Cupido Max opinie, skład, działanie, cena

4.4/5 - (30 votes)

Cupido Max to suplement diety przeznaczony dla mężczyzn zmagających się z problemami z wystąpieniem erekcji oraz jej utrzymaniem. W naturalny sposób wpływa na libido oraz sprawność seksualną mężczyzn, potęgując doznania i sprawiając, że stosunki są dłuższe. Preparat ma za zadanie wzmocnić erekcję, w celu wywołania wzwodu konieczna jest odpowiednia stymulacja seksualna.

Zobacz też nasze porównanie składu i skuteczności popularnych tabletek na odchudzanie, przejdź do wpisu:

Cupido Max działanie

Produkt dzięki wysokiej zawartości substancji czynnych ma działanie pobudzające sprawność seksualną mężczyzn. Kompozycja naturalnych składników wpływa na zwiększoną produkcję testosteronu co przekłada się na wzrost libido. Zażywając kapsułkę do godziny przed stosunkiem mężczyzna otrzyma gwarancję udanego stosunku.

Suplement diety nie wywołuje samoczynnie wzwodu. W celu osiągnięcia erekcji konieczna jest odpowiednia stymulacja seksualna.


Uwaga! Przedstawiamy środek, który pomoże Ci odzyskać wysokie libido – Eron Plus.

  • Podnosi libido oraz pozwala wyeliminować problemy z erekcją,
  • Zapewnia długotrwały i silny wzwód,
  • Pozwala kochać się dłużej i częściej,
  • Gwarantuje niezapomniane orgazmy,
  • Ma naturalny skład i nie powoduje efektów ubocznych.

ERON PLUS – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


Cupido Max skład

1 kapsułka 300 mg Cupido Max odpowiadająca dziennej dawce suplementu zawiera:

Tribulus Terrestris 90 mg – silny, chiński afrodyzjak wspomagający erekcję i wzmacniający wrażliwość na doznania,
Muira Puama 80 mg – wyciąg pozyskiwany z krzewów amazońskich zwiększa libido,
Korzeń Żeń – Szenia 25 mg  – od lat ceniony za skuteczne działanie w walce z zaburzeniami erekcji,
Proteiny 5 mg – niezbędne dla zapewnienia odpowiedniej kondycji,
Fruktoza 5 mg – niezbędna dla zapewnienia odpowiedniej dawki energii przed stosunkiem,
Wyciąg z czosnku 90 mg – wspomaga układ krążeniowy, sprawiając, że erekcja utrzymuje się znacznie dłużej,
Witamina E 5 mg – zmniejszając stres oksydacyjny sprawia, że naczynia krwionośne są mocniejsze,

Cupido Max stosowanie

Suplement diety Cupido Max należy stosować zgodnie z zaleceniami wskazanymi na ulotce. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów zaleca się przyjęcie jednej tabletki na godzinę przed planowanym stosunkiem, popijając niewielką ilością wody. Suplement diety może być stosowany zarówno w trakcie posiłku, jak i niezależnie od niego.

Nie zaleca się łączenia produktu z alkoholem.

Cupido Max nie stanowi skutecznego zamiennika zróżnicowanej diety.

Cupido Max skutki uboczne

Suplement diety Cupido Max jest produktem całkowicie naturalnym dlatego nie powoduje nadmiernych działań niepożądanych. Podczas prowadzonych badań nad skutecznością i bezpieczeństwem suplementu diety odnotowano następujące działania niepożądane:

  • zaczerwienienia twarzy,
  • suchość w ustach,
  • nudności,
  • zawroty głowy,

Wskazane skutki uboczne mogą być wynikiem reakcji alergicznej. Dla całkowitego wykluczenia ryzyka ich wystąpienia zaleca się przed rozpoczęciem kuracji zasięgnąć porady alergologa.

Przeciwwskazania do stosowania

Nie należy stosować suplementu diety Cupido Max w przypadku nadwrażliwości na substancje czynne zawarte w produkcie.

Ze względu na działanie pobudzające ciśnienie krwi nie zaleca się stosowania suplementu u osób cierpiących na schorzenia układu krwionośnego, a także u których w przeszłości wystąpił zawał serca bądź udar. Zawarte w Cupido Max substancje aktywne mogą znacząco podnieść ciśnienie krwi.

Suplement diety nie jest przeznaczony dla kobiet i dzieci. Nie powinni go stosować również mężczyźni, którzy nie ukończyli 18 roku życia.

Cupido Max cena

Obecnie suplement diety został wycofany ze sprzedaży, Producent zapewnia, iż działania te są jedynie chwilowe. Szacowana cena jednego opakowania (3 tabletki) wynosi od 100 do 120 zł w zależności od marży nałożonej przez placówkę.

Cupido Max opinie

Suplement diety Cupido Max spotkał się z wysokim uznaniem ze strony dotychczasowych użytkowników. W sieci możemy spotkać liczne pozytywne opinie na temat produktu, chociaż zdarzają się też negatywne wypowiedzi.

„Cupido Max odmienił moje życie. Od dłuższego czasu zmagałem się z problemami z potencją. Erekcja nie utrzymywała się przez co seks kończył się znacznie szybciej niż powinien. Teraz w końcu mogę działać bez ograniczeń i znów cieszyć się udanym współżyciem”.

„Od kiedy mój mąż zaczął stosować tabletki cupido, stał się znacznie lepszym kochankiem. Nie muszę już godzinami namawiać go na seks, sam chętnie bierze inicjatywę, a nasze igraszki są naprawdę gorące”.

„Produkt znalazłem w internecie i to co obiecywał producent mi się po prostu spodobało. Zacząłem stosować tabletki i na początku nie było żadnych efektów. Powiedziałem sobie, że pewnie trzeba korzystać z tego dłużej, kupiłem kolejne opakowanie i dalej stosowałem. Po 3 miesiącach i braku efektów odstawiłem produkt. Nie polecam.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *