Fibre select – błonnik witalny na oczyszczanie organizmu

4.8/5 - (23 votes)

Dziś każdemu zależy na tym, aby cieszyć się nienaganną sylwetką i wspaniałym wyglądem. Trudno jest jednak schudnąć, jeśli w naszym ciele na dobre zagościły toksyny i nadmiar tłuszczów. Wszystko to wiąże się z nieprzyjemnymi zjawiskami, na czele z zaparciami i wzdęciami. Na szczęście możemy polecić skuteczny preparat nie tylko na odchudzanie, ale także na uzupełnienie niedoboru błonnika. Ten preparat nazywa się Fibre Select i skutecznie hamuje wzmaganie się apetytu i chęć do jedzenia w każdej wybranej chwili.

Fibre Select działanie

Preparat Fibre Select jest także odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniej ilości glukozy we krwi. Dzięki temu raz i na zawsze można zapomnieć o zjawisku uciążliwego „wilczego głodu”. Usprawnienie procesów trawiennych, przyspieszenie metabolizmu oraz skuteczne odchudzanie – wszystko to dzięki niepozornemu proszkowi.

Błonnik witalny, znajdujący się w składzie preparatu, odpowiada za to, że odblokowane zostają zdolności organizmu do rozbijania i wydalania toksycznych elementów. Oczyszczanie organizmu to nie tylko właściwa dieta. Coraz częściej trzeba wspierać się sprawdzonymi suplementami – a Fibre Select z pewnością do takich należy!

Fibre Select skład

W preparacia Fibre Select znajdziemy między innymi mikronizowany błonnik jabłkowy. Jest on naturalnym składnikiem, który pozyskuje się ze skórek jabłek. Gdy dostaje się do żołądka, pęcznieje i przez to daje uczucie pełności, dzięki któremu nie mamy ochoty podjadać ulubionych smakołyków. Kolejnym składnikiem jest inulina z korzenia cykorii. Odżywiają się nią bakterie jelitowe. Dzięki nim szybko odtwarza się pozytywne środowisko na obszarze całego układu pokarmowego.

Mikronizowany błonnik lniany odpowiada za perystaltykę jelitową, wspiera cały proces wydalniczy. Szybko eliminuje składniki toksyczne, dzięki czemu nie mają one wpływy na zły wygląd oraz pogorszenie samopoczucia. Oligofruktoza z korzenia cykorii jest znanym prebiotykiem, odpowiedzialnym za pobudzenie układu pokarmowego. Okazuje się w praktyce bardzo przydatny dla flory jelitowej.

Łupina nasienna babki jajowatej działa na szereg procesów trawiennych. Dzięki niej eliminować można wszystkie niemal problemy związane z trawieniem. Obniża cukier we krwi. Wpływa na brak skoków glukozy. Guma guar pełni rolę zagęstnika, dającego wrażenie sytości. Ma także rolę ochronną przed podjadaniem. Bardzo korzystna dla procesów związanych z odchudzaniem.

Jak stosować Fibre Select?

Fibre Select ma postać proszku, który rozpuszczamy w wodzie, albo też w dowolnie wybranym napoju. Przyjmowanie go właśnie w formie rozpuszczonej daje najlepsze efekty oraz szybkie następstwa stosowania. Jednocześnie producenci radzą, aby przy stosowaniu Fibre Select zwiększyć przyjmowanie wody o około 250 ml na każdą porcję. Najlepiej jest przyjmować Fibre Select trzy razy w ciągu dnia. Jedna porcja to pół miarki, czyli 5 gram. Rozpuszcza się to wszystko w 150 ml wody. Pijemy od razu po rozpuszczeniu i energicznym wymieszaniu preparatu.

Skutki uboczne lub przeciwwskazania do stosowania.

Stosować ten produkt mogą wszyscy, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie powoduje groźnych skutków ubocznych. Wystarczy stosować go regularnie, zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na ulotkach i opakowaniach. Rzadko kiedy zdarza się tak sprawdzony produkt porządkujący działanie całego systemu pokarmowego.

Fibre Select cena

Fibre Select bez problemu nabyć można na oficjalnej stronie producenta, czyli fibreselect.pl. Do wyboru są aż 3 pakiety produktów. Pakiet podstawowy to jedno opakowanie proszku w cenie 159 złotych. Taka ilość wystarczy nam na miesiąc. Pakiet standard to 3 opakowania Fibre Select, z czego jedno opakowanie gratis. Za to wszystko płacimy 318 złotych i wystarczy nam tego specyfiku na 3 miesiące. Do wyboru jest jeszcze pakiet optymalny. Kupujemy 3 sztuki, a 3 dodatkowe otrzymujemy gratis. Cena – 477 złotych. Jest to zapas na pół roku.

Fibre Select opinie

Eksperci od spraw odżywiania zgodnie twierdzą, że Fibre Select jest traktowany  w oczach wielu osób mających dotychczas spore problemy z odchudzaniem jak prawdziwe wybawienie. Wszystko dzięki temu, że na zajęciach na temat zdrowego odżywiania uświadamia się społeczeństwo, że nieskuteczne odchudzanie jest wynikiem braku eliminowania toksyn za pomocą sprawdzonych środków. Produkt rekomendowany jest coraz częściej wśród dorosłych przedstawicieli różnych grup wiekowych!

Zobacz co na odchudzanie polecają internauci i dietetycy. Sprawdź nasz ranking spalczy tłuszczu! Czy w zestawieniu tym znalazło się miejsce dla fibre select?

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *