Acai naturslim opinie, skład, działanie cena

4.9/5 - (12 votes)

Acai naturslim to suplement diety stanowiący doskonałą metodę odchudzania, produkt sporządzony na bazie jagód acai jest całkowicie naturalny, bezpieczny w użyciu i przy prawidłowym stosowaniu wolny od efektów ubocznych. Owoce oferują korzyści antyoksydacyjne, co wyróżnia je wśród innych owoców jagodowych.

Na przykład wielu mężczyzn i kobiet, regularnie przyjmujących suplement Acai naturslim zauważyło spadek apetytu. Innymi słowy, konsumenci uważają, że suplement ten daje im możliwość silnego tłumienia apetytu, dzięki czemu bez poczucia głodu mogą zrzucić zbędne kilogramy. Dietetycy zauważali, że metabolizm działa prawidłowo, dlatego kalorie, które przyjmują, wydają się być przetwarzane skuteczniej. Szybki metabolizm jest absolutnie jednym z kluczowych powodów do uzyskania pięknej i seksownej figury.


African mangoUWAGA! Nasza redakcja poleca Arican Mango na skuteczne odchudzanie, produkt wybrany przez naszych czytelników numerem 1 na rynku.

African Mango:

 • wspomaga proces spalania tkanki tłuszczowej,
 • zmniejsza łaknienie,
 • zapobiega odkładaniu się tłuszczu,
 • oczyszcza organizm z toksyn.

Dowiedz się więcej i schudnij 8-10 kg w jeden miesiąc – kliknij tutaj!


Acai naturslim jest naładowany istotnymi dla spalania tłuszczu przeciwutleniaczami, które spowalniają tempo starzenia się przez opóźnienie uszkodzenia komórek z powodu wolnych rodników. Ponadto suplement wpływa na poprawę ogólnego stanu zdrowia powodując przy tym, ułatwienie spalania większej ilości kalorii w szybszym tempie. Osoby korzystające z Acai naturslim osiągają tak dobrą przemianę materii jak ludzi szczupli.

Osoby pragnące rozpocząć kurację odchudzającą i efektywnie przetwarzać kalorie, powinny sięgnąć właśnie po ten produkt. Nie trzeba głodować i przestrzegać surowych diet odchudzających, wystarczy wdrożyć do codziennej diety produkt z owoców acai. Wraz z utratą masy ciała, w tym samym czasie, poprawia się kondycja i wygląd skóry, o wiele mniej widoczne są rozstępy i przykry cellulit. Oczywiście, znikają one jak brzuch, który są prawdziwym koszmarem dla większości ludzi.

Skład produktu Acai naturslim

Preparat Acai naturslim zawiera 30 kapsułek posiadających naturalne źródło witamin A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D i E, jak również chrom, magnez, cynk, żelazo, wapń, kwasy tłuszczowe omega 3, 6 i 9   zawiera 400mg jagód acai.

Jak stosować produkt Acai naturslim

Zalecana dzienna dawka to jedna tabletka.

Skutki uboczne lub przeciwwskazania do stosowania

Należy pamiętać, że działania niepożądane są rzadkie i są one zazwyczaj związane z nadmierną konsumpcją suplementu. W takim wypadku może dojąć do łagodnych działań niepożądanych ze strony przewodu pokarmowego, takich jak wzdęcie, mdłości, zaparcia lub biegunki. Przyjmowanie Acai naturslim w zalecanej dawce nie powinno wywołać żadnych objawów ubocznych. Przeciwwskazaniem do przyjmowania tego suplementu może być stosowanie diety o niskiej zawartości potasu z przyczyn takich jak problemy z nerkami.

Cena i gdzie kupić produkt Acai naturslim

Cena kuracji zależy od tego ile dana osoba chce schudnąć:

1 opakowanie na kurację miesięczną kosztuje 137 złotych

W zamian możliwa utrata wagi wynosi do 9 kilogramów

3 opakowania na kurację trzymiesięczną kosztuje 237 złotych

W zamian możliwa utrata wagi wynosi do 15 kilogramów

6 opakowań na kurację sześciomiesięczną kosztuje 397 złotych

W zamian możliwa utrata wagi wynosi do 23 kilogramów

Produkt Acai naturslim nie jest dostępny w aptekach, można zamówić go poprzez stronę internetową.

Opinie na temat Acai naturslim

Podczas polowania na dobrą naturalną pigułkę na utratę wagi, dowiedziałam się od znajomego, że można zakupić naturalny produkt i schudnąć bez efektu jo -jo. Już od dawna od dawna brałam suplementy diety, a w zeszłym roku postanowiłam zmienić mój kierunek i używać wyłącznie naturalnych suplementów. Próbowałem innych suplementów na bazie owoców, ale ale szczerze mówiąc nie można ich porównywać do Acai naturslim. Efekt, jaki osiągnęłam nie tylko zadowolił mnie po zakończeniu kuracji, ale utrzymuje się nadal, mimo, że minęło już pół roku. — Kasia

Ten świetny produkt, wykonany z naturalnych składników, robi to, co jest podane na opakowaniu. Straciłem masę szybko,od kiedy zacząłem przyjmować suplementy Acai naturslim czuję się świetnie. Dzięki bardzo dobremu spalaniu tkanki tłuszczowej jestem znowu szczupłym człowiekiem. Tak niewiele musiałem zrobić aby osiągnąć sukces. — Adrian

Zobacz co na odchudzanie polecają internauci i dietetycy. Sprawdź nasz ranking tabletek na odchudzanie! Czy w zestawieniu tym znalazło się miejsce dla acai naturslim?

Redakcja

Konsultacje medyczne: Anita Gajewska

Opinia na temat “Acai naturslim opinie, skład, działanie cena

 • 1 sierpnia, 2016 at 11:01 am
  Permalink

  Sama testowałam i te acai i mango i przyznam, że mango daje znacznie więcej, przynajmniej w moim przypadku tak było.

  Skomentuj tę opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *