Jak przedłużyć stosunek – sposoby na przedwczesny wytrysk

4.9/5 - (71 votes)

Jak przedłużyć stosunek – to pytanie zadaje sobie każdy mężczyzna, którego problemem jest przedwczesny wytrysk. Problem może pojawić się tuż po rozpoczęciu stosunku, po kilku czy kilkunastu sekundach i zabawa się kończy. W naszym artykule przedstawiamy sposób na to żeby przedłużyć stosunek i opóźnić wytrysk. Dowiedzmy się najpierw skąd bierze się problem z przedwczesnym wytryskiem?

Przedwczesny wytrysk jest określany jako najczęściej występujące zaburzenie seksualne. Problem rujnuje życie seksualne zarówno mężczyzny jak i jej kobiety, więc warto znać sposoby na przedwczesny wytrysk. Statystyki podaja, że przedwczesny wytrysk dotyczy około 28 procent mężczyzn, czyli prawie co trzeci mężczyzna. Jak się okazuje nie jest to jedynie problem osób młodych, które dopiero zaczynają swoje życie seksualne, również doświadczeni mężczyźni mogą zmagać się z tym problemem.

Przedwczesny wytrysk – kiedy go diagnozujemy?

Jeśli wybierzemy się do seksuologa to usłyszymy, że problem jest wówczas, gdy wytrysk następuje przed doznaniem orgazmu przez obojga partnerów i w czasie krótszym niż 2 minuty od rozpoczęcia stosunku. Według seksuologów już kilkanaście sekund więcej oznacza, że problem w ogóle nie występuje, chociaż czy kobiecie tyle wystarcza?

Niestety przedwczesny wytrysk po prostu zabija życie seksualne, potrafi skutecznie zniechęcić do jakichkolwiek stosunków. Na początku kobiety cieszą się, że facet jest pod jej wrażeniem, że na sam widok bielizny czy nagiej kobiety osiąga erekcję i po krótkiej chwili dochodzi. Początkowo podnieca to kobiety i zwiększa ich samoocenę, ale później utrudnia normalne stosunek.

Kobiety są nastawione na osiąganie orgazmu podczas stosunku, co jest oczywiście niemożliwe gdy mężczyzna jest już po i nie ma możliwości kontynuowania zbliżenia. Kobieta dopiero nabiera ochoty na seks, a facet doszedł… Jeśli zastosujemy nieskuteczne metody lub pozostaniemy w tym problemie bez jego rozwiązania, nawet najbardziej udany związek może stanąć na krawędzi i po pewnym czasie dojść do momentu rozpadu. Seks to bardzo ważny składnik każdego normalnego związku.

Tabletki na przedłużenie stosunku

climax controlSkuteczna metoda na opóźnienie wytrysku to tabletki Climax Control. W ten sposób możemy dyskretnie przedłużyć stosunek, produkt jest dostępny bez recepty i obecnie najczęściej wybierany przez mężczyzn.

Produkt działa na zasadzie regulacji poziomu serotoniny, który jest ściśle związany z problemem przedwczesnego wytrysku.

Problem zostaje rozwiązany już po kilku dniach stosowania preparatu. Można odbyć normalny stosunek, po których oboje partnerów osiąga orgazm. Stosunek przedłużony nawet o 30 minut. Co ważne nie zmienia się przyjemność podczas stosunku.

Produkt dostępny jedynie w sprzedaży internetowej.

Strona producenta i możliwość zamówienia: kliknij i dowiedz się więcej

Przyczyny przedwczesnego wytrysku

Są różne przyczyny powyższego problemu. Jeśli weźmiemy pod uwagę osoby młode, które dopiero wkraczają w świat intymnych zbliżeń odpowiedzialne mogą być hormony. Młody mężczyzna spotyka się nie tylko z bardzo dużym podnieceniem seksualnym, ale również ze stresem związanym z presją zadowolenia partnerki. W przypadku niesprostania zadaniu dochodzi do wielkich kompleksów.

W przypadku dojrzałych mężczyzn pojawiają się pewne problemy ze zdrowiem, które mogą przekładać się na przedwczesny wytrysk, są to między innymi choroby prostaty, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, zapalenie gruczołu krokowego lub problemy z tarczycą.

Coraz częściej problem jest wynikiem masturbacji, która następuje przy oglądaniu materiałów erotycznych. Długie przerwy pomiędzy stosunkami z partnerką czy częste zmiany partnerów, również mogą powodować problemy.

W większości przypadków problem leży w naszej psychice – stres, chęć sprostaniu partnerce, niska samoocena sprawia, że problem przedwczesnego wytrysku staje się coraz bardziej powszechny. Sam wytrysk według seksuologów bierze się z naszej psychiki, a w małym odsetku z fizjologii, w tej sferze należy szukać rozwiązania naszych problemów i zmienić nasze nastawienie na pozytywne.

Jak radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem

Ilu mężczyzn, tyle metod na walkę z przedwczesnym wytryskiem. Mamy do dyspozycji ćwiczenia, prezerwatywy ze specjalnym środkiem znieczulającym, picie alkoholu przed stosunkiem, masturbacja, myślenie o rzeczach niezwiązanych z seksem czy miejscowe znieczulenie. Co wybrać?

Przykładem są  specjalne ćwiczenia APE – Anti Premature Ejaculation, które mają pomóc nam radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem. Należy przeznaczyć pół godziny każdego dnia na wykonywanie treningu aby ćwiczenia były efektywne. Oczywiście bardzo ważną rolę odgrywa tu również partnerka, która powinna wspierać partnera tak aby odbyć przyjemny i bezstresowy stosunek.

Ćwiczenia opóźniające wytrysk – jak panować nad ciałem

Przedwczesny wytrysk to problem obojga partnerów, dlatego też ćwiczenia powinny być wykonywane wspólnie. Mężczyzna powinien położyć się na plecach, kobieta siada na jego udach – okrakiem. Kobieta stymuluje członka, doprowadza go do erekcji, w momencie gdy partner zbliża się do orgazmu należy zwolnić lub zaprzestać stymulację. Przed samym wytryskiem należy zacisnąć palce na poniżej żołędzia i przytrzymać przez 10 sekund. Po osłabieniu podniecenia należy kontynuować.

Ćwiczenia należy powtarzać kilka razy z rzędu. Ma to na celu nauczyć partnerkę dostrzegać kiedy mężczyzna zbliża się do osiągnięcia orgazmu. Tym samym mężczyzna uczy się kontrolować moment wytrysku.

Druga część ćwiczenia wygląda podobnie, ale partnerka zajmuje pozycję na jeźdźca i wprowadza członka do pochwy. Nie wykonuje żadnych ruchów, może stymulować członka wykorzystując mięśnie kegla. Jeśli partner zbliża się do wytrysku należy wysunąć członka i tak jak w pierwszej części ćwiczenia ścisnąć mocno członka przez 10 sekund. Po ustaniu podniecenia ponawiamy ćwiczenia kilkukrotnie.

Jeśli po wykonaniu kilku powtórzeń ćwiczenia partner potrafi kontrolować moment wytrysku można podjąć próbę odbycia normalnego stosunku.

Ćwiczenia opóźniające wytrysk – trzy palce

Ta technika była znana w Chinach już kilka tysięcy lat temu i w wielu przypadkach okazuje się skuteczna do tej pory przy powstrzymywaniu wytrysku. W tej metodzie niezbędna jest pomoc partnerki, która w momencie gdy zbliża się wytrysk musi przycisnąć za pomocą trzech palców miejsce, które znajduje się pomiędzy jądrami i odbytem – w centralnej części krocza. Miejsce należy uciskać do momentu aż podniecenie ustanie, wówczas stosunek można kontynuować.

Jak przedłużyć stosunek – mięśnie PC

Sprawne mięśnie kegla to nie tylko potrzeba kobiet, w przypadku mężczyzn również są bardzo przydatne. W przypadku mężczyzn ćwiczenia polegają na wykonywaniu szybkich skurczy oraz rozluźniania mięśni kegla. Do tego należy wykonywać długie skurcze i rozluźnianie trwające około 10 sekund. Taki trening warto przeprowadzić dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem, każdego dnia wydłużając napięcie mięśni.

Dobrze wytrenowane mięśnie kegla – mięśnie PC to sposób na kontrolę naszych reakcji i sterowanie męskością. Wytrenowane mięśnie wykorzystujemy podczas zbliżającego się orgazmu. W tym momencie wysuwamy członka z pochwy i zaciskamy mięśnie kegla (druga opcja to wykonanie 10 szybkich skurczy mięśni kegla). Po około dziesięciu sekundach napięcie opada i można kontynuować stosunek.

Dłuższy stosunek – stop and go

Skuteczna metoda polecana przez amerykańskich seksuologów, która pozwala przedłużyć dwukrotnie czas stosunku. Metoda polega na wycofaniu członka w momencie, gdy czujemy zbliżający się orgazm, w tym momencie mężczyzna powinien zająć się stymulowaniem partnerki za pomocą palców, języka czy akcesoriów. Ponowne wprowadzenie członka powinno odbyć się  w momencie, gdy erekcja odrobinę opadnie, a podniecenie minie.

Przedłużanie stosunku – 9 pchnięć

Metoda na opóźnianie wytrysku dla miłośników, tantry, przepływu energii i dalekiego-wschodu. Podczas stosunku partner musi liczyć płytkie i głębokie pchnięcia, które powinny układać się tak jak widać w poniższych cyklach:

9 płytkich pchnięć i 1 głębokie

8 płytkich pchnięć i 2 głębokie

7 płytkich pchnięć i 3 głębokie

6 płytkich pchnięć i 4 głębokie

5 płytkich pchnięć i 5 głębokich

4 płytkie pchnięcia i 6 głębokich

3 płytkie pchnięcia i 7 głębokich

2 płytkie pchnięcia i 8 głębokich

1 płytkie pchnięcie i 9 głębokich

Metoda pozwala przedłużyć stosunek nawet o kilkanaście minut. Należy stosować się do zasady, że płytkie pchnięcia wykonujemy powoli i delikatnie, natomiast pchnięcia głębokie szybko i mocno. Jeśli po wykonaniu pierwszej serii pchnięć podniecenie jest wysokie można zrobić przerwę, jednak podczas niej nie wycofujemy członka z pochwy. Dodatkowo jeśli podczas wykonywania serii partner jest bliski orgazmu można wykorzystać metodę 3 palców i ucisnąć punkt między penisem a odbytem partnera.

Prezerwatywy przedłużające stosunek

Kolejna metoda na przedłużenie stosunku to stosowanie prezerwatyw, które są nasączone benzokainą, lub substancjami o podobnym działaniu. W tym przypadku mamy do dyspozycji natychmiastowy efekt i seks dłuży o 5-10 minut. Do tego prezerwatywa chroni nas przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Niestety metoda ma też swoje wady, ponieważ wyraźnie zmniejsza przyjemność podczas stosunku, w niektórych przypadkach substancje mogą powodować odrętwienie członka lub problem z odpowiednim utrzymaniem erekcji.

W sprzedaży mamy dostęp do takich prezerwatyw jak durex performax intense, unimil max love, durex performa czy pasante delay.

 

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

10 Opinii na temat “Jak przedłużyć stosunek – sposoby na przedwczesny wytrysk

 • 20 lutego, 2018 at 4:15 pm
  Permalink

  Wcześniej śmiałem się z kolegów, ale przedwczesny wytrysk może niestety przydarzyć się każdemu, tak samo jak przydarzyło się dla mnie. Niby byłem już z dziewczyną jakiś czas, ale wszystko zaczęło się jak ona zaczęła brać tabletki anty. Bez gumki odczucia są zupełnie inne i problem narasta, a po chwili w głowie tworzą się nowe myśli i można skończyć po kilku sekundach …

  Skomentuj tę opinię
 • 14 lutego, 2018 at 6:19 pm
  Permalink

  Jak przedłużyć stosunek? Najlepiej robić to tak często, że aż się znudzi, wszystkie podniecenia miną i już odechcę się wszystkiego. Przynajmniej mi pomogło 😉

  Skomentuj tę opinię
 • 7 lutego, 2018 at 7:23 pm
  Permalink

  Wcześniej stosowałem prezerwatywy ze środkiem na przedłużanie stosunku, ale od kiedy dziewczyna zaczęła brać tabletki anty to musiałem z nich zrezygnować. Zacząłem stosować tabletki climax control i rzeczywiście ich działanie jest skuteczne

  Skomentuj tę opinię
 • 2 lutego, 2018 at 5:45 pm
  Permalink

  Prezerwatywy to chyba najbardziej znany sposób, ale powiem, że te z grubszymi ściankami częściej pękają, więc trzeba uważać…

  Skomentuj tę opinię
 • 1 lutego, 2018 at 7:20 pm
  Permalink

  Jaką metodę nie wybierzemy na przedłużanie stosunku to tak czy inaczej liczy się motywacja i wytrwałe dążenie do celu, można wyjść z tego problemu

  Skomentuj tę opinię
 • 1 lutego, 2018 at 1:56 pm
  Permalink

  Ćwiczenia mięśni kegla nigdy nie zaszkodzą, są dobre na różne sprawy, natomiast ja polecam tabletki climax control, bo dają efekt od razu no i mają naturalny skład

  Skomentuj tę opinię
 • 21 stycznia, 2018 at 12:24 pm
  Permalink

  Wcześniej miałem taki spray na przedwczesny wytrysk, ale skończył mi się a kupowałem go w anglii, działał bardzo dobrze, mogłem jechać ile wlezie. Teraz szukam nowej opcji

  Skomentuj tę opinię
 • 18 stycznia, 2018 at 4:32 pm
  Permalink

  Ćwiczeń próbowałem, ale po dwóch tygodniach nie odczułem różnicy – nie było poprawy, natomiast tabletki na przedwczesny wytrysk climax control okazały się strzałem w dziesiątkę, efekt już od 1 dnia stosowania

  Skomentuj tę opinię
 • 17 stycznia, 2018 at 7:25 pm
  Permalink

  Piwko, dwa przed i można pół godzinki bez problemu wytrzymać, no chyba że pęcherz się napełni to jest dyskomfort 😉

  Skomentuj tę opinię
 • 27 stycznia, 2017 at 9:21 pm
  Permalink

  No niestety te ćwiczenia mięśni kegla to jest dobre, ale żeby jakieś efekty były to trzeba ponad miesiąc codziennie robić te ćwiczenia. Lepsze są tabletki na przedłużanie stosunku

  Skomentuj tę opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *