Berrator – opinie, efekty stosowania – recenzja produktu

3/5 - (2 votes)

Berrator to stosunkowo nowy suplement diety, według producenta – stworzony z unikalnej mieszanki składników, które wspomagają odchudzanie i pozwalają utrwalić osiągnięte już efekty. Wszelkie składniki wchodzące w skład produktu Berrator, są użyte w dawkach całkowicie bezpiecznych dla zdrowia, a nawet wpływają na jego polepszenie. Dzięki suplementowi można między innymi usprawnić pracę układu oddechowego czy pokarmowego. Suplement diety w sposób pośredni oddziałuje także na nasz wygląd zewnętrzny, wpływają na poprawę stanu włosów i skóry. Jednak najważniejszym celem produktu jest pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów.Według producenta

Berrator umożliwia pozbycie się nawet do 7 kilogramów w ciągu miesiąca przy równoczesnym zastosowaniu umiarkowanej diety i umiarkowanym wysiłku fizycznym. Aby osiągnąć zamierzone efekty, nie trzeba więc stosować szkodliwych dla zdrowia głodówek czy męczyć się codzienne na siłowni.

Berrator został stworzony przez firmę, mającą spore oświadczenie na rynku suplementów odchudzających. Producent wyeliminował wszystkie błędy, jakie pojawiały się w innych suplementach i wyprodukował silnie działający i jednocześnie bezpieczny dla zdrowia preparat.

Sprawdźmy czy rzeczywiście warto stosować ten produkt!

Berrator skład

berrator1W jednej kapsułce produktu Berrator znajduje się:

 • 100 mg ekstraktu z łodygi oraz korzenia dziwidła
 • 100 mg ekstraktu z liści ostrokrzewu paragwajskiego
 • 50 mg ekstraktu z nasion gorzkiej pomarańczy
 • 20 mg ekstraktu z kłącza ostryżu długiego
 • 30 mg ekstraktu z owoców pieprzu cayenne
 • 5 mg cynku
 • 30 mg zmikronizowanej frakcji flawanoidów cytrusowych
 • 10 mg ekstraktu z owoców liściokwiatu garbnikowego
 • 10 mg ekstraktu z korzenia hortensji krzewiastej
 • 10 mg ekstraktu z kory wierzby białej
 • 10,53 mg ekstraktu z owoców czarnego pieprzu
 • 20 µg chromu
 • 0,7 mg witaminy B6

Stosowanie produktu

Chcąc uzyskać jak najlepsze efekty przyjmowania produktu, należy stosować go we właściwy sposób, który umożliwia właściwy przebieg wszystkich procesów wywołanych przez spożycie znajdujących się w tabletce składników. Uzyskanie zamierzonych wyników jest jak najbardziej możliwe, jeśli tylko osoba stosująca suplement będzie postępowała w sposób wyznaczony przez producenta.

Przyjmowanie zaniżonych porcji albo zbyt rzadkie przyjmowanie suplementu będzie skutkowało mniejszą siłą działania składników aktywnych, efekty wówczas nie będą zadowalające. Stosowanie 3 kapsułek w zupełności wystarcza, aby uzyskać większość efektów. Przyjmowanie wyższych dawek zapewni jedynie marginalny wzrost skuteczności produktu Berrator.

Producent rekomenduje przyjmowanie od 1 do 3 kapsułek dziennie. Suplement można przyjmować przez długi czas. Osoby, które wcześniej nigdy nie stosowały tego typu suplementów, powinny zacząć suplementację od tak zwanej fazy adaptacyjnej.

W pierwszych dniach wówczas powinny przyjmować jedną kapsułkę suplementu, dzięki czemu organizm przyzwyczai się do intensywniejszego wykorzystywania tłuszczu jako głównego źródła energii. Po czym można przejść do dawki 2 kapsułek na dzień, a zakończyć na przyjmowaniu docelowych 3 kapsułek, które należy już przyjmować aż do zakończenia całego procesu odchudzania z suplementem Berrator.

Działanie produktu

Berrator posiada wieloelementowy skład, przez co jego działanie różnokierunkowe. Najważniejsze działania preparatu to:

 • przyspieszenie przemiany materii
 • regulowanie gospodarki wodnej w organizmie
 • długo utrzymujące się poczucie sytości po posiłku
 • zapobieganie nagłym skokom cukru we krwi
 • hamowanie zbytniego apetytu, również na słodycze
 • pobudzenie procesu spalania tkanki tłuszczowej

Suplement chroni organizm przed odkładaniem się tkanki tłuszczowej i wspiera organizm do spalania odłożonego już tłuszczu. Pomaga także w usuwaniu znajdującej się pod skórą wody, która także wpływa na wzrost masy ciała.

Ekstrakt z łodygi oraz korzenia dziwidła

Korzystnie wpływa na gospodarkę węglowodanową, zmniejsza poczucie głodu, które często dokucza osobom z nadwagą, przez co jest przyczyną nadmiernie spożywanych ilości kalorii.

Ostrokrzew paragwajski

Zwiększa metabolizm i pobudza go do działania. Najważniejszą substancją czynną ostrokrzewu jest mateina, czyli jedna z postaci kofeiny. Pozostałe substancje aktywne ostrokrzewu paragwajskiego to: katechina, teobromina, polifenole. Wyciąg z yerba mate świetnie usprawnia sam proces przemiany materii, pobudza metabolizm tłuszczów oraz wpływa na ograniczenie poczucia głodu, oraz ułatwia kontrolę wagi.

Składnik ten poprawia krążenie krwi, organizm staje się pobudzony i ożywiony. Zmniejsza się uczucie zmęczenia, a podnosi poziom siły i energii. Wpływa to bezpośrednio na zwiększenie aktywności fizycznej, a co za tym idzie na uzyskiwanie lepszych efektów. Ostrokrzew paragwajski działa także moczopędnie, co wpływa na usuwanie wody z organizmu i szybszego pozbywania się zalegających toksyn.

Przeciwwskazania

Jedyne znane przeciwwskazania co do stosowania preparatu to: ciąża i okres karmienia piersią.

Skutku uboczne

Suplement Berrator nie wywołuje działań niepożądanych, gdyż ma w składzie jedynie bezpieczne dla zdrowia substancje. Suplement polecany jest przez sportowców, dietetyków i trenerów, więc oczywiście na próżno w nim szukać niekorzystnie działających dla zdrowia substancji, które wpływałyby źle na układ sercowo-naczyniowy, gospodarkę hormonalną czy samopoczucie. Stosując kapsułki Berrator w zalecanych przez producenta dawkach nie musimy martwić się o żadne skutki uboczne, takie jak: bezsenność, wahania nastroju, skoki ciśnienia, zawroty i bóle głowy, ponieważ takie w ogóle nie występują.

Cena produktu Berrator

Berrator należy do jednych z bardziej znanych spalaczy tłuszczu, jakie znajdują się w sprzedaży. Jego zaletą jest przed wszystkim to, iż w przeciwieństwie do innych tego typu suplementów, Berrator ma w składzie jedynie naturalne składniki, dzięki czemu przy stosowaniu tego suplementu nie spotkamy się z efektami ubocznymi.

Cena Berratoru wynosi około 169 złotych za opakowanie, w którym znajduje się 90 kapsułek. Według producenta już po jednej kuracji można oczekiwać zadowalających efektów. Produkt najlepiej zakupić od strony producenta.

Berrator opinie

Przeszukaliśmy fora internetowe i poniżej prezentujemy wypowiedzi użytkowników. Komentarze pochodzą z moderowanych forów internetowych.

Opinie negatywne:

Opinia 1:

Berrator opinie forum 1

Opinia 2:

Berrator opinie forum 2

Opinia 3

Berrator opinie forum 3

Jak widać wiele osób, które zamówiły produkt nie jest zadowolonych z jego stosowania i przeważnie komentarze skupiają się na braku efektów stosowania produktu.

Opinie pozytywne

Zdarzają się także opinie pozytywne, niestety większość z nich jest raczej mało rzetelnych, podejrzewamy, że to jedynie wpisy reklamowe. Poniżej zamieszamy jeden z nich:

Berrator opinie forum 4

Podsumowanie recenzji

Jak widać komentarze na forach internetowych są dosyć surowe dla tabletek Berrator. Skład jest naturalny, ale dawki nie gwarantują tak wysokich efektów jak obiecuje producent. Pamiętajmy, że najlepsze efekty odchudzania można uzyskać łącząc dietę, aktywność fizyczną i suplementację. Nie ma złotej tabletki, która zrobi wszystko za nas!

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *