Hepaslimin na wątrobę i odchudzanie

4.4/5 - (5 votes)

Hepaslimin to suplement diety dostępny na rynku farmaceutycznym w postaci tabletek, który wspomaga utrzymanie zdrowej wątroby, wpływa na sprawne trawienie oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Są to jedyne tabletki w sprzedaży, które wspomagają pracę wątroby, a przy okazji wspierają walkę ze zbędnymi kilogramami.

Jego stosowanie poleca się więc szczególnie osobom, które cierpią na dolegliwości trawienne i w naturalny sposób chcą wyregulować pracę swojej wątroby. Ubytek tkanki tłuszczowej przy stosowaniu tego preparatu należy traktować jako skutek uboczny, który może się pojawić jeśli zadbamy jednak także o inne aspekty procesu odchudzania.


UWAGA! Nasza redakcja poleca niezawodny środek na odchudzanie – African Mango.African mango

  • wspomaga proces spalania tkanki tłuszczowej,
  • zapobiega magazynowaniu się tłuszczu,
  • zmniejsza apetyt,
  • wspomaga proces oczyszczania organizmu z toksyn,
  • zmniejsza poziom cholesterolu.

AFRICAN MANGO – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


Hepaslimin – skład

Celuloza (substancja wypełniająca), L-asparaginian L-ornityny, winian choliny, fosforan diwapniowy (substancja wypełniająca), wyciąg z liści mate, wyciąg z ziela karczocha, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), wyciąg z ostryżu długiego, wyciąg z korzenia cykorii, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek tytanu (barwnik), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), wosk pszczeli i wosk Carnauba (substancje glazurujące).

Poniżej krótka charakterystyka najważniejszych składników aktywnych leku:

Wyciąg z ziela karczocha pomaga w ogólnej poprawie funkcjonowania naszego układu pokarmowego, wspiera proces detoksykacji, stymuluje wydzielanie soków trawiennych oraz pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Poprawia także ogólny komfort pracy jelit.

Cholina to składnik, który naturalnie występuje w naszym organizmie. Jest częścią fosfolipidów, które tworzą błonę komórkową każdej komórki w naszym ciele. Jego rolą jest wspieranie prawidłowego funkcjonowania wątroby.

Wyciąg z korzenia cykorii pomaga w prawidłowym przebiegu procesów trawiennych i utrzymaniu zdrowej wątroby. Reguluje także częstotliwość i komfort wypróżnień.

Mate wspiera rozkład lipidów i pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.

Wyciąg z ostryżu długiego eliminuje nadmierne gromadzenie się tłuszczu w naszym organizmie. Surowiec ten zwiększa wydzielanie żółci i ułatwia jej przepływ w przewodach żółciowych. Ta z kolei wspomaga trawienie tłuszczu. W efekcie poprawia nasze samopoczucie po spożyciu potraw bogatych w tłuszcz.

Hepaslimin – stosowanie

Preparat jest przeznaczony do stosowania przez osoby dorosłe. Zaleca się przyjmowanie do maksymalnie 6 tabletek na dobę, w dawkach po dwie tabletki do trzech razy dziennie. Należy je przyjmować po posiłkach oraz popić dużą ilością czystej wody. Nie należy przekraczać rekomendowanej dziennej dawki oraz pamiętać, że suplement diety nie może zastąpić zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przed spożyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią dołączonej do opakowania ulotki oraz sprawdzić datę ważności preparatu na opakowaniu. Produkt, jak wszystkie leki, należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwskazania do stosowania hepasliminu

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią musi być uprzednio skonsultowane z lekarzem. Nie zaleca się stosować produktu w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik leku. Nie należy także przekraczać dziennej dawki rekomendowanej przez producenta.

Hepaslimin – cena

Suplement diety Hepaslimin jest dostępny w większości aptek w cenie ok. 10 zł.

Hepaslimin – opinie

Wnioski osób, które miały okazję stosować preparat są raczej pozytywne. Większość z nich poleca stosowanie suplementu osobom, które mają problemy trawienne, gdyż pomaga on w naturalny sposób pozbyć się uciążliwych dolegliwości. Jest także wart polecenia tym, którzy narzekają na złe samopoczucie po obfitych posiłkach, będzie więc doskonałym wsparciem podczas imprez czy spotkań przy obficie zastawionym stole.

Jeśli natomiast chodzi o wspomaganie procesu odchudzania, należy mieć na uwadze, że nie jest to preparat, który w magiczny sposób pozwoli nam na pozbycie się zbędnych kilogramów. Może nieco wspomóc proces odchudzania, ale jedynie w wypadku, kiedy sam stosujący zadba o odpowiednią dietę i aktywność fizyczną.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *