Follixin na łysienie – opinie, recenzja produktu

5/5 - (1 vote)

Follixin to suplement diety przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, który stosowany jest w celu zapobiegania wypadaniu włosów i łysieniu. Problem utraty włosów dotyczy obecnie nie tylko osób starszych, dlatego preparat Follixin działa kompleksowo dostarczając organizmowi niezbędnych składników do walki z łysieniem.

Suplement Follixin powoduje wzmocnienie cebulek włosów oraz odżywienie mieszków włosowych, przeciwdziała wypadaniu włosów, które stają się mocniejsze i zdrowsze.

Follixin skład

Follixin w swoim składzie zawiera cenne witaminy i minerały. Suplement diety zawiera takie składniki jak:

  • ekstrakt ze skrzypu polnego, który nie tylko zapobiega wypadaniu włosów, ale wzmacnia je i regeneruje. Dodatkowo posiada właściwości przeciwbakteryjne, zapobiegając między innymi powstawaniu łupieżu
  • witaminę E, która ma pozytywny wpływ na stan nie tylko włosów, ale także skóry i paznokci. Witamina ta nazywana również witaminą młodości, chroni włosy przed wolnymi rodnikami, odżywia je i nadaje blasku
  • cynk, który wpływa na kondycję włosów, przeciwdziała ich wypadaniu i sprawia, że są mocniejsze
  • ekstrakt z pokrzywy, która odpowiada za zapobiegania produkcji dihydrotestosteronu powodującego wypadanie włosów u mężczyzn. Pokrzywa zapobiega również nadmiernemu przetłuszczaniu się skóry głowy i łupieżowi
  • hydrolizat białek kolagenowych, który odpowiedzialny jest za dostarczanie włosom kolagenu powodującego, że włosy stają się sprężyste, gęste i mocne. Dzięki kolagenowi cebulki i mieszki włosowe znacznie szybciej się regenerują, co w konsekwencji spowalnia proces wypadania włosów

Follixin stosowanie

Suplement diety Follixin powinien być stosowany dwa razy dziennie po jednej kapsułce. Preparat Follixin należy najlepiej przyjmować zaraz przed posiłkiem, popijając go dużą ilością wody. Tabletki Follixin należy stosować regularnie przez okres minimum trzech tygodni. Najlepsze efekty widoczne są po sześciu miesiącach stosowania. Każde opakowanie zawiera 60 kapsułek, które wystarczają na miesiąc kuracji. Follixin dostępny jest bez recepty.

Follixin działanie

Suplement diety Follixin dzięki swoim naturalnym składnikom działa kompleksowo jednocześnie przeciwdziałając wypadaniu włosów oraz wzmacniając i odżywiając je. Preparat zawiera niezbędne witaminy i minerały, które sprawiają, że włosy stają się wyraźnie gęstsze, mocniejsze i sprężyste.

Dodatkowo Follixin pozytywnie wpływa na cebulki i mieszki włosowe, które dzięki lepszej kondycji pozwalają uniknąć problemu wypadających i słabych włosów. Skład preparatu Follixin został dobrany w taki sposób, ale nie tylko chronić włosy przed wypadaniem, ale również wyraźnie poprawić ich stan.

Follixin przeciwwskazania i skutki uboczne

Przeciwwskazaniem do przyjmowania suplementu diety Follixin jest uczulenie lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy również stosować większej dawki niż zalecana jest do spożycia przez producenta. Follixin powinien być odpowiednio przechowywany i nie można przyjmować go w przypadku upłynięcia terminu przydatności do spożycia.

Suplement diety Follixin należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci a przed jego zastosowaniem trzeba zapoznać się z treścią ulotki, dołączonej do opakowania. Z wyjątkiem wyżej wskazanych, produkt nie ma innych przeciwwskazań i skutków ubocznych.

Follixin – Cena, gdzie kupić produkt

Suplement diety Follixin najlepiej kupić bezpośrednio na stronie producenta, uzyskując przy tym zniżki i gwarancję zwrotu gotówki w przypadku niezadowolenia z preparatu lub zastrzeżeń co do jego skuteczności. Jedno opakowanie Follixin, które wystarcza na miesiąc kuracji, można kupić w cenie 179 zł.

Trzy opakowania suplementu to już koszt jedynie 358 zł. Natomiast decydując się na zakup sześciu opakowań zapłacimy tylko 537 zł. Preparat Follixin bardzo łatwo zamówić dzięki formularzowi dostępnemu na stronie internetowej producenta, gdzie wystarczy wypełnić jedynie dane osobowe, aby otrzymać produkt do walki z łysieniem.

Follixin opinie

Stosowałeś lub stosujesz Follixin? Podziel się z nami swoją opinią i dodaj komentarz na temat produktu poniżej.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *