Czy Simplic działa?

5/5 - (2 votes)

Simplic – według producenta sojusznik w walce o wymarzoną sylwetkę, czy tak jest na pewno?

Simplic to doskonały produkt dla każdej osoby, która dba o dietę, a jeszcze nie osiągnęła satysfakcjonujących rezultatów. Jest to bardzo sycąca przekąska dostępna w formie koktajlu o różnych smakach. Simplic to idealne rozwiązanie, jeśli zbyt często podjadamy niezdrowe rzeczy między posiłkami lub spożywamy za dużą liczbę kalorii każdego dnia. Ten wysokobiałkowy, gęsty koktajl zaspokaja głód, a równocześnie ma działanie odchudzające.

Simplic – odpowiedni skład  i zauważalne rezultaty

Simplic posiada bardzo dobrze dobrane oraz bezpieczne składniki. Koktajle naprawdę pomagają w osiągnięciu satysfakcjonujących efektów dzięki:

  • dużej ilości białka, które jest niezbędne w budowaniu masy mięśniowej
  • sproszkowanej opuncji figowej, która przyspiesza metabolizm tłuszczów
  • naturalnemu błonnikowi, który reguluje procesy trawienie i wspomaga utrzymanie prawidłowej wagi
  • witaminom z grupy B, które regulują procesy metaboliczne

Tak dobrze zbilansowana dawka składników przyspiesza utratę zbędnych kilogramów oraz pomaga w utrzymaniu wymarzonej sylwetki. Koniec z nagłym uczuciem głodu, które psuje dotychczas osiągnięte rezultaty. Ponadto, jest to idealne rozwiązanie dla zabieganych osób, które nie mają możliwości przygotowywania zdrowych posiłków oraz przekąsek każdego dnia.

Simplic – bezproblemowe rozwiązanie w przystępnej cenie

Saszetki Simplic są dostępne w wielu sklepach oraz aptekach w cenie około 25zł za 1 opakowanie, które zawiera 10 saszetek. Producent oferuje 3 smaki:

  • truskawkowy
  • waniliowo-śmietankowy
  • ciasteczkowy

Przygotowanie koktajlu zajmuje dosłownie chwilę. Wystarczy wsypać zawartość 1 saszetki do butelki lub shakera i potrząsać pojemnikiem przez około 30 sekund. Dobre rozpuszczenie składników oznacza, że koktajl jest gotowy do spożycia. Całą porcję należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Simplic zmniejsza apetyt, przyspiesza metabolizm i poprawia samopoczucie. Jedna saszetka to tylko 106 kalorii, więc do stracenia są tylko zbędne kilogramy.

Wady koktajlu simplic

Największą wadą stosowania koktajlu simplic jest to, że efekty nie są aż tak spektakularne jak obiecuje nam producent. W związku z tym dosyć drogi koktajl, bo przy stosowaniu 3 saszetek dziennie mamy miesięcznie 450 zł do wydania, tak czy inaczej pozostajemy z naszymi zbędnymi kilogramami. Na rynku mamy obecnie skuteczne tabletki na odchudzanie, które pozwalają nam zrzucić więcej kilogramów bez skutków ubocznych i bez efektu jojo.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *