Forskolina – pokrzywa indyjska, opinie, skład, cena

4.9/5 - (13 votes)

Forskolina – pokrzywa indyjska to naturalna substancja, która nie powoduje negatywnych skutków farmakologicznych i immunologicznych. Naukowcy odkryli, że Forskolina zmniejsza odkładanie się tłuszczu w komórkach tłuszczowych. Ponadto ułatwia również uwalnianianie kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej, a ciało spala szybciej tłuszcz. Forskolina  to ekstrakt pokrzywy (Coleus forskohlii) i poprawia układ sercowo-naczyniowy a także zmniejsza ciśnienie krwi.

Jeśli ktoś próbuje stracić na wadze, a wszystkie testowane metody okazały się bezskuteczne, warto sięgnąć po Forskolinę – pokrzywę indyjską. Suplement diety dostępny w tabletkach zawiera dużą dawkę czystego ekstraktu tego gatunku pokrzywy. To tajemnicza substancja przyniesie szybką utratę wagi bez diety i ćwiczeń.


African mangoUWAGA! Nasza redakcja poleca Arican Mango – skuteczne tabletki na odchudzanie, produkt wybrany przez naszych czytelników numerem 1 na rynku.

African Mango:

  • wspomaga redukcję wagi,
  • zmniejsza łaknienie,
  • przyspiesza metabolizm,
  • wspiera proces detoksykacji organizmu,
  • zmniejsza poziom złego cholesterolu

Dowiedz się więcej i schudnij 8-10 kg w jeden miesiąc – kliknij tutaj!


Forskolina działanie

Skład Forskoliny opiera się na naturalnym ekstrakcie pokrzywy (coleus forskohlii), która od wieków uznawana jest za lekarstwo na choroby układu moczowego, nadciśnienie tętnicze i wiele innych chorób. Naukowcy wykazali, że substancja czynna – forskolina – wyselekcjonowana z korzenia pokrzywy indyjskiej ma silne właściwości niwelujące tkankę tłuszczową. Forskolina stymuluje metabolizm, zwiększa termogeniczne procesy w organizmie, które mają na to bezpośredni wpływ.

Podsumowując:

  • Zapewnia transport kwasów tłuszczowych do komórek mięśniowych w celu spalania
  • Zwiększa wydzielanie soków trawiennych, hamując apetyt
  • Dostosuj poziom hormonów tarczycy, a tym samym aktywuj metabolizm
  • Zapewnia optymalną ilość energii potrzebnej w procesie odchudzania
  • Blokuje proces syntezy tłuszczu w komórkach

Skład produktu – Forskolina – pokrzywa indyjska

Tabletki Forskolina to wyciąg z pokrzywy indyjskiej. Dodatkowe składniki to: żelatyna, mikrokrystaliczna celuloza (włókno roślinne), i/lub stearynian magnezu i/lub krzemionki.

Roślina ta aktywuje enzym lipazy, który jest odpowiedzialny za spalanie tłuszczu, ponadto stymuluje cykliczny monofosforan adenozyny (cAMP), w wyniku, czego zwiększa się uwalnianie hormonu tarczycy, odpowiedzialnego za utratę tłuszczu. Forskolina jest rewolucyjnym rozwiązaniem problemów związanych z otyłością i nadwagą.

Jak stosować produkt

Dawkowanie: tabletki należy przyjmować ściśle według etykiety na opakowaniu. Zalecana dawka 1-2 kapsułek na dzień popijając dużą ilością wody.
Ten suplement diety zawiera tylko naturalne składniki, nie ma sensu szukać syntetycznych wypełniaczy.

Forskolina – pokrzywa indyjska skutki uboczne

Forskolina – pokrzywa indyjska to naturalne odchudzanie niepowodujące efektów ubocznych. Jednak kobiety w ciąży i karmiące przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem, który podejmie decyzję, co do bezpieczeństwa stosowania suplementu. Podobnie należy postąpić w przypadku dzieci. Przeciwwskazaniem do stosowania tego produktu są problemy z sercem, ciśnieniem krwi, lub z krzepliwością krwi. A także w przypadku choroby wrzodowej żołądka i refluksu przełyku.

Cena i gdzie kupić produkt Forskolina – pokrzywa indyjska

Forskolina pokrzywa indyjska 400mg 60 kapsułek – 30 złotych

Coleus Forskohlii 700, tabletki, pokrzywa indyjska, 100 szt. – 22.49 zł

Ceny są zróżnicowane w zależności od dystrybutora.

Suplement diety można zakupić poprzez stronę producenta oraz strony internetowe dystrybutorów tego produktu.

Opinie na temat Forskoliny

Odchudzanie nie jest już dla mnie tematem tabu, decyzja zapadła dwa miesiące temu. Wtedy postanowiłam wziąć się za siebie i wymodelować swoją sylwetkę. Nie zdecydowałabym się na silne farmaceutyki, więc rozpoczęłam przyjmowanie Forskoliny pokrzywy indyjskiej. Ten naturalny suplement diety zaskoczył mnie efektami, jakie zaczęłam osiągać, po dwóch miesiącach stosowania schudłam 12 kg. Wreszcie zaczynam wyglądać jak seksowna kobieta, ale to jeszcze nie koniec, jeszcze powalczę.

Ewelina z Poznania

Zawsze na wiosnę, decyduję się na siłownię i walkę z tłuszczem, który zdążył się prze zimę odłożyć na moim ciele. Jednak tym razem postanowiłem wprowadzić do swojej diety suplement, który pomógłby mi szybciej uporać się z nadwagą. Postawiłem na produkt Forskolina oparty na wyciągu z pokrzywy indyjskiej i trafiłem w dziesiątkę, waga spadła o 15 kg w 3 miesiące! Super, ja naprawdę nie głodowałem, odżywiałem się normalnie.

Robert z Krakowa

Zobacz co na odchudzanie polecają internauci i dietetycy. Sprawdź nasz ranking tabletek wspomagających odchudzanie! Czy w zestawieniu tym znalazło się miejsce dla forskoliny?

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *