Climax control na przedwczesny wytrysk, opinie, cena, skład

Climax control to sprawdzony suplement diety, który jako jeden z nielicznych ma niezwykle skuteczne działanie na przedwczesny wytrysk. Jest on produktem dostępnym bez recepty, a jego skład zawierający naturalne ekstrakty na bazie ziół i roślin wykazują małą szkodliwość dla organizmu.

Przedłuż stosunek o 30 minut > Kliknij tutaj <

Climax control skład

Jak już zostało wspomniane produkt jest w 100% bezpieczny i nieinwazyjny dla zdrowia. Receptura została opracowana przez naukowców, którzy prowadzili liczne badania nad naturalnymi składnikami tego suplementu. W Climax Control znajdziemy:

 • Sarsaparilla- kolcorośl porównywany do żeń-szenia ze względu na jego mnogość zastosowań w medycynie. Wspomaga on erekcję i pozwala zatrzymać wzwód na dłużej,
 • Winian L-karnityny- naturalny aminokwas, który odpowiada za syntezę acetylocholiny. Często powodem przedwczesnego wytrysku jest niedobór właśnie tego związku- powoduje on rozszerzenie naczyń krwionośnych przy jednoczesnym obniżeniu ciśnienia krwi, co sprawia, że członek dłużej pozostaje w gotowości,
 • Tribulus terrestris- ta roślina występuje jako afrodyzjak i główny składnik wielu leków na potencję. Wspomaga ona produkcję nadtlenku azotu, który zwiększa ukrwienie penisa, a dodatkowo wzmacnia popęd seksualny i wydłuża czas odbywanego stosunku.

Climax control stosowanie

Climax Control należy zażywać codziennie przynajmniej 2 tabletki przed i po posiłkach. Ważne jest, aby popijać ten lek dużą ilością wody. Widoczne efekty tej suplementacji widać dopiero po 3-4 tygodniach, ale jak twierdzi większość użytkowników tego leku warto jest przeczekać tak długi okres, by móc potem do woli cieszyć się dłuższym stosunkiem (nawet do 30 minut).

Climax control przeciwwskazania

Dzięki swoim naturalnym składnikom Climax Control został zaliczony jako lek całkowicie bezpieczny, toteż nie wykazano żadnych przeciwwskazań ani skutków ubocznych, jakie mogą wystąpić podczas jego zażywania. Rośliny zawarte w kapsułkach dodatkowo usprawniają pracę organizmu i poprawiają jego ogólną wydolność. Należy jednak zapoznać się z wszelkimi zaleceniami dołączonymi wraz z ulotką do opakowania bądź skonsultować się z farmaceutą. Lek jest dostępny bez recepty, ale dla własnego dobra warto wcześniej dowiedzieć się o ewentualnych konsekwencjach.

Climax control cena

Wybierając zakup poprzez oficjalną stronę producenta, możemy liczyć na naprawdę atrakcyjne oferty oraz promocje. Chcąc przeliczyć dzienny koszt suplementacji, czyli dwóch tabletek, jest to 3,74 zł. To niewiele jak na wysoką skuteczność tego suplementu. Standardowe opakowanie zawiera 60 kapsułek. Jeśli produkt się nie sprawdzi, producent gwarantuje natychmiastowy zwrot pieniędzy. Climax Control jest dostępny również w niemal wszystkich aptekach internetowych i stacjonarnych, w dodatku bez konieczności uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Przedłuż stosunek o 30 minut > Kliknij tutaj <

Climax control opinie

Climax Control został już nieco rozpowszechniony na rynku, a co za tym idzie zyskał pokaźną ilość opinii na swój temat. Oto niektóre z nich:

Opinia Bartka (31 lat):

,,Odkąd pamiętam zawsze miałem problemy z wytrzymywaniem w łóżku dłużej niż 10 minut. […] W sumie efekty mogłem sprawdzić dopiero po 2 miesiącach od rozpoczęcia suplementacji, ale było warto. […] Dodatkowo seks przynosi więcej przyjemności, a dziewczyna mówi, że takiego kochanka jeszcze nie miała.”

Opinia Marty (29 lat):

,,[…] Po 5 dniach brania tabletek stanął na wysokości zadania. Stosunek się stopniowo wydłużał i teraz potrafimy się kochać nawet przez pół godziny.”

Po tak wnikliwej analizie widać zatem, że Climax Control to zdecydowanie najlepszy lek na przedwczesny wytrysk i zbyt krótki czas stosunku. Trzeba także przyznać, że jak na suplement diety cieszy się naprawdę nieposzlakowaną opinią. Pomimo jego złagodzonego działania należy stosować się do wszystkich zaleceń zawartych w ulotce dołączonej do opakowania bądź znajdujących się na oficjalnej stronie producenta. Nie należy przesadzać także z przedłużaniem suplementacji tym preparatem- wystarczy umiar i zdrowy rozsądek, a od teraz stosunek stanie się o wiele przyjemniejszy. Nie czekaj i zamów swój suplement właśnie dziś- bądź zawsze gotowy, aby stanąć na wysokości działania.

Przedłuż stosunek o 30 minut > Kliknij tutaj <

3 thoughts on “Climax control na przedwczesny wytrysk, opinie, cena, skład

 • Sierpień 21, 2017 at 10:56 am
  Permalink

  Rzeczywiście warto zastosować climax control, bo szybko radzi sobie z problemem przedwczesnego wytrysku. Wcześniej myślałem, że nie da się zrobić nic. W interenecie znalazłem różne opinie na temat tego produktu, ale jednak warto czasami zaryzykować.

  Reply
 • Sierpień 7, 2017 at 3:11 pm
  Permalink

  Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka, im więcej treningu tym możliwe jest odbywanie dłuższych stosunków, trenować aż się znudzi 😉

  Reply
 • Lipiec 5, 2017 at 7:21 pm
  Permalink

  To temat trochę tabu, ale jednak wielu facetów ma z tym problem. Warto coś z tym robić, bo cierpi i facet i jego partnerka. Sam nigdy nie powiedziałbym, że przytrafi mi się problem z przedwczesnym wytryskiem. Na szczęście climax control mi pomógł i wszystko jest jak dawniej.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *