Bustural krem na powiększanie biustu. Opinie, cena, gdzie kupić?

4/5 - (4 votes)

Bustural należy do grupy kremów odpowiedzialnych za powiększenie oraz ujędrnienie piersi. Jego obecność na rynku datuje się od niedawna, jednak coraz więcej kobiet się do niego przekonuje. Krem ten okazuje się szczególnym ratunkiem dla kobiet, które po procesie odchudzania narzekają, że wraz z utratą tłuszczu znacznie zmniejszyły się też piersi.

Skuteczność kremu Bustural leży w połączeniu składników charakterystycznych nie tylko dla preparatów przeznaczonych do regularnego wcierania, ale także dla tabletek, charakteryzujących się bardziej rozbudowanym składem oraz większą skutecznością od preparatów do użytku zewnętrznego. Tutaj mamy więc do czynienia i z działaniem zewnętrznym, i wewnętrznym. Nie można się więc dziwić, dlaczego Bustural jest tak skuteczny!


UWAGA! Polecamy najlepszy sposób na powiększanie piersi – ProBreast Plus!

  • Innowacyjny zestaw składający się z kremu oraz kapsułek.
  • Pozwala powiększyć biust nawet o 2 rozmiary!
  • Ujędrnia, uelastycznia oraz podnosi biust.
  • Całkowicie naturalna formuła.
  • Nie wywołuje skutków ubocznych.

PROBREAST PLUS – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


Skład produktu bustural

Jedno opakowanie kremu Bustural zawiera 75 ml specyfiku. Krem w założeniu składa się z dwóch elementów – olejku pomarańczowego oraz olejku z pestek winogron. Pierwszy olejek pozyskuje się ze skórek słodkich i gorzkich pomarańczy. Dzięki nim skóra piersi jest odpowiednio ujędrniona i ładnie prezentuje się w promieniach dziennego słońca. Ma silne funkcja uelastyczniające.

Olejki z pestek winogron wspaniale nawilżają. Dotychczas znane było głównie ich kuchenne przeznaczenie. W kremie znajdziemy także mnóstwo witamin, substancje powodujące efektywniejsze wytwarzanie kolagenu przez tkanki skóry, a także ekstrakty sojowe, chmielowe, kminkowe, koprowe i cały szereg witamin na czele z witaminą B6 i E.

Jak stosować produkt?

Już niewielka ilość kremu wystarczy, by odmienić wygląd i kondycję kobiecych piersi, tak bardzo wrażliwych na czynniki zewnętrzne oraz przemianę materii całego organizmu. Krem na ujędrnianie piersi Bustural poleca się stosować z reguły wieczorami, najlepiej po przebytej kąpieli.

Kremujemy zawsze osuszone i pozbawione wilgoci piersi. Niewielką ilość kremu wystarczy nanieść na dłonie, rozetrzeć i masować regularnie piersi w każdym rejonie. Masaż powinien trwać przynajmniej 20 minut.  Krem w skórę piersi wchłania się szybko, a połączenie nanoszenia kremu z masażem jak najbardziej odżywczo wpływa na piersi, działa pozytywnie na krążenie.

Skutki uboczne lub przeciwwskazania do stosowania

Poleca się ten krem wszystkim Paniom walczącym z kompleksem zbyt małego biustu. Odradza się ten krem wszystkim, którzy zmagają się na uczulenia na niektóre ze składników znajdujących się w kremie. Jeśli tylko zauważymy niewielkie zmiany alergiczne na biuście, lepiej zaprzestać stosowanie specyfiku.

W większości przypadków, na podstawie przeprowadzanych przez specjalistów  testów, można wywnioskować, że krem jest w pełni bezpieczny.

Cena i gdzie kupić produkt?

Busturalu nie można kupić standardowo w aptece. Zamawia się ten krem jedynie na stronie producenta. Dzięki temu, że kupuje się go bezpośrednio od producenta – ma się 100% pewności, że do naszych rąk trafia produkt w pełni oryginalny i bezpieczny.

Aktualnie cena za jedno opakowanie specyfiku wynosi około 140 złotych. Warto wspomnieć, że ta cena jest zobrazowaniem promocji, i to prawie o 50%, bo do niedawna krem kosztował ponad 270 złotych. I jak tu się nie skusić? Wchodząc na portale internetowe typu allegro.pl – kupujemy kremy na własną odpowiedzialność! Nie od dziś wiadomo, że czyha tam mnóstwo podróbek, także pod nazwą Bustural. Pamiętajmy! Oryginalny krem Bustural – jedynie na oficjalnej stronie producenta!

Opinie na temat Busturalu

Zdania są podzielone. Część Pań, która regularnie stosowała krem Bustural twierdzi, że w temacie ujędrnienia skóry piersi specyfik działa bez zarzutu, ale jeśli chodzi o samo powiększenie – jest ono trudne do zauważenia. Inne z kolei twierdzą, że obie funkcje jak najbardziej sprawdziły się w praktyce i każdy efekt jest jak najbardziej widoczny.

Wniosek z tego taki, że najlepiej samodzielnie wypróbować jest ten krem, by na własne oczy ocenić, jakie są rezultaty kuracji. Opinie na forach internetowych dotyczących zdrowia i kobiecych dolegliwości traktować można jedynie jako wskazówkę.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *