Cellinea na cellulit, opinie, skład, cena

Rate this post

Cellinea jest opracowanym suplementem, który skutecznie eliminuje cellulit, a także poprawia witalność skóry. Unikalne składniki suplementu na stałe uwalniają ciało od cellulitu i pozwalają poczuć gładkość skóry jeszcze raz. Kobiety, które próbowały Cellinea nie muszą już martwić się o jakiekolwiek działania niepożądane, a ponadto produkt zapobiega tworzeniu się cellulitu.

Cellulit (adiposis edematosa) jest stanem skóry spowodowanym przez komórki tłuszczowe i tkankę łączną, która utrzymuje adipocyty (komórki tłuszczowe) w miejscu.

Cellinea nie jest produktem kosmetycznym. Jest to naukowo udowodnione leczenie przyczyn cellulitu u kobiet. Dzięki wyważeniu szkodliwych czynników w komórkach tłuszczowych i zwiększaniu elastyczności „punktów ścinających”, w których komórki tłuszczowe stykają się z tkanką łączną, produkt eliminuje cellulit na poziomie komórkowym. Poprawa zdrowia skóry i uzyskanie gładszego, łagodniejszego, piękniejszego wyglądu powierzchni naskórka. Z Cellinea można wreszcie pokazać swoje wewnętrzne piękno światu zewnętrznemu.

W przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych i szkodliwych farmaceutyków, produkt jest starannie zaprojektowanym, bezpiecznym i skutecznym produktem. Sekret jest w proporcji składników i określonej kombinacji, która została klinicznie testowana i udowodniła, że eliminuje cellulit.

Skład produktu Cellinea

Składniki aktywne:

Wyciąg z winogron 95% PAC, wyciąg z skrzypu (Equisetum arvense) 19% kwas krzemowy, wyciąg z pokrzywy (Urtica dioica) 1%, zielona herbata 4: 1 suchy ekstrakt z wodorostów 5: 1. L-karnityna, olej sojowy, kwas linolowy CLA.
Dodatkowe substancje: celuloza mikrokrystaliczna E460, krzemionka koloidalna E551, stearynian magnezu E470b.

Jak stosować produkt Cellinea?

Cellinea jest suplementem diety przeznaczonym do stosowania przez kobiety, które nie mają problemów zdrowotnych i są zainteresowane eliminowaniem cellulitu.

Zalecana dawka dobowa to 1 kapsułka pobrana dwa razy na dobę.

Większość kobiet zauważa znaczące wyniki w ciągu niespełna ośmiu tygodni od rozpoczęcia stosowania tabletek. W wielu przypadkach podczas badań klinicznych kobiety zauważyły wizualne korzyści w ciągu pierwszych 5 dni!

Skutki uboczne lub przeciwwskazania do stosowania Cellinea

Kobiety, które stosowały produkt w zaproponowany sposób, nie doświadczyły absolutnie żadnych efektów ubocznych w trakcie całego cyklu, a także donoszą o znacznej redukcji cellulitu! Jedynie kobity w ciąży, karmiące matki oraz dzieci nie powinni stosować tego suplementu.

Cena i gdzie kupić Cellinea

Suplement diety na redukcję cellulitu można kupić na stronie internetowej producenta, na Allegro oraz innych stronach firm, które zajmują się rozprowadzaniem tego produktu.

Ceny za suplement mogą się różnić, zaczynają się od 139 złotych za kurację miesięczną, czyli 60 tabletek.

Na stronie producenta można zakupić suplement w zestawach:

Miesięczna kuracja – 1 opakowanie Cellinea – 229 złotych

229 zł za 1 miesiąc kuracji – czyli jedno opakowanie

459 zł za 3 miesięczną kurację – 3 opakowania

687 zł za 6 miesięczną kurację – 6 opakowań

Cellinea opinie

Miałam cellulit, ale dzięki Cellinea pozbywam się go w dosyć szybkim tempie. Suplement ten przyjmuję po śniadaniu 1 tabletkę, a kolejną 30 minut przed aktywnością fizyczną i po 3 tygodniach zobaczyłam wyniki! Po 8 nie miałam prawie cellulitu! Zgadza się ten suplement zdziałał cuda, moja samoocena znacznie wzrosła. Nadchodzi lato i wreszcie będę założyć nowy strój kąpielowy.

Wiola Malbork

Moja córka rzeczywiście zapytała mnie o to, co się dzieje z moimi nogami. To było naprawdę żenujące, ponieważ każdy chce, aby ciało zawsze wyglądało najlepiej. Chciałam, aby córka uwierzyła, że zawsze będę piękna, nawet wtedy, kiedy stanę się starsza. Odkrycie Cellinea nie tylko przywróciła moją skórę, ale także przyczyniło się do przywrócenia wiary mojej córki, że jej mama jest piękna! Nie mam cellulitu, moja skóra jest gładka, mimo, że mam 55 lat.

Sabina Augustów

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *