Detosil – opinie, działanie – recenzja produktu

3.3/5 - (18 votes)

Detosil został stworzony z myślą o osobach, którym zależy na pozbyciu się szkodliwych substancji toksycznych z organizmu. Produkt przede wszystkich charakteryzuje się działaniem oczyszczającym, neutralizującym wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się organizmu a także poprawia odporność poprzez wspomaganie funkcjonowania układu immunologicznego.

detosilDetosil jest swoistą naturalną barierą pomiędzy organizmem a zanieczyszczeniami atmosferycznymi i stresem oksydacyjnym, wywołującym spustoszenie w ludzkim organizmie.

Codziennie wystawiamy się na działanie szkodliwych substancji i toksyn zawartych nie tylko w wdychanym powietrzu ale także w pożywieniu, które dostarczamy organizmowi każdego dnia. Jak skutecznie pozbyć się zbędnych i niszczących dla nas toksyn? Odpowiedzią na problem wydaje się być Detosil. Przyjrzyjmy się szczegółowo co takiego w sobie zawiera ten preparat.

Detosil- skład produktu

Detosil cechuje się wyłącznie w pełni naturalnym składem, dzięki czemu jest w całkowicie bezpieczny i nie stanowi zagrożenia dla organizmu. Produkt napakowany jest dużą ilością składników aktywnych, które uzupełniają się w swoim działaniu. W składzie Detosilu znajdziemy:

ostropest - detosilostropest – jest doskonale znany ze swoich właściwości detoksykujących i odtruwających a także skutecznie zmniejsza skutki uboczne spowodowane przyjmowaniem innych preparatów; ostropest skutecznie wspomaga i indukuje wytwarzanie soków trawiennych, dzięki czemu usprawnia procesy trawienia i przyspiesza metabolizm; wykazuje również działanie kojące na śluzówkę przewodu pokarmowego a także posiada właściwości przeciwzapalne oraz regenerujące komórki wątroby;

zielona herbata - detosilwyciąg z zielonej herbaty – najczęściej można ją spotkać w suplementach diety mających wspomagać proces odchudzania, jej zadaniem jest zamiana zbędnej tkanki tłuszczowej na dodatkową energię, która powinna być przeznaczona na odtruwanie komórek organizmu, zielona herbata skutecznie usprawnia naturalne procesy neutralizacji toksyn;

jagody acai - detosiljagody Acai – bardzo cenne owoce o ciekawym fioletowym kolorze, zaliczają się do jednych z najsilniej działających antyoksydantów zwalczających wolne rodniki a także przeciwdziałające procesom starzenia; jagody Acai są niezwykle bogate w niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu witaminy a także dobrze zrównoważone kwasy Omega 3, 6 i 9; wyciąg z jagód Acai jest ważnym składnikiem pomagającym organizmowi w pozbyciu się toksyn;

korzeń lukrecji - detosil korzeń lukrecji – posiada duże właściwości neutralizujące nagromadzone toksyny oraz charakteryzuje się silnym działaniem przeciwzapalnym, skutecznie wspomaga procesy związane z trawieniem i usprawnia metabolizm; wyciąg z korzenia lukrecji w skuteczny sposób pomaga wchłanialność substancji odżywczych.

Szczegółowy skład podany jest w załączonej ulotce. Połączenie niebanalnych składników aktywnych w rzeczywisty sposób może przyczynić się do lepszego funkcjonowania organizmu i samopoczucia.

Detosil – zalecane stosowanie produktu

Preparat Detosil występuje w formie kapsułek. W opakowaniu znajdziemy 15 kapsułek o wadze 520 mg. Producentem tego suplementu diety jest firma RevitaPharm. Kapsułki produkowane są w Unii Europejskiej.

W celu osiągnięcia satysfakcjonujących efektów suplementacji Detosilu zaleca się stosowanie 1 kapsułki dzienne najlepiej tuż po spożyciu śniadania. Nie przekraczać dziennej zalecanej dawki.

Przed zastosowaniem warto zapoznać się z informacjami zawartymi w dołączonej ulotce a także w razie pojawiających się wątpliwości skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą.

Mimo niezwykle naturalnego składu, produkt może zawierać alergeny.

Detosil – działanie produktu

Naturalne składniki aktywne zawarte w Detosilu mają za zadanie usprawnić procesy neutralizujące nagromadzone toksyny. Dzięki czemu organizm w znacznie efektywniejszy sposób może pozbyć się negatywnych i szkodliwych substancji chemicznych a także metabolitów pasożytów.

Zawarty ekstrakt z korzenia lukrecji działa protekcyjnie. Tworzy delikatną powłokę ochronną na całej długości jelit oraz na ściankach żołądka. Regularna suplementacja Detosilu w znaczący sposób usprawnia procesy trawienia oraz chroni przewód pokarmowy, który staje się mniej podatny na różne patogeny.

Zawarte w wyciągu z zielonej herbaty polifenole, przyczyniają się do przemiany zbędnej tkanki tłuszczowej w dodatkową dla organizmu energię. Dodatkowym działaniem jest także intensyfikacja procesów metabolicznych tłuszczy, dzięki czemu preparat przeciwdziała odkładaniu się komórek tłuszczowych w organizmie.

detoks

Dzięki stosowaniu Detosilu możemy uzyskać:

– odzyskanie sił witalnych,

– poprawa działania układu immunologicznego,

– poprawę samopoczucia,

– regulację masy ciała,

– zmniejszenie ryzyka chorób przewodu pokarmowego,

– zmniejszenie ryzyka występowania chorób nowotworowych,

– łatwiejsze zasypianie i lepsza jakość snu,

– znaczną poprawę wyglądu, paznokci, skóry oraz włosów.

Detosil – przeciwwskazania, możliwe skutki uboczne

Przy regularnym śledzeniu stanu zdrowia oraz samopoczucia osób regularnie przyjmujących Detosil jak do tej pory nie odnotowano żadnych groźnych dla zdrowia i życia skutków ubocznych. Zaleca się jednak konsultację medyczną lub farmaceutyczną, gdyż preparat może zawierać składniki uczulające dla pewnej grupy osób.

Preparat zaleca się przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci oraz w temperaturze nieprzekraczającej 30 stopni C.

Szczegółowe zasady suplementacji oraz rekomendowany sposób przechowywania, zawarte są w ulotce załączonej do opakowania.

Detosil opinie

Przeszukując fora internetowe nie znaleźliśmy wzmianek ani opinii na temat preparatu detosil. Na allegro wprowadzono oceny produktu, dlatego posiłkowaliśmy się tym źródłem. Tam produkt ma większość dobrych ocen, chociaż nie brakuje także ocen negatywnych i wypowiedzi, że produkt nie działa.

Brak dyskusji na forach internetowych może świadczyń o tym, że detosil nie jest zbyt popularny na naszym rynku.

Stosowałeś lub stosujesz produkt? Podziel się z nami swoją opinią na jego temat. Dodaj komentarz poniżej artykułu korzystając z formularza.

Detosil – cena, gdzie można kupić produkt

Detosil nie jest jeszcze zbyt popularnym suplementem diety. Jednym z powodów jest stosunkowo wysoka cena suplementu diety, gdyż jego cena wynosi 137 zł za opakowanie zawierające 15 kapsułek. Miesięczna cena kuracji jest więc dwukrotnie większa.

Produkt jest dostępny bez recepty, jednak na próżno szukać go w popularnych aptekach. Rekomenduje się zamówienie kapsułek bezpośrednio ze strony producenta, aby mieć 100% pewność wiarygodności i bezpieczeństwa.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Opinia na temat “Detosil – opinie, działanie – recenzja produktu

  • 3 lipca, 2019 at 5:34 am
    Permalink

    Pomyślałem kupie i spróbuję . Może faktycznie zadziała. Nic bardziej mylnego. Pieniądze wywalone w błoto a „pseudo preparat” to placebo nie poprawiające zupełnie nic. Nie odczułem ani lepszego samopoczucia, ani zmiany wagi, ani jakichkolwiek oznak oczyszczenia czegokolwiek.
    To kolejne naciąganie ludzi jakich w tej „pseudo farmacji” sporo. To zestaw ziółek które można kupić w podobnej konfiguracji ale duuużo taniej . Zapomnijcie również o zwrocie w przypadku gdybyście nie byli zadowoleni z preparatu. To tylko chwyt i formułka marketingowa. Kasa nie do odzyskania. Dałeś się nabić w butelkę , kupiłeś to teraz nie pisz o zwrot. Nie popełniajcie mojego błędu i do mnie podobnych. Nie kupujcie , lepiej wydać na weekendowy wyjazd , obiad lub inne przyjemności..

    Skomentuj tę opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *