Erekton fast skład, działanie, opinie, cena

5/5 - (1 vote)

Erekton fast jest dodatkiem wspomagającym testosteron, który promuje również wyższy poziom libido wśród mężczyzn. Produkt został opracowany przez firmę, która ma ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie męskich osiągów i suplementacji żywności.

Produkt został opracowany z myślą o mężczyźnie, który ma niski poziom testosteronu w celu osiągnięcia wyższego stężenia hormonu w organizmie. Produkt wspiera ogólny stan zdrowia seksualnego i fizycznego poprzez włączenie pewnych składników niezbędnych do regulacji układu odpornościowego i innych ważnych funkcji ciała męskiego.

Chociaż produkty te dostarczają przede wszystkim produktów, które poprawiają fizyczne i seksualne działanie użytkownika, niektóre z ich produktów koncentrują się również na wspieraniu zdrowia mózgu i dostarczaniu całościowego rozwiązania poprawiającego kilka czynników związanych ze zdrowiem.

Producent twierdzi, że Erekton fast zwiększa stężenie testosteronu w ciele mężczyzny i zapewnia u niego znaczne zwiększenie popędu płciowego. Ta kombinacja zapewni zwiększenie jego zdolności seksualnych – w tym erekcję, czas regeneracji aktywności seksualnej i ilość wytrzymałości mężczyzny podczas uprawiania seksu.


UWAGA! Polecamy środek nr 1 na erekcję Eron Plus – wybór naszych czytelników!

  • Podnosi libido oraz eliminuje przyczyny zaburzeń erekcji,.
  • Zapewnia długotrwałą oraz silną erekcję.
  • Poprawia jakość doznań oraz intensywność orgazmów.
  • Ma naturalny skład, co oznacza, że powoduje efektów ubocznych.

ERON PLUS – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


Skład produktu Erekton fast

Erekton Fast to innowacyjna formuła, przeznaczona specjalnie dla mężczyzn, zawiera dużą dawkę L-argininy, między innymi Nitrosigine, opatentowany kompleks, jak również L-cytrulina, koreański żeń-szenia, kwas pantotenowy, cynk i selen. L-Citrulina jest prekursorem argininy, aminokwasu, z którego powstaje tlenek azotu. Szczepienie promuje witalność i dobrą kondycję seksualną, a także pomaga prowokować i poprawiać erekcję.

Cynk pomaga utrzymać prawidłowy poziom testosteronu we krwi. Kwas panototenowy przyczynia się do normalnej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, przy czym jednym z nich jest testosteron. Silikon zawarty w nitrozynozie jest ważnym składnikiem ścian tętnic i przyspiesza działanie L-argininy.

Erekton Fast zawiera następujące stężenia poszczególnych składników:

Chlorowodorek L-argininy, 1951 mg
W tym: L-arginina 1600 mg
L-cytrylina jabłczan, 910 mg
W tym: L-Citrulline 500 mg
Koreański wyciąg z żeń-szenia 100mg
Kwas panototenowy 6 mg
Cynk (z chelatu Albion®) 10 mg
Selen 55 μg

Skład: chlorowodorek bL-argininy, środek wypełniający – celuloza mikrokrystaliczna, jabłczan L-cytruliny, środki powlekające – alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, talk; Koreański wyciąg z żeń-szenia (koreański Panax ginseng), środki przeciwzbrylające – ditlenek krzemu, sole magnezu kwasów tłuszczowych; Bisglikolid cynku (chelat aminokwasowy cynku Albion), selenit sodu, Pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), kolory: E 171, E 133.

Erekton Fast stosowanie

Zalecana dawka dobowa: 4 tabletki ok. 45 minut przed aktywnością seksualną. Tabletki należy popić dużą ilością wody.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki dobowej.

Przeznaczenie: produkt przeznaczony jest dla mężczyzn do utrzymania i poprawy funkcji fizycznych i seksualnych.

Erekton Fast skutki uboczne

W przypadku stosowania tego produktu zgodnie z zaleceniami zawartymi na ulotce informacyjnej, skutki uboczne nie powinny wystąpić. Nie należy przyjmować więcej tabletek niż jest zawarte na opakowaniu. Ponadto mężczyźni stosujący Erekton Fast powinni prowadzić zdrową i zróżnicowaną dietę i przed zażyciem produktu jest niewskazane spożywanie alkoholu.

Nie należy przyjmować Erekton Fast, jeżeli wystąpi reakcja alergiczna na jakikolwiek składnik tego produktu.

W przypadku występowania poważnych chorób serca, nerek lub cukrzycy przed rozpoczęciem przyjmowania Erekton Fast należy skonsultować się z lekarzem.

Erekton Fast cena

Erekton Fast można nabyć w aptekach internetowych z dostawą do domu.

Cena produktu waha się od 22 złotych do 35 złotych za 8 tabletek

Erekton Fast opinie

Poznałem super dziewczynę i chciałem stanąć na wysokości zadania, więc planowałem zakup suplementu, który mi to ułatwi. Trafiłem na tabletki na potencję Erekton Fast, muszę przyznać, że faktycznie mi pomógł, nie tylko byłem sprawny przez całą noc, ale nie czułem zmęczenia. Czasami warto wspomóc się i poczuć się 100% facetem.

Jarek z Gdańska

Mój mąż, od pewnego czasu miał problemy z erekcją, martwiliśmy się tym obydwoje. Tyle się mówi i pisze o lekach pomagających w tych kłopotach, więc postanowiliśmy jeden z nich wypróbować. Niestety pierwsze dwa nie poskutkowały, ale trzeci, czyli Erekton Fast zadziałał. Od tego czasu razem z tym produktem nasze życie seksualne znowu jest świetne. Warto!.

Kasia z Wałbrzycha

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *