Inventum lek na potencję 25mg – opinie, skład, cena

4.4/5 - (44 votes)

Inventum to nowe tabletki na potencję zawierające sildenafil w dawce 25mg. Produkt występuje w formie tabletek do żucia, opakowanie zawiera 2 tabletki, cena to około 6 zł za opakowanie. Według producenta inventum wspomaga uzyskanie pełnego wzwodu podczas podniecenia seksualnego. Inventum to tabletki na potencję dostępne bez recepty.

Inventum to lek na potencję, tabletki rozgryzamy i żujemy, produkt o smaku miętowym. Produkt przyjmuje się doraźnie jedynie w rozpoznanym przez lekarza zaburzeniu erekcji.

Inventum – działanie leku

Głównym składnikiem leku inventum jest sildenafil, który w organizmie bierze udział w rozkładzie cGMP w ciałach jamistych członka, przez co możliwe jest uzyskanie erekcji. Erekcja po zażyciu leku jest możliwa jedynie po stymulacji seksualnej – przy podnieceniu.

Skład inventum

W składzie oprócz sidenafilu znajdziemy takie substancje dodatkowe jak polakrylin potasu, wodę oczyszczoną, magnez stearynian, krzemionkę koloidalną, apartam, kroskermelozę sodową, aromat mięty pieprzowej, laktozę jednowodną oraz powidon k-30.

Przeciwwskazania do stosowania inventum

– uczulenie lub wrażliwość na składniki leku

– choroby serca oraz wątroby

– stosowanie leków zawierających lub uwalniających azotany

– niskie ciśnienie krwi

– przebyty udar lub zawał mięśnia sercowego

– dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki oka

Jak stosować Inventum?

Tabletkę inventum rozgryzamy i żujemy do całkowitego jej rozpuszczenia w jamie ustnej. Przy początku stosowania produktu zaleca się 50mg na dobę, czyli dwie tabletki. Produkt stosuje się na około godzinę przed planowanym stosunkiem. Dawkę można zwiększyć do 100 mg na dobę lub zmniejszyć do 25 mg.

Inventum – cena

Opakowanie zawierające dwie tabletki to koszt około 6zł. W przypadku stosowania 2 tabletek dziennie miesięczny koszt to 180zł, w przypadku 4 tabletek 360zł miesięcznie.

Inventum – opinie

Przedstawiamy opinie o produkcie inventum.

„Według mnie Inventum wypada najsłabiej w przypadku znanych mi produktów, które zawierają sidenafil. Trzeba zastosować kilka tabletek żeby był zauważalny jakikolwiek efekt”

„Zachęcony ceną i dobrymi opiniami w internecie postanowiłem kupić Inventum, ale się rozczarowałem. Jakość środka jest bardzo słaba. Brałem przez kilka dni, ale efekty bardzo słabe”

„Zamiast obiecywanej przez producenta długiej i mocnej erekcji, wzdęcia i bóle brzucha po zażyciu produktu. Nie polecam”


Alternatywa?

  • Najlepsza alternatywa bez recepty na potencję – Eron Plus,
  • Bez skutków ubocznych,
  • Naturalny skład
  • Kilkukrotnie niższe cena stosowania,
  • Gotowość do erekcji w dowolnym momencie,
  • Nie trzeba stosować produktu bezpośrednio przed stosunkiem,
  • Efekty już od 1 dnia stosowania

ERON PLUS – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


Ulotka produktu Inventum

inventum ulotka

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *