B-shape – opinie, efekty stosowania, recenzja produktu

4.7/5 - (4 votes)

B-shape jest suplementem diety, skierowanym do osób, które chcą zredukować swoją masę ciała. Głównym składnikiem, który odpowiada za zmniejszenie uczucia głodu jest ekstrakt z fasoli – formuła beanblock. Dzięki temu przez dłuższy czas możemy cieszyć się uczuciem sytości, nie sięgając po przekąski czy nadprogramowe kalorie, co finalnie przełoży się na poprawę nie tylko naszej wagi oraz całokształtu naszej sylwetki, ale także korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie poprzez podniesienie naszej pewności siebie.

Skład B-shape:

O korzystnym wpływie fasoli na funkcjonowanie naszego organizmu wiemy od dawna – jest to składnik roślinnego pochodzenia, który jest na tyle bogaty w białko, że wegetarianie oraz weganie od lat skutecznie zastępują nim spożywanie produktów zwierzęcego podchodzenia.

Dzięki temu fasola sama w sobie powoduje uczucie sytości oraz zaspokaja nasze zapotrzebowanie na białko. B-shape, suplement diety pochodzenia w swoim składzie obok fasoli posiada takie składniki jak chrom – pierwiastek, który wspomaga proces spalania tkanki tłuszczowej oraz pomaga obniżyć poziomu cholesterolu LDL we krwi.

b-shape skład

Dodatkowo dzięki stosowaniu chromu możemy cieszyć się zachowaniem odpowiedniego stężenia glukozy we krwi, co w praktyce przekłada się na to, że nie mamy niekontrolowanych zachcianek na słodkie przekąski, przez co łatwiej nam jest trzymać się założeń diety.

Pieprz cayenne zawarty w suplemencie dzięki obecności w nim kapsaicyny przyspiesza naszą przemianę materii, tym samym przyspieszając proces redukcji tkanki tłuszczowej.

Natomiast zawarcie w suplemencie ekstraktu z zielonej herbaty gwarantuje osobom suplementującym B-shape szybkie spalanie tłuszczu, a dodatek kofeiny bezwodnej w suplemencie gwarantuje hamowanie apetytu raz lekkie, naturalne pobudzenie, dzięki czemu podczas procesu odchudzania nie powinniśmy być ospali, bez energii oraz chęci do życia, a wręcz przeciwnie.

Stosowanie produktu:

Zgodnie z zaleceniami producenta lek należy stosować w odpowiednich dawkach, które natomiast, co do zasady nie są w żaden sposób wyznaczone. Według użytkowników warto stosować dwie tabletki dziennie – natomiast to od nas samych zależy czy będzie spożywać je po konkretnych posiłkach czy też na przykład rano, na pobudzenie. Warto jednak mieć na uwadze, że w składzie znajdują się składniki, które lekko pobudzają nasz organizm.

W związku z tym warto zrezygnować z suplementacji specyfiku kilka godzin przed spaniem, aby nie narazić się na bezsenność czy problemy z zasypianiem, którą mogą później utrudnić nam normalne funkcjonowanie. Warto także pamiętać o tym, że cała suplementacja ma być dostosowana do naszego trybu życiu, specyfiki naszego organizmu oraz tego,  efektów jakie w danej chwili chcemy osiągnąć.

Warto obserwować swoje ciało i jeśli nie osiągamy zamierzonego przez siebie efektu zwiększyć dawkowanie specyfiku – oczywiście wszystko w granicach zachowania zdrowego rozsądku i z szacunkiem do swojego ciała, o które powinniśmy jak najbardziej dbać. Należy także pamiętać, aby produkt był przechowywany w miejscu pozbawionym wilgoci i takim, do którego dzieci nie mają bezpośredniego dostępu.

Działanie B-shape:

Producent zapewnia nam, że suplement przyczyni się, za sprawą zawartych w nim specyfików do redukcji naszej masy ciała bez konieczności regularnych treningów oraz obciążania swojego ciała wyrzeczeniami w postaci katorżniczej diety. Dodatkowo proces redukcji tkanki tłuszczowej ma być dla nas odczuwalny w minimalnym stopniu. Produkty zawarte w specyfiku mają sprawić, że nie będziemy odczuwać chęci głosu i sięgania po kaloryczne przekąski, także w godzinach wieczornych, które dla osób na diecie są prawdopodobnie najtrudniejsze.

Wieczory na kanapie, przed telewizorem sprawiają, że automatycznie chcemy sięgnąć po coś do jedzenia, jednak dzięki uczuciu sytości i odpowiedniemu pozimowi glukozy we krwi zachcianka ta powinna zostać zminimalizowana, a my powinniśmy się skupić na osiąganych przez siebie efektach.

działanie b-shape

Przeciwwskazania oraz skutki uboczne B-shape:

Suplementu na pewno nie powinna stosować żadna osoba uczulona na którykolwiek ze składników, zawartych w jego składzie. W razie jakichkolwiek wątpliwości, co do tego czy wskazana jest dla nas suplementacja specyfiku należy skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu uzyskania pewnych informacji na temat możliwości jego stosowania.

Dodatkowo suplement nie jest wskazany kobietom będącym w ciąży, karmiącym piersią, dziecom oraz osobom mającym problemy zdrowotne. W takich sytuacjach konieczna jest konsultacja ze swoim lekarzem prowadzącym i wspólne podjęcie decyzji. Pamiętajmy, że zdrowie mamy tylko jedno i nie warto się narażać na jego utratę w celu utraty kilku nadprogramowych kilogramów.

Jeśli chodzi o skutki uboczne działania specyfiku, to mogą należeć do nich te, związane z zawarciem w nim ekstraktu z fasoli. Jest ona warzywem strączkowym może powodować u niektórych jej użytkowników wzdęcia oraz gazy, utrudniając tym samym normalne funkcjonowanie. Warto więc obserwować swój organizm podczas suplementacji i na bieżąco reagować, dostosowując ją do konkretnych sytuacji oraz zmian, zachodzących w naszym organizmie pod wpływem stosowania suplementu diety, jakim jest B-shape.

B-shape opinie

Poniżej przedstawiamy opinie z forum internetowego na temat preparatu b-shape. Jak widać opinie są zarówno pozytywne jak i negatywne. Staraliśmy się wybierać jedynie moderowane fora, tak żeby opinie były jak najbardziej rzetelne.

b-shape opinie

Stosowałeś lub stosujesz produkt? Podziel się z nami swoją opinią na temat b-shape, dodaj komentarz korzystając z formularza znajdującego się pod artykułem.

Cena B-shape oraz gdzie można dokonać jego zakupu:

Obecnie cena suplementu wynosi 137 złotych. Suplement możemy kupić bez recepty, natomiast jedynym miejscem w którym możemy tego dokonać jest jak na razie oficjalna strona producenta – nie możemy więc sięgnąć po specyfik na aptecznej półce, a jedynie dokonać zakupu online.

Warto więc mieć na uwadze, że do ceny suplementu zostanie prawdopodobnie naliczony także koszt jego wysyłki, czyli kilkanaście bądź kilka dodatkowych złotych. Jednak dzięki zastrzeżeniu możliwości sprzedaży tylko dla producenta mamy gwarancję, że kupujemy oryginalny, bezpieczny oraz odpowiednio przebadany suplement diety, pochodzący z legalnego źródła, jakie stanowi twórca i jednocześnie ekspedytor specyfiku.

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *