również pod okiem lekarza, ponieważ jest ona bardzo często zalecana w celach medycznych.

O tym jednak będzie w dalszej części tekstu. Kończąc ten akapit należy podsumować, że przejście na dietę, w której eliminuje się pewien makroskładnik nie jest niczym prostym i najlepiej jest to zrobić pod okiem specjalisty.

Co jeść, a czego nie w trakcie stosowania diety ketogenicznej

Z poprzedniej części wiadomo, że dieta ketogeniczna polega na tym, że obniża się spożycie węglowodanów na rzecz tłuszczy. Jednak nie wszyscy znają dokładną ilość makroskładników w jedzeniu, dlatego zostanie przedstawiony przykładowy jadłospis na 3 dni.

Dzień 1

Posiłek I: jajecznica z mięsem i warzywami

Posiłek II: kurczak z brokułem, a także z ulubionym sosem

Posiłek III: serek wiejski z np. orzechami

Posiłek IV: ryba z awokado

Dzień 2

Posiłek I: jogurt naturalny z owocami, najlepiej słodkimi, żeby wydobyć smak

Posiłek II: pestki dyni lub orzechy do przegryzienia

Posiłek III: ryba, sałatka z pomidorów, fety, sałaty, cebuli

Posiłek IV: mięso z warzywami na patelni

Dzień 3

Posiłek I: omlet z jajek i mąki z dodatkiem sera i warzyw

Posiłek II: zupa krem z dyni

Posiłek III: pieczona ryba z cytryną i warzywami

Posiłek IV: mięso, mogą być kabanosy jednak trzeba przeczytać ich skład

Jest to przykładowy jadłospis dla osoby, która będzie na diecie ketogenicznej. Ilość odpowiednich składników musi być dopasowana pod swoje predyspozycje, ponieważ każdy człowiek je nieco inaczej. Można spróbować zrobić sobie te dania, a także może być to inspiracja dla osób, które uważają, że nie są w stanie nie jeść węglowodanów.

Zamów Keto Actives bezpośrednio od producenta – Kliknij tutaj!

Zdrowotny wpływ diety ketogenicznej

Wcześniej pisałem, że dieta ta jest bardzo często zalecana przez lekarzy. Nie jest to oczywiście robione bezpodstawnie, ponieważ liczne badania pokazują, że ma ona pozytywny wpływ na osoby chore. Nie wszystkie choroby są odpowiednie do wprowadzenia tej diety. Może ona hamować rozwój, niektórych schorzeń. Lista chorób i schorzeń, na które wpływała ona pozytywnie znajduje się poniżej.

1. Choroba Alzheimera
2. Choroba Parkinsona
3.  Spowalnia stwardnienie rozsiane
4. Przeróżne choroby serca
5. Nowotwory
6. Pomaga zwalczyć otyłość przy odpowiednim bilansie kalorycznym

Są to udowodnione przypadki, gdy dieta ketogeniczna odgrywała bardzo ważną rolę w życiu pacjentów. Stosowanie jej może przynieść bardzo wiele korzyści, jednak trzeba ją stosować bardzo rozważnie i najlepiej pod okiem specjalisty, jakim jest lekarz lub dietetyk.

Skutki stosowania diety ketogenicznej

Przede wszystkim wpływa ona bardzo dobrze na organizm. Człowiek nie jest przystosowany do stosowania jej przez cały czas, dlatego dietetycy i lekarze pozwalają z niej korzystać przez ściśle określony okres. Po nim trzeba wrócić do przyjmowania wszystkich makroskładników, czyli białka, węglowodanów i tłuszczy. Jednak trzeba pamiętać, że wpływa ona bardzo pozytywnie na wiele chorób i schorzeń. Wyeliminowanie węglowodanów jest szokiem dla organizmu, który przekształca się w pozytywne wyniki.

oczyszczanie organizmuKolejnym ciekawym skutkiem jest detoks organizmu, ponieważ pewne produkty nie są dostarczane do niego. Przechodzi on w stan zaciekawienia nowymi rzeczami i zaczynają pracować rzeczy, które wcześniej nie musiały się uruchamiać.

Wiele osób po pierwszym tygodniu, który zazwyczaj jest dość dziwny, ponieważ ciało nie jest przystosowane do zmian, zaczyna dostrzegać, że ma się więcej energii. Jest to pozytywny skutek zmienienia swoich nawyków żywieniowych.

Dieta eliminacyjna, bo tak można nazwać dietę ketogeniczną pozwala również walczyć z problemami jelit. Wiele osób cierpi na wzdęcia i inne problemy, których bardzo ciężko się pozbyć. Żadne leki nie są w stanie im pomóc. Dopiero gdy przechodzą takie osoby na dietę ketogeniczną zauważają, że problem minął. Powrót do nawyków żywieniowych powinien być jednak powolny i najlepiej jeśli jest przeprowadzany pod okiem dietetyka.

Węglowodany znajdują się praktycznie we wszystkim, a głównie można je znaleźć w słodyczach. Dieta ketogeniczna może być dla wielu osób bardzo pomocna, podczas odchudzania się. Wyeliminowanie ryżu, makaronu, ziemniaków, słodyczy jest bardzo trudne.

Jednak jeśli zostanie to narzucone z góry to może się okazać, że da się żyć bez tych produktów. Osoby, które przeszły na dietę ketogeniczną zaznaczają, że początkowo jest ciężko, ponieważ trzeba potrafić odmówić sobie wielu produktów, a z czasem zostają one zastąpione innymi rzeczami. W efekcie finalnym, podczas stosowania tej diety można bardzo mocno schudnąć bez efektu jojo, który jest bardzo powszechny.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *